Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(SaiMita @ 2012 02 28, 16:32)
man irgi didoki, bet RT neturėtų  g.gif
nes ir veido šepetėliai iš to rinkinuko prie mažesnių  ax.gif


tai va aš jiems priekaištų neturiu tik tiek, kad jie griozdai biggrin.gif
RT labai profesonaliai atrodo su pastaraisiasi nepalyginsi.
Atsakyti
As irgi gavau RT sepeteliu rinkinuka kaip Saimita.
Siandien sedziu namie, bet is ryto pilna makiaza pasidariau, nes labai norejau isbandyti.
Nugi labai patiko. As skysta pudra naudoju, tai super graziai pasidenge.
Rekomenduoju. Tas rinkinukas toks super. truksta tik antakiu teptuko, bet ji turiu is TBS.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 02 27, 13:08)
manau kiek didokas ax.gif aš asmeniškai nelabai pritaikau jo g.gif tai pasilikau kaip kelioninį, bet kas dėl kokybės tai thumbup.gif


As dar negavau pakolkas, laukiu. Gailla, kad realiai jis didokas, taip tikejausi ji skaistalams naudoti smile.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuos nauju pirkiniu: Inglot 15BJF
Pakabina reikiamą, ne per didelį kiekį kompaktinės pudros, švelnus ir malonus odai wub.gif
user posted image

Bet dabar užsimaniau išbandyti ir kažkurį iš RT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 02 29, 00:34)
Labai džiaugiuos nauju pirkiniu: Inglot 15BJF
Pakabina reikiamą, ne per didelį kiekį kompaktinės pudros, švelnus ir malonus odai  wub.gif
user posted image

Bet dabar užsimaniau išbandyti ir kažkurį iš RT  doh.gif



as irgi pasidaviau internetinei itakai.ir galvoju su kuo susikooperuot ir uzsisakyt RT..
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 02 28, 18:05)
As dar negavau pakolkas, laukiu. Gailla, kad realiai jis didokas, taip tikejausi ji skaistalams naudoti  smile.gif

gal ne taip išsireiškiau, kaip kabukis jis tikrai nėra didelis, bet man skaistalams- didokas, o Jums gal patiks drinks_cheers.gif bet kokiu atvėju rasit, manau kur panaudoti, nes kokybė jo- super wub.gif
Atsakyti
Gal kas pasidalintų atsiliepimais apie E.L.F studio šepetėlius ir palygintu su RT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 01 30, 19:38)
O kiek tas MAC187 su siuntimu gaunasi ?
Ir gal kas naudojat Inglot sepeteli skystai pudrai- kaip jis?

mano mac187 seriasi, nepirkciau daugiau smile.gif
Atsakyti
Merginos kokio tipo sepetelis naudojamas schimeriui? uzsimaniau isbandyti, bet nezinau koki sepeteli naudoti, esu zalia situose reikaluose blush2.gif
Atsakyti
As toki pati kaip ir biriai pudrai smile.gif Va kazkas tokio
user posted image

Papildyta:
QUOTE(asmodeja @ 2012 03 02, 20:24)
Merginos kokio tipo sepetelis naudojamas schimeriui? uzsimaniau isbandyti, bet nezinau koki sepeteli naudoti, esu zalia situose reikaluose blush2.gif

Atsakyti
Kosk sepetelis is RT tiktu bronzantui ? g.gif
Atsakyti
O tada dar vienas toks klausimukas, tik nesijuokint jei jis kvailas biggrin.gif kam naudojamas tas kaip veduoklinis sepetelis fan bruch g.gif
Atsakyti