Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

as as cia dukra zadejau vadint tokiu graziu vardu...... biggrin.gif

suskaiciavau turiu kaip ir auginamas54veisles, bet dar bus paildymas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 18, 17:11)
ot perkunas... pasirodo Marfa tai buvo.... o as stoviu prie seklu , atsimenu kad kazkokie M labai ishgirti buvo ... ir nusipirkau Monroe doh.gif

Kas Kauno bazeje sekliukes perkat -tai sake visas naujas atvezimas bus vasario pradzioje.  4u.gif

Kad Monroe nė kiek neprastesni už Marfas g.gif : tik didesni 4u.gif ir gal man šiek tiek skanesni g.gif . Derlingi 4u.gif . Bet aš nebeturiu nei Monroe, nei Marfos sėklų tai nebeauginsiu jų 4u.gif Turėčiau, tikrai sėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 01 18, 16:10)
Beje, kaip Jūs pernai Marfas užskaitėt? Šiemet kas sėsite?

Sveikos, auginau, stubuklų nebuvo, normalūs hibridiniai pomidorai. Derėjo gerai, laikėsi irgi. Liko 5 sėklytės, sėsiu. Reikia patarimo. pernai aš pirmuosius pradėjau valgyti Viltis. Norėtųsi ko nors ankstyvesnio. Skaičiau skaičiau ir pasimečiau ... ką rinktis: Ola polka, Kmicic, Betalux, Benito ar dar kokią kitą? Viltį tai būtinai sėsiu, jie man tikrai skanūs.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 18, 15:05)
Aušrinėsmama nepasirodo (ar kaip ten.. jau ir niką pamiršau blush2.gif ) Va ir ji ten veislių ir daigų skaičiaus rekordus vykdyt žada.. smile.gif

Ačiū Ex, kad nepamiršti. Esu, esu ir jau skaitinėju jūsų pasisakymus nervais įtemptais gun_bandana.gif Manau iš naujo reikia peržiūrėti kandidatus sėjai, nes gi reiks būtinai Kmicic ir Delfinus dar išsidaigint. Laimei, šiemet turėsim du šiltnmius, tai vienas bus tik pomidorų karalija, o kitas agurkams, paprikoms ir visa kita rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 01 18, 15:39)
Noriu but pripažinta įpatinga ligone ax.gif Su maniakiniais nukrypimais...Visus metus taip pavydejau ankstyvo derliaus,kad jau dabar keli pomidorai kiša nosį bigsmile.gif

Nebūk vieniša lotuliukas.gif ir mano keturi daigeliai kyšo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrinesMama: 18 sausio 2012 - 16:40
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 18, 17:23)
Nu tai ne taip jau blogai ir pataikei biggrin.gif tie Monroe man visai patiko ir aš juos šiemet auginsiu mirksiukas.gif

..
QUOTE(Asese @ 2012 01 18, 17:25)
Kad Monroe nė kiek neprastesni už Marfas  : tik didesni  4u.gif  ir gal man šiek tiek skanesni  g.gif . Derlingi  4u.gif .


Aciu merginos 4u.gif zinosiu smile.gif sesiu smile.gif jei tilps -keliaus i shiltnami, o jei ne tai pas drauge doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 18, 16:32)
Ačiū Ex, kad nepamiršti. Esu, esu ir jau skaitinėju jūsų pasisakymus nervais įtemptais  gun_bandana.gif Manau iš naujo reikia peržiūrėti kandidatus sėjai, nes gi reiks būtinai Kmicic ir Delfinus dar išsidaigint. Laimei, šiemet turėsim du šiltnmius, tai vienas bus tik pomidorų karalija, o kitas agurkams, paprikoms ir visa kita  rolleyes.gif
Papildyta:

Nebūk vieviša  lotuliukas.gif ir mano keturi daigeliai kyšo  lotuliukas.gif


va va ir as uzsisvajojau apie siltnami dar viena,,, eina sau - nu nenormalu kazkas, nebuciau gyvenime pagalvojus kad taip iklimpsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 18, 17:36)
va va ir as uzsisvajojau apie siltnami dar viena,,, eina sau - nu nenormalu kazkas, nebuciau gyvenime pagalvojus kad taip iklimpsiu doh.gif

Čia tikra pomidornikių sekta biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jeigu tave tai paguos, žinok aš irgi jau pernai antro užsimaniau, o jeigu MB nepasives, tai tikiuosi šiemet jau didesnį derlių auginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 18, 17:32)

Nebūk vieniša  lotuliukas.gif ir mano keturi daigeliai kyšo  lotuliukas.gif


eikit sau, mano dar tik paprikos su baklazanais vakar atgule, kur jau ten apie pomidorus kalbet. Pernai nusikopijavau nuo ex starta, siemet nezinau.....
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 18, 17:32)

Nebūk vieniša  lotuliukas.gif ir mano keturi daigeliai kyšo  lotuliukas.gif

Ką čia bepridursi-aš jau dideles Aušrytes mama biggrin.gif
Papildyta:
O mano tikslas ne daug rušiu.o daug pomidorų smile.gif Noriu buti konsenvatore cool.gif
Čia aktyviai renkamasi,tai gal kas pagelbes man,kur ir kiek kainuotu šiu begoniju gumbeliai... Gerai butu UK, gal ten nupirktu ir parsiustu rolleyes.gif
http://www.google.lt...&...024&bih=544
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 18 sausio 2012 - 17:55
pomidorų temoj grynas pavasaris - tik dūzgia..
Važiavau šiandien ir aš sėklų paveizėt. Nu nesėkmingai važiavau, prie pat parduotuvės avariją apturėjau doh.gif Dabar galėsiu ramiai namie tupėt, kol mašiną sutvarkys.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 18, 18:02)
pomidorų temoj grynas pavasaris - tik dūzgia..
Važiavau šiandien ir aš sėklų paveizėt. Nu nesėkmingai važiavau, prie pat parduotuvės avariją apturėjau  doh.gif  Dabar galėsiu ramiai namie tupėt, kol mašiną sutvarkys.

prašom 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

labiausiai kalti tai pomidorai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 18, 16:11)
ot perkunas... pasirodo Marfa tai buvo.... o as stoviu prie seklu , atsimenu kad kazkokie M labai ishgirti buvo ... ir nusipirkau Monroe doh.gif

O tik vieni iš M raidės buvo smile.gif ?

QUOTE(hugutel22 @ 2012 01 18, 16:24)
suskaiciavau turiu kaip ir auginamas54veisles, bet dar bus paildymas unsure.gif

Aik tu sau doh.gif

QUOTE(atigisa @ 2012 01 18, 16:28)
.. ką rinktis: Ola polka, Kmicic, Betalux, Benito ar dar kokią kitą?  Viltį tai būtinai sėsiu, jie man tikrai skanūs.

Nu blondiniškas klausimas wink.gif visų bent po vieną

QUOTE(saintlina @ 2012 01 18, 18:02)
Važiavau šiandien ir aš sėklų paveizėt. Nu nesėkmingai važiavau, prie pat parduotuvės avariją apturėjau  doh.gif  Dabar galėsiu ramiai namie tupėt, kol mašiną sutvarkys.

4u.gif 4u.gif 4u.gif imk baliončikų jei mašinos nėr hihihi.gif
Atsakyti