Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

tyli musu skaitytoja siuncia mums linkejimus:
"Paskaitineju foruma kur Jus visos diskutuojate apie pomidoru auginima, seklas. Pernai pagal Jusu visu rekomendacijas pirkau seklas (turguje) tai turejau puiku derliu. Auginau 80 daigu. Aciu Jums visoms. Linkejima forumietems."
PRASOM PRISIJUNGTI I MUSU GRETAS
Atsakyti
thumbup.gif jėga...tai galėtų pasidalinti patirtimi tikrai...kokias veisles augino...80 daigų tikrai nemažai thumbup.gif netgi labai daug thumbup.gif
Atsakyti
linkėjimai tyliajai skaitytojai bye1.gif bye1.gif
Užtenka tylėti, prašom prisijungti alc.gif
Atsakyti
Nu merginos, toks sujudimas, per 11 dienų visą temą prirašėm doh.gif lotuliukas.gif , net per langą pažiūrėjau, gal pramiegojau pavasarį beateinantį lotuliukas.gif
Einu į Norfą prafiltruot kokia ten stebuklinga akcija, gal sėklos kaip Nojaus niekam tikusios g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai visai nepasitikiu Dalemos seklomis, kiek sumoki - tą ir gauni doh.gif
Kai kartą vietoj pomidorų išdygo žolė, tai jau nerizikuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 28, 18:04)
As tai visai nepasitikiu Dalemos seklomis


man taip pat jos nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 28, 19:16)
man taip pat jos nepatinka  schmoll.gif

Na, čia tam atvejui, jei žmogeliui reikia tik trijų daigelių, tai iš pakelio sėklų kaip tik tiek ir sudigs.. smile.gif ir pigu, ir daigų gana tongue.gif
Tik niekaip nesuprantu, žmonės šia firma skundžiasi, o vistiek perka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 28, 18:23)
Na, čia tam atvejui, jei žmogeliui reikia tik trijų daigelių, tai iš pakelio sėklų kaip tik tiek ir sudigs.. smile.gif ir pigu, ir daigų gana tongue.gif
Tik niekaip nesuprantu, žmonės šia firma skundžiasi, o vistiek perka... g.gif

kodel perka? manau, kad tik del kainos smile.gif
Pati pries metus, dvejus, ieskojau kuo pigesniu seklu, o dabar jau norisi ir darzoviu kokybes, geresnio skonio. Tad jau geriau trupuciuka brangiau, bet geriau. Aisku, Kmicic uzsipirkau,bet jau man mazai ir liko biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad teršiu temą, bet verysad.gif
Lolita 1960 negaliu jums išsiųsti žinutės.
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 28, 19:04)
As tai visai nepasitikiu Dalemos seklomis, kiek sumoki - tą ir gauni doh.gif
Kai kartą vietoj pomidorų išdygo žolė, tai jau nerizikuoju biggrin.gif

biggrin.gif o tai kokia ten žolė išdygo...tai sėklos kokios ten buvo , ne pomidorų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 28, 23:42)
biggrin.gif o tai kokia ten žolė išdygo...tai sėklos kokios ten buvo , ne pomidorų... ax.gif

Aš ir buvau iš sėklų pernai susidaiginus bent porą piktžolių (auginau, kai pradėjo žydėt baltai, patryniau lapus ir supratau, kad tai "amerikankė"). Na bet gal čia žemėse pasitaikė g.gif Ko tik nepasitaiko pradedantiesiems daržininkams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 27, 13:17)
http://www.ebay.com/...=item19cb5dafba

tokias užsisakiau. Tik vienur randu aprašyta, kad aukštaūgiai, o kitur, kad žemaūgiai... smile.gif

peržiūrėjau ten sėklas, bet pažiūrėjau, kad siuntimas labai brangus
Atsakyti