Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Gal kas turi Sigma F35 ? Man labai patogus atrodo skaistalam/bronzantui.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 21 vasario 2012 - 15:33
QUOTE(Prietarai @ 2012 02 21, 15:30)
Gal kas turi Sigma F35 ? Man labai patogus atrodo skaistalam/bronzantui.
user posted image

turiu, tikrai jis ne skaistalams ax.gif ... tiktų kontūravimui, highlighter'iui tepti puikiai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 02 21, 15:30)
Gal kas turi Sigma F35 ? Man labai patogus atrodo skaistalam/bronzantui.



QUOTE(žvarba @ 2012 02 21, 15:47)
turiu, tikrai jis ne skaistalams ax.gif ... tiktų kontūravimui, highlighter'iui tepti puikiai tinka smile.gif

aš naudojau ir skaitalams, bet paskui perėjo kontūravimui
tuo pačiu gal kas turi Tapered Face - F25
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2012 02 19, 19:48)
Aš tam reikalui  apseinu su 239, 224 tam visai netinka , o dėl 217 abejoju, nors būtent jo ir neturiu.  biggrin.gif Kiek esu mačiusi Yotube, tai dažniausiaia ir naudoja 239 arba 217.

217 kaip tik ir naudoju voko linkiui, tiesiog puikiai tam tinkantis šepetėlis thumbup.gif labai labai retai panaudoju ir 224, kadangi jis ne toks tankus, tai ir spalvos pasiima mažiau, labai labai natūraliam gaiviam makiažui jis tikrai tinka šitam reikalui smile.gif nors, aišku pagrinde jį naudoju kitur. Man 239 voko linkiui tai tikrai nepatogus būtų..
Išvada, kad turbūt kiekvienam savo pagal dažymosi įpročius ir vienareikšmiškai patart tikrai negalima... smile.gif
Atsakyti
Žvarba, vienintele, o kuo jums jis netiko skaistalams? per siauras? man, kaip visad per plačiai pasidarančiai, atrodo tik pliusas biggrin.gif gal esat radusios tokį, kad tiktų viskam?
Atsakyti
QUOTE(mamis2 @ 2012 02 12, 10:40)
Sveiki, aš irgi susigundžiau ir užsisakiau stipping ir blush brush. O siunčia www.beautychamber.co.uk  ir net žinau koduką, kur duoda 10 % nuolaidą- SPECIAL 10. Taigi laukiu nekantraudama  smile.gif

Na va, pasinaudojau ir aš tuo koduku ir užsisakiau Powder Brush bigsmile.gif Belieka sulaukti...
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 02 21, 18:20)
Žvarba, vienintele, o kuo jums jis netiko skaistalams? per siauras? man, kaip visad per plačiai pasidarančiai, atrodo tik pliusas biggrin.gif gal esat radusios tokį, kad tiktų viskam?

man jis visai netiko dėl formos, nu kažkaip bukas šepetėlis daug labiau skaistalams tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 21, 16:06)
tuo pačiu gal kas turi  Tapered Face - F25
user posted image

aš vis žiūriu žiūriu į jį, jaučiu nesusilaikysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
as turiu si rinkinuka
user posted image
user posted image

Tai F25 naudoju konturavimui bronzantu- zandu sryciai, kaktai, smakrui, nosiai siek tiek. Tinka ir skaistalams net labai thumbup.gif O va F35 tai maziukas, naudoju shimmeriui
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 02 22, 15:32)
as turiu si rinkinuka
user posted image
user posted image

Tai F25 naudoju konturavimui bronzantu- zandu sryciai, kaktai, smakrui, nosiai siek tiek. Tinka ir skaistalams net labai  thumbup.gif  O va F35 tai maziukas, naudoju shimmeriui


Ir as apie toki galvojau g.gif O jei ne paslaptis, kiek jis Jums atsiejo???
Atsakyti
QUOTE(Iznija @ 2012 02 22, 14:45)
Ir as apie toki galvojau  g.gif  O jei ne paslaptis, kiek jis Jums atsiejo???

kai pirkau akcija buvo, tai siuntimas nemokamas, ir pigau 10$ kainavo nei dabar nes ziuriu deklas dabar kitoks to rinkinio, tai man tuo metu beveik 370 Lt atsiejo jis
Atsakyti
O kuriu sepeteliu is sito rinkinio isvis nenaudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iznija: 22 vasario 2012 - 18:41