Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Nusipirkau aš pirmuosius savo šepetėlius (anksčiau turėjau tik paprastą bronzatui).
Užsisakiau ecotools rinkinuką mineraliniai pudrai ir atskirą skaistalų šepetėlį. Pastaruoju esu labai patenkinta, dydžiu ir tankumu - visai kitaip užtepa skaistalus, nei prieš tai naudotas nedidelis šepetėlis. O mineralinės pudros šepetėliais taip pat patenkinta, patinka mažasis kabuki, maskavimo šepetėlis, tik pudros šepetėlis labai jau panašus į skaistalų (man kaip ne ekspertei) ir ne taip gerai dengia kaip kabuki, gal kažkaip netaip juo naudojuosi?
Kas turi tokį rinkinį iš ecotools - pasidalinkite patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iznija @ 2012 02 22, 18:40)
O kuriu sepeteliu is sito rinkinio isvis nenaudojat?

is tos didesnes antros nuotraukos 1, 2, 14 smile.gif
retai naudojami 3, 9 (turiu panasu kitos firmos), 11, 15
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 02 22, 23:20)
is tos didesnes antros nuotraukos 1, 2, 14 smile.gif
retai naudojami 3, 9 (turiu panasu kitos firmos), 11, 15


Aciu lb.
Visgi galvoju, kad apsimokiau pirkti atskirai smile.gif
Atsakyti
Uzsisakiau sita skaistalams, kaip manote nebus per didelis ? Gal kas turi toki, domina atsiliepimai rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 02 23, 02:51)
Uzsisakiau sita skaistalams, kaip manote nebus per didelis ? Gal kas turi toki, domina  atsiliepimai rolleyes.gif




Man tai atrodo didokas skaistalams rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 23 vasario 2012 - 13:01
QUOTE(Linutelia @ 2012 02 23, 13:01)
Man tai atrodo didokas skaistalams  rolleyes.gif


Na idomu kaip realiai atrodis, jau nuspirkau pora sepeteliu is CS, nes uzmaciau nuolaidas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamis2 @ 2012 02 18, 12:06)
Aš jau išbandžiau savo Real Techniques stippling ir blush brush. Nerealūs šepetėliai  thumbup.gif

kazkaip praleidau jusu zinute kad uzsisaket is beautychamber.co.uk, kai pati bandziau uzsisakyti dar nesiunte i Lietuva.
O suntimas 7.45, ar yra koks pigesnis? Kazkaip nepigiai iseina, zinant kad amerikoje 11 dol kainuoja tas sepetelis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 02 21, 18:20)
Žvarba, vienintele, o kuo jums jis netiko skaistalams? per siauras? man, kaip visad per plačiai pasidarančiai, atrodo tik pliusas biggrin.gif gal esat radusios tokį, kad tiktų viskam?

na išbandžiau po kurio laiko ji naudoti skaistalams, tai visgi jis man patinka, nėra jis man per mažas, paspausus ji plačiau apima ir net labai patogu reguliuot dydi ploto kuri tepu, tai mano nuomone kad jis tinkamas skaistalams mirksiukas.gif

QUOTE(Portishead @ 2012 02 22, 14:32)

Tai F25 naudoju konturavimui bronzantu- zandu sryciai, kaktai, smakrui, nosiai siek tiek. Tinka ir skaistalams net labai  thumbup.gif  O va F35 tai maziukas, naudoju shimmeriui

o F25 kaip laiko forma, kažkur skaičiau kad nelabai jos palaiko
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2012 02 23, 22:08)
kazkaip praleidau jusu zinute kad uzsisaket is beautychamber.co.uk, kai pati bandziau uzsisakyti dar nesiunte i Lietuva.
O suntimas 7.45, ar yra koks pigesnis? Kazkaip nepigiai iseina, zinant kad amerikoje 11 dol kainuoja tas sepetelis  blush2.gif

Taip tiek ir mokėjau blush2.gif Labai jau man jų norėjosi smile.gif Pa kol kas patenkinta, tik pas kažką youtube mačiau, kad kotelis atlūžo tai dabar esu su jais ypač atsargi 4u.gif
Atsakyti
Nu ***** kaip sunku apsispresti su tais sepeteliais doh.gif
Isbandziau Eco Tools, tai man kazkaip NEA
Prisisakiau is Make Up For Ever. Laukiu .....
Mergytes, mano drauge naudoja Sigma. Sako seriasi ziauriai. Cia tiesa?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 24, 10:37)
o F25 kaip laiko forma, kažkur skaičiau kad nelabai jos palaiko

su forma viskas gerai, gal del to kad kai isplaunu dziovinu siam dekle
user posted image

plius laikau pagrindinius sepecius, iskaitant si, apsauginiuose idekluose kad sereliai neprarastu formos.
Atsakyti
QUOTE(Iznija @ 2012 02 25, 01:44)
Mergytes, mano drauge naudoja Sigma. Sako seriasi ziauriai. Cia tiesa?


Is Sigma teturiu is kelioninio rinkinuko seseliams ir kirsta skaistalu sepetelius, tai seseliu nesiseria, o skaistalu kartais pameta koki plaukeli. Bet nieko baisaus. Man MAC tai seresi ziauriai, o Sigma, tai tik viena kita pameta.
Atsakyti