Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Casual @ 2012 01 17, 23:05)
pasakyciau kiek, ale geda  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jei visu sodinciau po viena daiga -tai beveik puse tilptu i shiltnami  blush2.gif

kol laukiau duru atsidarymo - caro maro laiku temas paskaitinejau - pries kelis metus rinkausi ka auginti is niekingu 6 veisliu  doh.gif  lotuliukas.gif

Atneshiu daugiau "senoviniu pletku" is pirmesniu temu. kalbama apie daigu prieziura tai gal rasit ateiciai naudingu patarimu. Pokalbis apie daigus ir ka jiems po shaknimis kishti (vardus nutylesiu):

-Sveikutes ,tai tinka bet kokia zuvis?
-ne, reik lašišos filė, orientacinė kaina 39,99 lito už tūkstantį gramų.
-Ojei mano dar vazoneliuose ,gal ir jiems po truputi pdeti ?
-tada-reikia rūkytos voblos.
- o as va  pagalvojau apie katinus,ar jie man pro atvira langeli neisoks ir neiskasines pomidoru,nes pas mus nepriziurimu katinu begales.
-tai Tu jiems prie durų padėk, kad nereiktų kasinėti
-prie siltnamio nedesiu katinams zuvies,jie ten prikakos,o sitnamyje kartu pavalgys ir duobutese pakakos.
-sakai ir kačių kakutis tinka mastau.gif
-O jei kačių tinka, tai gal ir šuns? Kasdien po porą maišiukų to gero mano puikioji prigamina
-oi, nejuokinkit lotuliukas.gif kačių cielas dvi turiu, jei pradėsiu rinkt šitą gėrį, vyras rimtai mano galva susirūpins
-pomidorams reik fosforo..

-taigi jonvabaliai labai tiktų
-Kas liecia arklio ir vistu mesla-tai cia kaip ir su sultimis :Karves meslas-tai butu skiestos sultys,o vistu-koncentratas.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif net balsu susižvengiau


Nu pomidorininkės, jūs ir duodat, skaityt nespėju, jau tik pirmą ir paskutinį postus paskaitau lotuliukas.gif
Atsakyti
is m raides dar verti demesio yra Marglobe,pernai auginau tikrai verti demesio...dar ir aprasa radau
"Skanūs raudoni, atsparūs trūkinėjimui, apie 150 g vaisiai. Viena iš atspariausių ligoms veislė. Gerai dera net ir vėsią, drėgną vasarą. Veislė determinantinė, tinka auginti lauke."
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 18, 19:12)
O tik vieni iš M raidės buvo smile.gif ?


moterishko vardo turbut tik vieni g.gif
siaip tai labai jau daug visko - didziosios dalies ne sykio negirdejus... beje, man rodos Fantasio buvo, kuriuos cia irgi lyg aptarinejo merginos....

ai, dar Lemon boy nusipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 18, 21:40)
moterishko vardo turbut tik vieni  g.gif
siaip tai labai jau daug visko - didziosios dalies ne sykio negirdejus... beje, man rodos Fantasio buvo, kuriuos cia irgi lyg aptarinejo merginos....

ai, dar Lemon boy nusipirkau  ax.gif

g.gif o kokioj čia krautuvėj buvai
Atsakyti
O as siandien is e-sklu siuntika gavau, siuntinukas buvo tik geliu, bent as taip maniau, o pasirodo ir pomidoru seklu pakelis netycia blush2.gif ilindes buvo lotuliukas.gif net buvau pamirsus kad uzsisakiau dar ALKA-labai derlingi, ankstyvi, zemaugiai 80-100 g. gal kas auginote tokius?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 18, 19:02)
Nu nesėkmingai važiavau,

vaje,..... vakar 'praskaiciau" unsure.gif
slidu.....
ale tai gerai kad nieko paciai rimto 4u.gif

QUOTE(diuni @ 2012 01 18, 22:26)
g.gif o kokioj čia krautuvėj buvai


kauno urmo bazes 12 ( o gal 13) sandelyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 19, 09:43)
vaje,..... vakar 'praskaiciau" unsure.gif
slidu.....
ale tai gerai kad nieko paciai rimto  4u.gif


ne slidume esmė buvo, o aplamai nestabdyme..

Reik eit ir man sėklas persižiūrėt. Tai jau pati nebežinau, ar bereik man dar ko nors mastau.gif Ex aprūpino, pati užsisakiau, dar musėt likę kas nors turi būt.
Ale ne, Florezios ir Delfinų tikrai nebeturiu. Nori nenori reiks važiuot ieškot.

Buvau maždaug nors hibridus susidėliojus, kuriuos augisniu. Tai vėl viskas susijaukė, dar beplanėm trim veislėm pasipildė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 18, 16:32)
Nebūk vieniša  lotuliukas.gif ir mano keturi daigeliai kyšo  lotuliukas.gif


reiks turbūt ir man jus vytis biggrin.gif Įsigijau vazoninių Aztek ir Black cherry. Reik pabandyt po kelis daigus pasodint, gale netyčia paragausim nuo jų kiek anksčiau nei šiltnaminių.
Bet po teisybei sėdžiu ir galvoju - ir kam aš juos pirkau, gi tingėsiu terliotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 18, 19:02))
Nu nesėkmingai važiavau,


Užuojauta... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Svarbiausia, kad pati sveika ir gyva. Tikiuosi, kad ir mašiniukui nieko labai rimto.

QUOTE(saintlina @ 2012 01 19, 10:56)
ne slidume esmė buvo, o aplamai nestabdyme..

Įsigijau vazoninių Aztek ir Black cherry.

Va šitų vazoninių ir aš nusipirkau, bet kažkaip įtartinai man skamba. Ar nebus tik aprašymo klaida...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 19 sausio 2012 - 10:03
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 09:59)
Va šitų vazoninių ir aš nusipirkau, bet kažkaip įtartinai man skamba. Ar nebus tik aprašymo klaida...

Ir aš jų papirkau. Nu žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 09:59)
1. Tikiuosi, kad ir mašiniukui nieko labai rimto.
2. Va šitų vazoninių ir aš nusipirkau, bet kažkaip įtartinai man skamba. Ar nebus tik aprašymo klaida...


1. Dar sutvarkomas, ale vistiek gaila. Na tiek to, vistiek draudimas padengs. Bet reiks primint diedui, kad žadėjo naują biggrin.gif Ačiū visoms už balionus wub.gif
2. Gal ir ne klaida. Tų veislių visokiausių prigalvota, gal sugebėjo 'sumažint' g.gif Ai, pabandysim - pamatysim. Jei ką, persodinsim į kibirus ir tegu kabo kasos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 sausio 2012 - 10:17
http://www.darzovius...i/katalogas.pdf
Matėt, yra naujienų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2012 01 19, 11:26)

Man šios sėklos labai patinka - ypač kopūstų thumbup.gif Pomidorų nesu pirkus ax.gif
Jau rami su pomidorais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 19 sausio 2012 - 11:12