Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

4u.gif vakar negalėjau užmigti...mane kankino mintys , kad reik man didesnio dar šiltnamio ...
Mergaitės , o kur yra pirkti tų tokių lankų plastikinių polietileno šiltnamiui ir kiek jie maždaug kainuoja gal numanot...reik man viską pasiskaičiuot ir vyrams parodyti... biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Dėl šiltnamių gal čia pasidairyk, daug diskutuota buvo. Gal ką atrasi naudingo smile.gif

http://www.supermama...?...0832&st=576
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 28, 21:42)
biggrin.gif o tai kokia ten žolė išdygo...tai sėklos kokios ten buvo , ne pomidorų... ax.gif

pasirodo, kad ne pomidoru. Tuomet buvo mano pirmi darzininkavimo metai, buvau macius seklas, bet besedama pagalvojau, kad geltonuju pomidoru seklos galbut skiriasi nuo raudonuju cool.gif Tai,ka radau pakelyje ta ir suberiau, o kai jau isdygo supratau, kad cia visai nepanasu i pomidoru daiga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozena83: 29 sausio 2012 - 11:14
Šiltnamiams lankai jau yra sumieruoti parduodami po 6m ilgio. Tik pasirenki kiek reikia. Mūsų 9 lankai, kas 60 ar 80cm..nepamenu. Dabar sakė tas lankas 6m ilgio apie 15Lt kainuoja. Jau ne juodi. Mūsų pirmas šilnamis buvo juodas (lankai). Dažėm baltai. Skilinėjo, trupinėjo..Vėliau keitėm į šviesesnius. Įkasėm į žemę ir iki dabar dar turim. Tik plėvelę žiemai nuimam. Gal kiekvienoje daržo prekių parduotuvėje turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 29, 08:23)
4u.gif vakar negalėjau užmigti...mane kankino mintys , kad reik man didesnio dar šiltnamio ...
Mergaitės , o kur yra pirkti tų tokių lankų plastikinių polietileno šiltnamiui ir kiek jie maždaug kainuoja gal numanot...reik man viską pasiskaičiuot ir vyrams parodyti... biggrin.gif  doh.gif

Lankai po 6m ilgio balti, jų pirkti yra Senukuose, Bauhof, Plastoj ir panašiose parduotuvėse pernai kainavo 14-16lt , užpernai dar pigiau, šiemet nesidomejau (didesnio šiltnamio kolkas nereikia blush2.gif ), pas mus kas 80cm tarpais jie, atrodo 13 vazdžių yra g.gif , nes šiltnamis 10m, labai paprastai, pigiai ir greitai šiltnamį su jais galima pasidaryti thumbup.gif .
Atsakyti
Sveikos,

Nu jau as taip pat nusipirkau Tolstoy seklyciu, tai sedziu pakoplkas rami, kol dar ko nors neprigirsit rolleyes.gif smile.gif Dar akis uzkliuvo uz black cherry.
Jau vyras del tokio mano "pakvaisimo' del pomidoru priprato lotuliukas.gif
Tiesa Vaisvydavos "iki" salia kur seklu parduotuve turi visai nemaza papildyma.Paganiau maloniai akis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 28, 17:13)
tyli musu skaitytoja siuncia mums linkejimus:
"Paskaitineju foruma kur Jus visos diskutuojate apie pomidoru auginima, seklas. Pernai pagal Jusu visu rekomendacijas pirkau seklas (turguje) tai turejau puiku derliu. Auginau 80 daigu. Aciu Jums visoms. Linkejima forumietems."
PRASOM PRISIJUNGTI I MUSU GRETAS

Prikalbinote. pasiduodu blush2.gif
Tik mazai ka zinau apie pomidoru auginima. pagrindine informacija apie seklas ir auginima gaunu is sio forumo. Uzpernai buvau parsisiuntusi seklu is Loretos sodu. Tai suzavejo juodukai trufeliai ir princai, bet jie man abu labai panasus. Buvau pirkusi ir kriausinius, tai pirmais metais derejo visai prastai o pernai dar buvo likusios kelios seklytes tai vaisiu buvo nemazai tik kai kurie nuo viduriuko juodavo. O pernai tai pirkausi pas save turguje. Vadovavausi Jusu visu rekomendacijomis. Ypac patiko Corazon kai kurie vaisiai svere po 550 gr. pas mane tokie uzaugo pirma karta. O ir skonis man labai patiko. Mano seima labiausiai megsta mesingus. Paskui auginau Red Pear jie man irgi panasus i Corazonus. Colibri derejo gerai, bet man jie per kieti o ir skonis seip sau. Dar auginau: Tolstoj; Favorit; Rondelo tai man jie tik konservavimui; Red Chery labai patiko skonis. Buvau dar pirkusi is kaimynes kelis daigus Buran. Vienas kelmas buvo kazkoks issigimes o kiti vede nedaug vaisiu. Nors atsiliepimai apie juos buvo neblogi. Kol mano buvo dar zali tai is smalsumo pirkau sios veisles paragauti turguje. Sake kad jie labai pasiteisino ir dabar juos pagrinde ir augins. Kaip pardavimui jie yra geros isvaizdos, bet as megstu mesingesnius todel jie manes nesuzavejo. O siemet tai noriu vel juoduku (juos jau uzsisakiau) o dar noreciau Marfos;Sacharny gigant;Raiskoje naslazdenije; Apelsin; Damskije palciki. Apie juos labai graziai kalbate. gal kas turite po kelias atliekamas seklas? Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(malagas @ 2012 01 29, 16:26)

saunuole,kad pasiduodi 4u.gif Marfa ir Apesin galiu pasidalint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 29, 12:22)
Šiltnamiams lankai jau yra sumieruoti parduodami po 6m ilgio. Tik pasirenki kiek reikia. Mūsų 9 lankai, kas 60 ar 80cm..nepamenu. Dabar sakė tas lankas 6m ilgio apie 15Lt kainuoja. Jau ne juodi. Mūsų pirmas šilnamis buvo juodas (lankai). Dažėm baltai. Skilinėjo, trupinėjo..Vėliau keitėm į šviesesnius. Įkasėm į žemę ir iki dabar dar turim. Tik plėvelę žiemai nuimam. Gal kiekvienoje daržo prekių parduotuvėje turėtų būti.



QUOTE(*Vilma* @ 2012 01 29, 13:00)
Lankai po 6m ilgio balti, jų pirkti yra Senukuose, Bauhof, Plastoj ir panašiose parduotuvėse pernai kainavo 14-16lt , užpernai dar pigiau, šiemet nesidomejau (didesnio šiltnamio kolkas nereikia blush2.gif ), pas mus kas 80cm tarpais jie, atrodo 13 vazdžių yra g.gif , nes šiltnamis 10m, labai paprastai, pigiai ir greitai šiltnamį su jais galima pasidaryti thumbup.gif .

drinks_cheers.gif Ačiū...to ir norėjau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti