Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Asese @ 2012 01 19, 12:12)

Jau rami su pomidorais  smile.gif


Čia ramybė labai greitai nusibaigia mirksiukas.gif Man irgi atrodė, kad rami ilgam, o dabar... ir Kmicic dar noriu, ir Maskotka nepamaišytų, ir... ai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 12:20)
Čia ramybė labai greitai nusibaigia  mirksiukas.gif Man irgi atrodė, kad rami ilgam, o dabar... ir Kmicic dar noriu, ir Maskotka nepamaišytų, ir... ai  irnesakyk.gif

Eik sėklų pakilnot, nusiraminsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi rami, kol kas nors naujų veislių neužrodys blush2.gif .

Jei būtumėm ramios, tai manau į pomidorų temą nosies nekištume, o dabar po kelis kartus dienoj įlendu.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 18, 17:25)
Kad Monroe nė kiek neprastesni už Marfas  g.gif : tik didesni  4u.gif  ir gal man šiek tiek skanesni  g.gif . Derlingi  4u.gif . Bet aš nebeturiu nei Monroe, nei Marfos sėklų tai nebeauginsiu jų  4u.gif Turėčiau, tikrai sėčiau smile.gif


Auginau pernai abu, tai Monro pasirode ankstyvesnis gerokai, bet ir pradejo sirgti rudaja demetlige anksti, tiesa, vaisius vis tiek vede didelius grazius ir daug, Marfa velyvesnis ir labai atsparus ligoms, zalias buvo iki pat rudens. Skonis abieju neblogas. Siemet sesiu abu, nes dar turiu seklu, o ateity pasiliksiu tik Marfa, nes ankstyvos ligos nelabai zavi doh.gif

Apziurejau S&G seklytes, labai noreciau pabandyti Carnegie H ir Paronset H, (vis del to deklaruojamo atsparumo demetligei) bet parduoda tik po 100 seklyciu, gal kuri pirktumet, tai prisideciau prie siuntimo 4u.gif
Atsakyti
Siamese20, Mashotkų dar turiu. Sakykit, atsiųsiu..
Atsakyti
Kas užmatys Vilma ir Venus kur nors - garsiai rėkit 4u.gif tikrinau Pašilaičių Žalią stotelę - nėr
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 19, 14:17)
Siamese20, Mashotkų dar turiu. Sakykit, atsiųsiu..

Jau bijau ką ir sakyt, nes šiltnamis ne guminis, o veislių (ką tik persiskaičiavau) tai virš 60... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 19 sausio 2012 - 13:41
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 13:39)
Jau bijau ką ir sakyt, nes šiltnamis ne guminis, o veislių (ką tik persiskaičiavau) tai virš 60....

eina sau blink.gif
Atsakyti
Nu čia tik užeik tai tuoj susirgsi nepagydoma liga doh.gif blink.gif
Atsakyti
Nieko sau kiekis:)Man tiek veislių neišeis..turėčiau gal tiek ir naujų, bet šiltnamis neįsileis su tiek..o dar kai kurias žinomas veisles kartoti reiks kitiems metams, kaip super geras ir prašomas.
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 13:39)
Jau bijau ką ir sakyt, nes šiltnamis ne guminis, o veislių (ką tik persiskaičiavau) tai virš 60...  blush2.gif

cia veisliu ar daigu?
Atsakyti
..jaučiu, kad veislių..
Atsakyti