Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(tany @ 2012 01 27, 13:21)
anksciau uz betaliuxus?


negaliu pasakyt - vienu metu ju abieju neauginau.
Atsakyti
Betalux ankstyvi, bet ne super. Mashotka ansčiau.To kito nesu auginusi. Tik jis dera visą sezoną.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 27, 14:51)
Tai reiškia jau radai ar dar maža? Pasisėk visas tas sėklas esančias pakelyje, iš surinkto derliaus išeis mažiausiai 100 ltr pomidorų padažo.... smile.gif



Mažai tongue.gif O jei rimčiau, visame internete tikriausiai čia vienintelė vieta, kur apie šią veislę rašo kaip apie aukštaūgę. Visur kitu įvardinama kaip žema.
Tai vat ir ieškau patikimo aukšto stipraus raudonskruosčio su raide H
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 27, 16:14)
Mažai tongue.gif
Tai vat ir ieškau patikimo aukšto stipraus raudonskruosčio su raide H

smile.gif
O tai nebandei padažo daryt iš mėsingų pomidorų? pvz., kad ir iš Corazon H... smile.gif ten daug "mėsos", skysčio kaip ir nėr, nebūtinai gi augint tik sausėkus kokius...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 27, 15:21)
smile.gif
O tai nebandei padažo daryt iš mėsingų pomidorų? pvz., kad ir iš Corazon H...  smile.gif ten daug "mėsos", skysčio kaip ir nėr, nebūtinai gi augint tik sausėkus kokius...



Nu toks reikalas, kad mėsingų aš nelabai mėgstu, o jei ir auginau, tai vis tiek, kai susimeta kartu krūvon su daug skysčio turinčiais, tai nebelieka skirtumo ar jis mėsingas ar figūringas buvo.
Bet corazon neesu auginusi. Imsiu domėn pasiūlymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 27, 16:33)
Nu toks reikalas, kad mėsingų aš nelabai mėgstu..

Bet corazon neesu auginusi. Imsiu domėn pasiūlymą  4u.gif

Mėsingų ir aš nemėgstu, išskyrus Corazon.... biggrin.gif

O pasiūlymą imk ne domėn, o šiltnamin smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 27, 10:36)
Labai pasiteisino" Oranžinė magija" šiemet darysiu daugiau

pas mus schmoll.gif gerai,kad dariau is vienos porcijos tai sunaudoju svieziu kopustu,saldytu zirniu sriubai,pabaigoj sita stebukla iverciu

radau savo klaida tany ikeltoj zinutej blush2.gif
PEDRO- aukstaugiai
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 27, 16:16)
pas mus  schmoll.gif gerai,kad dariau is vienos porcijos tai sunaudoju svieziu kopustu,saldytu zirniu sriubai,pabaigoj sita stebukla iverciu

Vieningai buvo nuspręsta kad prie mėsos,kotletų ir panašių pričindalų labai tinka
Atsakyti
O kas per "Oranžinė magija" ? g.gif Neturit receptuko po ranka? ax.gif

Galiu pasidalinti labai skanių salotų receptu,į kurių sudėtį įeina pomidorai,agurkai,svogūnai ir paprika. Neaštrios,saldžiarūgštės. Jas kasmet gaminu apie 12 metų ir vis nepabosta wub.gif Nors dar gal ankstoka receptus kaupt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 27, 15:14)
Mažai tongue.gif O jei rimčiau, visame internete tikriausiai čia vienintelė vieta, kur apie šią veislę rašo kaip apie aukštaūgę. Visur kitu įvardinama kaip žema.
Tai vat ir ieškau patikimo aukšto stipraus raudonskruosčio su raide H

determinantinė ir nurodo 1,8m. Standartiniam šiltnamiui ne tokia ir žema veislė.

Na, kas čia per mėsingų, didelių nemėgimas - vieną didžiulį supjaustei ir daugiau cackintis nereikia. Kartą Armoniką didžiulę buvo atsivežę, berods 15 žmonių salotoms užteko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 27, 17:19)
O kas per "Oranžinė magija"  ?  g.gif  Neturit receptuko po ranka?  ax.gif 

Galiu pasidalinti labai skanių salotų receptu,į kurių sudėtį įeina pomidorai,agurkai,svogūnai ir paprika. Neaštrios,saldžiarūgštės. Jas kasmet gaminu apie 12 metų ir vis nepabosta  wub.gif  Nors dar gal ankstoka receptus kaupt  biggrin.gif


Pasidalink 4u.gif Tikrai neanksti smile.gif
Atsakyti
rolleyes.gif biggrin.gif ir man mėsingi patinka...su grietine dar svogūno...ech... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 27, 18:05)
Vieningai buvo nuspręsta kad prie mėsos,kotletų ir panašių pričindalų labai tinka

bigsmile.gif kas ji tokia...aš net nepamenu...papasakokit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 27 sausio 2012 - 17:35