Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

ax.gif o kuris geriau- ar su stiklainiais kaitinti ar apvirtus dėti ir užpilti tik... rolleyes.gif
Atsakyti
Kas nors uzsakinejo is eurogeles? Idomu atsilepimai... Gaila neraso kokios firmos ten seklos g.gif Kainos kaip ir maziausios, bent jau kol kas maziau neradau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 26, 19:16)
Kas nors uzsakinejo is eurogeles? Idomu atsilepimai... Gaila neraso kokios firmos ten seklos g.gif  Kainos kaip ir maziausios, bent jau kol kas maziau neradau blush2.gif

geriau jau į vietą nuvažiuot, nes ten "tvarkelė" nekokia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 26, 19:18)
geriau jau į vietą nuvažiuot, nes ten "tvarkelė" nekokia wink.gif

vietoj kainos jauciu tokios kaip visur bus, man tada Kalvariju gatve arciau(Kaune). Ten truputi brangiau negu cia, pvz Fantasio mokejau 7.80, cia 7.40.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 26, 15:55)
mano tarpinis sarasiukas smile.gif (jau neberasau kad galutinis, nes vis kinta  biggrin.gif )

P.S. Jei kokia veisle bloga saukit, galvosim ,keisim .Tiesa pamirsau corazona irasyti doh.gif


TOYOTO aš pernai auginau ir kitąmet tikrai neauginsiu. Man nepatiko. Ūgis - nei šis, nei tas, koks 1,2 m g.gif Sirgo kaip cholera. Pomidorų perteklium nežibėjo.
Atsakyti
Mergino, motrys ir vyriškų kojinių kvapo savininkai,

kokias HIBRIDINES veisles renkatės padažų darymui? Vieną esu išsirinkusi, bet norisi neapriboti savęs tokiu nuobodžiu skaičiuku kaip vienetas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 26, 20:21)
TOYOTO aš pernai auginau ir kitąmet tikrai neauginsiu. Man nepatiko. Ūgis - nei šis, nei tas, koks 1,2 m  g.gif  Sirgo kaip cholera. Pomidorų  perteklium nežibėjo.

nu va toyoto jau isigijau, Labai jau man paveiksliukas patiko. Bus man is paveisliuku rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 26, 21:27)
nu va toyoto jau isigijau, Labai jau man paveiksliukas patiko. Bus man is paveisliuku rinktis doh.gif

Aš irgi prieš porą metų ir dėl paveiksliuko ir dėl visai gero apie juos aprašymo juos auginau ir nusivyliau. Sėklas šiemet kai dariau reviziją išmečiau. Nepatiko. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 26, 19:31)
vietoj kainos jauciu tokios kaip visur bus, man tada Kalvariju gatve arciau(Kaune). Ten truputi brangiau negu cia, pvz Fantasio mokejau 7.80, cia 7.40.

kainos tokios pat kaip ir tinklapy, o perkant ne tiesiai iš palapinės, kainos gali būti aukštesnės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 26, 19:34)
ax.gif o kuris geriau- ar su stiklainiais kaitinti ar apvirtus dėti ir užpilti tik... rolleyes.gif

Apvirti jų nereikia, tik kaitinti iki virimo vis pamaišant, jie truputį suminkštėja, talpiau susideda. Jau ir užsukti kai pastovi, tai dar truputį susitraukia. Tai jei į stiklainius dėsi visai kietus, žalius pomidorus, po poros mėnesių tavo pomidoriukai stiklainiuose atrodys kaip trys karosiukai Megos akvariume... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 27, 08:19)
Apvirti jų nereikia, tik kaitinti iki virimo vis pamaišant, jie truputį suminkštėja, talpiau susideda. Jau ir užsukti kai pastovi, tai dar truputį susitraukia. Tai jei į stiklainius dėsi visai kietus, žalius pomidorus, po poros mėnesių tavo pomidoriukai stiklainiuose atrodys kaip trys karosiukai Megos akvariume... smile.gif

4u.gif Supratau...dėkui...
Nes pastebėjau , kad pvz .paprikų skiriasi kiek skonis , kurios buvo apvirtos , o kurios buvo žalios dėtos ir sterilizuotos su stiklainiais...pastarosiose yra daugiau pipirinio skonio , kaip čia išsireiškus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 27, 08:58)
skiriasi kiek skonis , kurios buvo apvirtos , o kurios buvo žalios dėtos ir sterilizuotos su stiklainiais...

Tas pats ir su pomidorais, jei iš anksto pakaitinsi juos atskirai, nuvarvinsi, po to sudėsi į stiklainius, švelnesnio skonio būna. Jei į stiklainius dėsi kietus, žalius, ir tik po to kaitinsi ar tik užpilsi marinatu (kaip agurkus), jie turės tokį truputį karstelėjusį skonį... nu gal kas mėgsta...
Atsakyti