Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Casual @ 2012 01 18, 13:24)
Pas mane pradeda sirpti kai..... jau kibirus prikonservuotu turi biggrin.gif

Ėėėėė.. jau manęs gali neskaičiuot, slenkuosi į galiorką, prizines vietas mielai kitoms užleidžiu ax.gif
Aušrinėsmama nepasirodo (ar kaip ten.. jau ir niką pamiršau blush2.gif ) Va ir ji ten veislių ir daigų skaičiaus rekordus vykdyt žada.. smile.gif
Atsakyti
Parekomenduokit vėlyvųjų pomidorų veislę, tokią, kur ilgai laikosi nuskinti, rudenį vėlyvesnį galima ilgai dar džiaugtis. Man Raisa taip darė, bet gal yra kokie dar skanesni ir geriau beišsilaikantys...
ačiū
Atsakyti
Noriu but pripažinta įpatinga ligone ax.gif Su maniakiniais nukrypimais...Visus metus taip pavydejau ankstyvo derliaus,kad jau dabar keli pomidorai kiša nosį bigsmile.gif Mat,nebuvau niekad pomedoru seklu barščius,pakasinejus..Nu greit,rupkes,išlindo rolleyes.gif Kankinsiu,kaip pernai čia moteros agurkus kankino. Nors poreikį busiu patenkinus irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 18, 12:56)
Neatsižadėk, Aušrone, ir tu žemukų mirksiukas.gif Aukštaūgiai vistiek visi yra ilgesnės vegetacijos, o tos dvi savaitės vasaros pradžioj oi kaip svarbios  rolleyes.gif

Atsisakysim mažiukų, tai galėsim dvi savaites ekraną laižyt  doh.gif  - kai pradės Ex, Gaudvilė, Casual savo pirmuosius rodyt  wub.gif

Nu tiek to, du daigelius įkišiu dėl šventos ramybės, nes paskui tikrai nagus užsigraušiu į ex prisirpusius pomidorus seilę varvindama...

QUOTE(Partizanė @ 2012 01 18, 14:11)
Parekomenduokit vėlyvųjų pomidorų veislę, tokią, kur ilgai laikosi nuskinti, rudenį vėlyvesnį galima ilgai dar džiaugtis. Man Raisa taip darė, bet gal yra kokie dar skanesni ir geriau beišsilaikantys...
ačiū

o iki kiek tau Raissa išsilaikė? man atrodo, kad visos tos kietesnės hibridinės veislės gerai laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 18, 14:11)
Parekomenduokit vėlyvųjų pomidorų veislę... Raisa ... gal yra kokie dar skanesni ir geriau beišsilaikantys...

Raisa gerai laikosi, skanūs, vienas jų minusas, kad storaodžiai. O kam tau vėlyvi? Gi aukštaūgiai dera nuo vasaros pradžios iki pat rudens. Sėk normalius pomidorus, tik kietesnius, jie geriau laikosi. Kad ir Brooklyn. Skanūs, vidutinio ankstyvumo, gerai dera, laikosi geriau negu Delfine.
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 01 18, 14:39)
jau dabar keli pomidorai kiša nosį bigsmile.gif nebuvau niekad pomedoru seklu barščius,pakasinejus..

Jei tik kelis daigus pasėjai, tai ir gana ankstyvam derliui. Juos paskui galėsi didesniuose vazonuose paaugint, kovo mėnesį dienomis į šiltnamį panešiot, vakare parsinešt, ryte, orui atšilus vėl išnešt... ir taip iki balandžio pabaigos... paskui į šilnamį pasodinsi nuolatinei nakvynei.. naktį agroplėvėlė pridengsi, dieną atidengsi.. pirmyn-atgal, pirmyn-atgal....smile.gif Va taip ir užsiauginsi ankstyvą derlių, nereiks pavydėt, sužinosi kiek kilometrų iki šiltnamio reik sulakstyt ir nervų susigadint, kol pirmą ankstyviausią pomidorą nusiskini... biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif išties brangus ankstyvasis derlius...aš tai kentėsiu be jo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 18, 13:42)

o iki kiek tau Raissa išsilaikė? man atrodo, kad visos tos kietesnės hibridinės veislės gerai laikosi.

nebepamenu, gal spalio galo, gal lapkričio? g.gif bet nelaikiau taisyklingai rusy, tarp popierių. ant stalo laikiau lotuliukas.gif kol piramidė mažėjo mažėjo ir nebeliko.

QUOTE(Ex @ 2012 01 18, 13:53)
Kad ir Brooklyn. Skanūs, vidutinio ankstyvumo, gerai dera, laikosi geriau negu Delfine.


dzenkuje, įsirašau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 18, 15:21)
gal spalio galo, gal lapkričio......nelaikiau taisyklingai rusy, tarp popierių. ant stalo laikiau  lotuliukas.gif
dzenkuje, įsirašau. biggrin.gif

Pfffff... nu žinai, dezertyre, pas tave taip laikomas ne tik pomidoras, bet ir akmuo susiraukšlėtų... tada nėr tokio pomidoro, kuris ant stalo kėpsodamas iki sausio išsilaikytų biggrin.gif
Atsakyti
as taip dabar pagalvojau,kad gyvenimo neuztektu ,visas rusis isbandyti, kokia ju gausybe yra , ir visi grazus pomidorai , visu noretusi uzsiauginti.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 18, 14:26)
Pfffff... nu žinai, dezertyre, pas tave taip laikomas ne tik pomidoras, bet ir akmuo susiraukšlėtų... tada nėr tokio pomidoro, kuris ant stalo kėpsodamas iki sausio išsilaikytų biggrin.gif

tai ne dėl laikymo, nebuvo ko laikyt... užtatais ir klausiau vėlyvos veislės, kad ji augtų augtų,neduotų vaisų, o duotų vėliau, ir nesuėstume jos, o supakuotume į dėžes biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai kad visos rusis dera iki salnu,bent jau pas mane,net agata kur pradeda sirpti birzelio menes,dera iki salnu
Atsakyti
derėt tai dera. bet va pernai pamenu visos kalbėjo apie kažkokią rūšį, kur valgyt iškart neskanu, o kai pastovi - labai skanu biggrin.gif ir ji vėlyvesnė pomniu. tokia situacija nulemtų tai, kad valgai kitus, o paskui tuos, prinokusius pastovėjusius kažkur vėliau.
Atsakyti