Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Partizanė @ 2012 01 18, 15:44)
visos kalbėjo apie kažkokią rūšį, kur valgyt iškart neskanu, o kai pastovi - labai skanu biggrin.gif

Marfa tikriausiai... smile.gif
Atsakyti
Beje, kaip Jūs pernai Marfas užskaitėt? Šiemet kas sėsite?
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 01 18, 15:28)
as taip dabar pagalvojau,kad gyvenimo neuztektu ,visas rusis isbandyti, kokia ju gausybe yra , ir visi grazus pomidorai , visu noretusi uzsiauginti.

Gryna tiesa, bet per tą trumpą savo gyvenimą aš vis tiek kiek įmanoma jų daugiau išbandysiu rolleyes.gif

QUOTE(ilja @ 2012 01 18, 16:10)
Beje, kaip Jūs pernai Marfas užskaitėt? Šiemet kas sėsite?

Normaliai ta Marfa augo, nebuvo kažkokių tai stebuklų, tiesiog tas užsakymas buvo masinės psichozės paveiktas, bet šiaip geras pomidoras, ilgai jį galima laikyt ir išlaikyt. Aišku nereikia tikėtis iš hibridų, kad jie tokie skanūs būna tik nuskinti nuo krūmo, jų visas skonis atsiskleidžia vėliau, kai tie prasčiokai pabosta biggrin.gif O man dar ir šiaip patinka hibridai tuom, kad nereikia pult jų iškart tvarkyti, nes jie tikrai nesuminkštėja ar pernoksta kaip kiti.
Kadangi dar sėkliukų nuo pernai turiu, tai matyt šiemet reikės porą daigelių įkišt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 18 sausio 2012 - 15:22
QUOTE(Ex @ 2012 01 18, 14:56)
Marfa tikriausiai... smile.gif

o nebuvo tokių Ural doh.gif lotuliukas.gif kažkokių tokių lotuliukas.gif vyriškos giminės pavadinimu?

nesupykit tik prašom, aš čia naujokė biggrin.gif doh.gif skaičiau bet nepasižymėjau. o girdimoji atmintis mano nekokia...
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 18, 16:15)
Gryna tiesa, bet per tą trumpą savo gyvenimą aš vis tiek kiek įmanoma jų daugiau išbandysiu rolleyes.gif
Normaliai ta Marfa augo, nebuvo kažkokių tai stebuklų, tiesiog tas užsakymas buvo masinės psichozės paveiktas, bet šiaip geras pomidoras, ilgai jį galima laikyt ir išlaikyt. Aišku nereikia tikėtis iš hibridų, kad jie tokie skanūs būna tik nuskinti nuo krūmo, jų visas skonis atsiskleidžia vėliau, kai tie prasčiokai pabosta biggrin.gif O man dar ir šiaip patinka hibridai tuom, kad nereikia pult jų iškart tvarkyti, nes jie tikrai nesuminkštėja ar pernoksta kaip kiti.
Kadangi dar sėkliukų nuo pernai turiu, tai matyt šiemet reikės porą daigelių įkišt smile.gif

Ir tikrai juos gerbia tie,kuriems reikia į turgu su produkcija keliauti...O namuose visokie susigadija,...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 18, 16:19)
o nebuvo tokių... vyriškos giminės pavadinimu?

Buvo Buran smile.gif Irgi toks ne iškart valgosi, reik subrandint skonį.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 18, 15:19)
o nebuvo tokių Ural  doh.gif  lotuliukas.gif  kažkokių tokių  lotuliukas.gif  vyriškos giminės pavadinimu?

nesupykit tik prašom, aš čia naujokė biggrin.gif  doh.gif  skaičiau bet nepasižymėjau. o girdimoji atmintis mano nekokia...


Gal kalbat apie Buran ? Tai visai geri,kaip hibridai.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 01 18, 16:10)
Beje, kaip Jūs pernai Marfas užskaitėt? Šiemet kas sėsite?


as tai teigiamai, pora daigu siemet tikrai bus.
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 18, 16:15)
Normaliai ta Marfa augo, nebuvo kažkokių tai stebuklų, tiesiog tas užsakymas buvo masinės psichozės paveiktas...


kurgi ne, atsimenu, kad kazkuri net savo dukra tokiu vardu sapne pavadino...
Atsakyti
ot perkunas... pasirodo Marfa tai buvo.... o as stoviu prie seklu , atsimenu kad kazkokie M labai ishgirti buvo ... ir nusipirkau Monroe doh.gif

Kas Kauno bazeje sekliukes perkat -tai sake visas naujas atvezimas bus vasario pradzioje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 18, 15:29)
Buvo Buran smile.gif Irgi toks ne iškart valgosi, reik subrandint skonį.

va! vistik visai pusiau neblogai prisimenu vardus! ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 18, 16:33)
tai ne dėl laikymo, nebuvo ko laikyt... užtatais ir klausiau vėlyvos veislės, kad ji augtų augtų,neduotų vaisų, o duotų vėliau, ir nesuėstume jos, o supakuotume į dėžes biggrin.gif  lotuliukas.gif

Galima planuoti dayg ką, bet deja ne viskas mūsų rankose. schmoll.gif Susirgs pvz., vasaros vidury maru ir va še tau -derlius ir vėlyvumas ar ankstyvumas nebeturi prasmės. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 18, 16:27)
Ir tikrai juos gerbia tie,kuriems reikia į turgu su produkcija keliauti...O namuose visokie susigadija,...

drinks_cheers.gif man tai kai nuolat esu užimta dar šimtais kitų reikalų, tai jie gali ilgiau pastovėt ir manęs neerzina kaip kiti į minkštėjimus turintys polinkį biggrin.gif

QUOTE(AgathaGray @ 2012 01 18, 16:44)
kazkuri net savo dukra tokiu vardu sapne pavadino...

doh.gif nu jau tikrai poveikis geras buvo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2012 01 18, 17:11)
atsimenu kad kazkokie M labai ishgirti buvo ... ir nusipirkau Monroe doh.gif

Nu tai ne taip jau blogai ir pataikei biggrin.gif tie Monroe man visai patiko ir aš juos šiemet auginsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 18 sausio 2012 - 16:21