Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Supermamos_forumas @ 2012 03 09, 10:16)
Sveiki, noriu patarimo. Kokius geriau imt sepetelius ecotools ar Real Techniques ?
Domina akims sepeteliai, Blush Brush ir Powder Brush..

Man galbūt šiandien atkeliavo RT, nes radau lapelį dėžutėje, galėsiu palyginti su ecotools smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 03 09, 09:42)
Man galbūt šiandien atkeliavo RT, nes radau lapelį dėžutėje, galėsiu palyginti su ecotools  smile.gif

O sakykit per kiek laiko nuo uzsakymo atkeliavo?
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 03 09, 09:42)
Man galbūt šiandien atkeliavo RT, nes radau lapelį dėžutėje, galėsiu palyginti su ecotools  smile.gif



Lauksiu, nes nezinau kuriuos uzsakineti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supermamos_forumas @ 2012 03 09, 10:49)
Lauksiu, nes nezinau kuriuos uzsakineti.  smile.gif


aš jau rašiau, kad tik už RT, ET stovi nenaudojami visai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 03 09, 10:44)
O sakykit per kiek laiko nuo uzsakymo atkeliavo?

Užsakyti kovo 2d. bet dar tiksliai nežinau ar ten RT, nes dar porą siuntinukų turi atkeliaut 4u.gif vakare nuvažiuosiu į paštą ir parašysiu, jeigu ten RT, būsiu išbandžius smile.gif
Atsakyti
Is kur uzsakinejat RT? Ar siuncia tiesiogiai i Lt?
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 03 09, 11:49)
Is kur uzsakinejat RT? Ar siuncia tiesiogiai i Lt?

Jau radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 03 09, 11:49)
Is kur uzsakinejat RT? Ar siuncia tiesiogiai i Lt?

aš iš čia: http://www.iherb.com...amantha-Chapman
galima dar čia: http://realtechnique...shop-collection (per tarpininkes)
o jau ir ebay pasirodė: http://www.ebay.com/...t...ques&_clu=2 tik kainos blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va, gavau RT šepetėlius. Man jie labiau patinka nei EcoTools, nes geriau pakab ina produktą, šereliai standesni, bet tikrai nebado akies thumbup.gif
Atsakyti
nu ka ir as atnesu atsiliepima apie RT sepetelius, turiu veidui komplektuka kur 4sepeteliai ir akim rinkinuka 4u.gif
tai dabar apie veidui rinkinuka trumpai blush2.gif
visi sepeteliai labai patiko, tikrai profesionaliai padengia priemones, konturavimo labai fainas, neperdidelis labai patogu visur prieit, maskuoklio tas maziukas labai patogus visokiom demelem, spuogeliams, o tas didesni naudojau paakiam maskuot aplink nosi, tikrai patogus, visur gali prieit su juo, o va ta didziausia naudojau skystam pagrindui padengt, tai padengimas labai skirias negu su iprastiniu sepetuku, daug lygiau, naturaliau pasidengia wub.gif
o va akim pora sepeteliu nuvyle, seip visi faini, patogus, bet va pravedimo skysto sepetelis man nepatogus, kazkaip perstoras, , su juo nesigauna nubrest plona linija, antakiu sepetelis irgi man nelabai patogus antakiams, kazkaip man biski perdidelius, nu bet gal priprasiu tikiuos 4u.gif o visi kiti labai patiko, labai faini ir patogus 4u.gif
Atsakyti
Na as irgi jau uzsisakiau RT sepetelius, tikiuosi kita savaite bus smile.gif
Shemsa, o kaip dydis, ne per mazi, nes kiek ziurejus "swatch'u", tai tokie gana mazi man jie atrodo smile.gif
Atsakyti
neseniai gavau Sigma F80 ir F82, bet dabar esu labiau uzimta beauty blender testavimu.
Geras daiktas, rekomenduoju thumbup.gif

user posted image

Atsakyti