Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(daiveee @ 2012 01 27, 21:38)
gal kuri bandet dziovinti pomidorus?megstu tokius,bet gal musu klimato salygom tai padaryt  neiseitu?kazin ar verta terliotis,rezultatas gali nuvilti.kaip manot? smile.gif  smile.gif

as dariau siemet, bet ziauriai daug elektros (nes orkaitej dziovinau), pigiau ir man skaniau parduotuvej. Nors jei kuri pasiulys kita varianta dziovinimui, manau vel bandysiu siemet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2012 01 27, 21:51)
as dariau siemet, bet ziauriai daug elektros (nes orkaitej dziovinau), pigiau ir man skaniau parduotuvej. Nors jei kuri pasiulys kita varianta dziovinimui, manau vel bandysiu siemet smile.gif

o kaip tos vaisių džiovyklos,kur sluoksniais dedasi ?
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 01 27, 23:07)
o kaip tos vaisių džiovyklos,kur sluoksniais dedasi ?

mastau, ar man jo neisigijus, juk faktiskai absoliuciai viska galima susidziovinti, o ir skonis daug maz turetu buti normalus. kas gal parekomenduos?
Atsakyti
Labukas ,merginos gal kas turit DAMSKIJE PALCIKI,nugis laabai prireike.
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 27, 23:56)
gal kas turit DAMSKIJE PALCIKI,nugis laabai prireike.

Čia kolekcijos papildymui iš azarto prireikė ar sugalvojai kažką konkrečiai gamint iš šios veislės pomidorų? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 27, 22:56)
Labukas ,merginos gal kas turit DAMSKIJE PALCIKI,nugis laabai prireike.

Jei neatsiras turinčių, galėsiu kitą savaitę nueiti į turgų, kur moteris rusiškomis sėklomis prekiauja ir pažiūrėsiu.
Tik ar sėdės per tokį šaltį. Bet manau, kad kol reiks sėti, bus dienų, kai sėdės ji tam turguj. Nes kažkaip iš pernai metų aš pamenu pas ją tuos pomidorus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2012 01 28, 10:51)
Jei neatsiras turinčių, galėsiu kitą savaitę nueiti į turgų, kur moteris rusiškomis sėklomis prekiauja ir pažiūrėsiu.
Tik ar sėdės per tokį šaltį. Bet manau, kad kol reiks sėti, bus dienų, kai sėdės ji tam turguj. Nes kažkaip iš pernai metų aš pamenu pas ją tuos pomidorus. ax.gif

ax.gif o kokiam turguj...
Atsakyti
Kalvarijų smile.gif
Atsakyti
Ne į tema.... rolleyes.gif
Kadangi seklytes brangios,galečiau ir norečiau pasidalinti sprigiu seklytem.Jos tinka(pagal mano pastebejimus)tik vieniems metams.Kas norit pasipuošt pavesius 4u.gif A.Ž.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 28, 09:31)
Čia kolekcijos papildymui iš azarto prireikė ar sugalvojai kažką konkrečiai gamint iš šios veislės pomidorų? g.gif  ax.gif


Nu gal kiek ir azartas ,bet paskaiciau paskutinius atsiliepimus ,kad visai neblogi,nu ir prireike ,man 2-3 seklytes ,daugiau nereik,pradziai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 28, 13:34)
paskaiciau paskutinius atsiliepimus ,kad visai neblogi..

Ar aš čia apspangau ar tikrai nėra jokių atsiliepimų apie juos šitoj temoj.. lens.gif

O tai kokį kiekį daigų šiemet žadi driokstelt? bigsmile.gif nuo rudens veislių pas tave lygtai patrigubėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 28 sausio 2012 - 13:23
QUOTE(Ex @ 2012 01 28, 13:22)
Ar aš čia apspangau ar tikrai nėra jokių atsiliepimų apie juos šitoj temoj.. lens.gif

O tai kokį kiekį daigų šiemet žadi driokstelt?  bigsmile.gif nuo rudens veislių pas tave lygtai patrigubėjo...


irid zadejo suselpt ,merginos dekui ,nebeieskokit

-Damskije palčiki- šiuos auginu visada, nes užauga baisinis krūmas ir veda ilgiausiai iš visų, be to gerai laikosi nuskinti.

pries kelis puslapius buvo aprasyta ivairios veisles su savo pliusais ir savo minusais

44 pusl., jei praleidai paskaityk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 28 sausio 2012 - 14:24