Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(@asta @ 2012 01 27, 10:45)
As pernai mesingesnius pomidorus padalinus i dvi-keturias dalis sudejau i puoda,ipyliau apie puse stiklines vandens,dejau druskos,pipiru ir visa tai kaitinau iki uzvirimo,bet nevirinau. Tuomet sukreciau i sterilius stiklainius. Pomidorai isskiria savo sultis. Labai skanu ir paprasta,tinka ir garnurui ir padazui pdaryti  ax.gif

esu darius labai panasiai
pomidorus supjaustai skiltelem,dedi i stiklainius ant paties virsaus uzberi druskos dedi i puoda su vandeniu ir kaitini ,kol pomidorus apsems ju paciu sultys,uzdarai

bet kazkaip neprigijo musu seimai,tai tik vienus metus dariau
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 27, 18:19)
O kas per "Oranžinė magija"  ?  g.gif  Neturit receptuko po ranka?  ax.gif 

Galiu pasidalinti labai skanių salotų receptu,į kurių sudėtį įeina pomidorai,agurkai,svogūnai ir paprika. Neaštrios,saldžiarūgštės. Jas kasmet gaminu apie 12 metų ir vis nepabosta  wub.gif  Nors dar gal ankstoka receptus kaupt  biggrin.gif



QUOTE(madmuazele @ 2012 01 27, 18:29)
Pasidalink 4u.gif  Tikrai neanksti smile.gif



QUOTE(diuni @ 2012 01 27, 18:33)
rolleyes.gif  biggrin.gif ir man mėsingi patinka...su grietine dar svogūno...ech... wub.gif
Papildyta:

bigsmile.gif kas ji tokia...aš net nepamenu...papasakokit 4u.gif

cia
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 27, 18:07)


Dėkum drinks_cheers.gif pamačius prisiminiau,kad žiūrinėjau cool.gif
Atsakyti
biggrin.gif o aš kažkauip tik dabar pamačiau tokį..o tai čia tipo padažas išeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 27, 19:10)
biggrin.gif o aš kažkauip tik dabar pamačiau tokį..o tai čia tipo padažas išeina ax.gif

Čia viena iš mano motyvaciju auginti daugiau pomidorų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 27, 17:19)
Galiu pasidalinti labai skanių salotų receptu,į kurių sudėtį įeina pomidorai,agurkai,svogūnai ir paprika. Neaštrios,saldžiarūgštės. Jas kasmet gaminu apie 12 metų ir vis nepabosta  wub.gif  Nors dar gal ankstoka receptus kaupt  biggrin.gif


As situ prasiau bigsmile.gif

Issisaugojau ir "Oranzine magija" smile.gif
Atsakyti
Tik aš dar dėjau čili miltukų ir nedėjau acto,svarbiausia česnako nepamažinti,ir dar kad vientisesnė masė būtų visą blenderiu sumakalavau papildomai
Atsakyti
gal kuri bandet dziovinti pomidorus?megstu tokius,bet gal musu klimato salygom tai padaryt neiseitu?kazin ar verta terliotis,rezultatas gali nuvilti.kaip manot? smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 27, 20:12)
As situ prasiau bigsmile.gif



1kg agurkų
1kg svogūnų
4-5 paprikos
2kg pomidorų
2 šaukštai druskos
stiklinė cukraus
nepilna stiklinė aliejaus
0,5 stiklinės acto (9%)
pipirai,lauro lapai

Pomidorus nulupu,padalinu i dvi- keturias dalis,agurkus pjaustau griežinėliais,jei jie gerokai paaugę,tai nulupu. Svogūnus pusžiedžiais,bet ne plonais. Idealiausiai tinka storus sluoksnius užsiauginę svogūnai. Paprikas irgi stambiau,pagal skonį. Daržoves dėti į puodą,užpilti marinato ingredientus ir troškinti apie pusvalandį,arba kol daržovės suminkštės. Likus kokioms 10min.iki virimo pabaigos įpilu kokį šaukštą,šaltame vandenyje ištirpinto krakmolo. Tuomet pilti į iškaitintus stiklainius ir žiemą mėgautis. smile.gif Visada darau iš dvigubos- trigubos normos. Anksčiau pomidorų nelupdavau,tuomet reikėdavo odeles spjaudyti. cool.gif Krakmolas suteikia šiek tiek tirštumo. Mišrainę naudoju ir kaip garnyra prie mėsos ar žuvies,kartais sublenderiavus skaninu sriubą ar vietoj pomidorų padažo. Mums skanu,gal patiks ir jums 4u.gif
Atsakyti
Norfoj visoms Dalema sėkloms akcija tik po 0.49 ct, gal ką sudomins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 27, 20:39)
1kg agurkų               
1kg svogūnų               
4-5 paprikos               
2kg pomidorų             
2 šaukštai druskos                                 
stiklinė cukraus
nepilna stiklinė aliejaus
0,5 stiklinės acto (9%)
pipirai,lauro lapai

Pomidorus nulupu,padalinu i dvi- keturias dalis,agurkus pjaustau griežinėliais,jei jie gerokai paaugę,tai nulupu. Svogūnus pusžiedžiais,bet ne plonais. Idealiausiai tinka storus sluoksnius užsiauginę svogūnai. Paprikas irgi stambiau,pagal skonį. Daržoves dėti į puodą,užpilti marinato ingredientus ir troškinti apie pusvalandį,arba kol daržovės suminkštės. Likus kokioms 10min.iki virimo pabaigos įpilu kokį šaukštą,šaltame vandenyje ištirpinto krakmolo. Tuomet pilti į iškaitintus stiklainius ir žiemą mėgautis.  smile.gif  Visada darau iš dvigubos- trigubos normos. Anksčiau pomidorų nelupdavau,tuomet reikėdavo odeles spjaudyti. cool.gif  Krakmolas suteikia šiek tiek tirštumo.  Mišrainę naudoju ir kaip garnyra prie mėsos ar žuvies,kartais sublenderiavus skaninu sriubą ar vietoj pomidorų padažo. Mums skanu,gal patiks ir jums  4u.gif


Dekui 4u.gif Bandysiu padaryti smile.gif Kazkaip pamegau visokias misraines ax.gif Tik vat acto nesinori g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2012 01 27, 20:45)
Norfoj visoms Dalema sėkloms akcija tik po 0.49 ct, gal ką sudomins smile.gif


O kaip jums jų daigumas? Bent kiek aš pirkau, tai paskui vis juokiausi, kad jei nori turėti tiek daigų, kiek viename pakelyje yra sėklų, reik pirkti du arba tris pakelius smile.gif Negi čia tik man taip sekasi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 27 sausio 2012 - 21:25