Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 26, 17:25)
O aš norėjau padėkoti EX  4u.gif  už gerą žalių pomidorų receptą. Šlamščiam net ausys klapsi ir mažoji niam niam da niam niam.

Tai gal ir mums pasufleruok ta gerąjį receptėlį. O tai aš iš žalių pomidorų tik uogienę esu dariusi.
Pernai labai nepasisekė su pomidorais. Vienų sėklas supūdžiau, perlaisčiau iš tos meilės, neužaugo. Užaugo tik žemaūgiai, tai šiemet va sėdžiu pas jus kaip pėdsekys ir renkuosi geriausias pomidorų veisles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klevo sula: 26 sausio 2012 - 17:37
QUOTE(ilja @ 2012 01 26, 17:22)
Prašom pakartoti receptus, nes per darbymetį vėl praleisiu smile.gif



QUOTE(Ex @ 2012 01 26, 17:34)
Greit nepakartosiu - reik užrašus knist, kol rasiu, tai ir darbymetis ateis.. gal kuri turi kur panosėj išsisaugojusi... unsure.gif

rugsėjo mėn pomidorų temą prafiltruot. Tiesiog to laiko temose įmesti žodį "receptas" ir turėtų duoti atsakymą, kokie dar čia užrašų ieškojimai bigsmile.gif Gal dėl mėnesio ir klystu, bet lyg ir tą mėnesį buvo.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 26, 19:20)
g.gif čia tuos su medum pomidorus darei ar paprastus pakaitintus (actas, cukrus, druska, aliejus)?.. jau nepamenu.. g.gif
Tai kiek tai motyvacijai užsirovei šįmet daigų pasisodint? bigsmile.gif

Tuos paprastus žalius užplikytus thumbup.gif Bo reikėjo gelbėti ligai užėjus, bet kaip sakoma Nėr to blogo kas neišeitų į gerą. Motyvacijai kokio 100 lotuliukas.gif užteks šiltnamyje ir kokius kelis lauke, nes prisipirkau visokių a le Pervyj podsniezhnik ir tt., bet lauke gausūs lietūs gali vėl visą gerą nusiteikimą niekais paversti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 26, 18:37)
kokie dar čia užrašų ieškojimai  bigsmile.gif

Eik tu..., aš ne tik knaisiotis užrašuose, bet ir filtruot tingiu... jau tiek temose prirašiau visko, kad dabar kol ne darbymetis, pačios filtruokit biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 26, 18:40)
Motyvacijai kokio 100  lotuliukas.gif

Tu nekikenk čia per anksti, jei dar dadėtum į kiekvieną stiklainį po šaukštelį medaus, tada motyvacija turėtų padvigubėt... tongue.gif biggrin.gif vo tada jau juokis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 26, 17:47)
Eik tu..., aš ne tik knaisiotis užrašuose, bet ir filtruot tingiu... jau tiek temose prirašiau visko, kad dabar kol ne darbymetis, pačios filtruokit biggrin.gif


na, tai pačiai leidus, prasiknisau, ką prirašei visko bigsmile.gif

Ex-otica - maloniai prašom skaityti receptą ir berods žemiau buvo pataisymas.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 26, 19:04)
na, tai pačiai leidus, prasiknisau, ką prirašei visko  bigsmile.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif neeee, ne apie šitą... čia uogienė... ten buvo žali, cieli arba perpus pjauti, kaitinti iki virimo pomidorai, nepamenu sudėties to birzgalo... g.gif matyt teks užrašus iš archyvo parsitempt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 26 sausio 2012 - 18:10
Praknisau praknisamuoju būdu lotuliukas.gif ir radau receptą, įdedu visą originalą su ypatingu EX stiliumi bigsmile.gif
QUOTE(Ex @ 2011 08 02, 09:53)
Atsiprašysiu visų tvarkingų forumiečių, labai nėr kada roplinėt kitose temose, tai dar vieną receptuką žaliems pomidorams įmesiu čia...
Priskinu apie 3-4 kg žalių nedidelių pomidorų, supjaustau per pusę (didesnius galima truputį smulkiau, bet ne per smulkiai), dedu į šaltą (paprastą) vandenį, pakaitinu juos iki virimo, išimu, truputį nusivarvėjusius sudedu į stiklainius.

Marinatui imu 1 ltr vandens, 200 gr acto, 200 gr cukraus, 50 gr druskos, ir 3-4 šaukštus aliejaus. Prieskoniams pipirai, lauro lap., česnakas. Marinatą su prieskoniais ir aliejumi užverdame, užpilame ant pomidorų stiklainiukuose ir užsukame.

Dozes galit susimažinti, jei pomidorų nedaug. Jei lieka marinato, galima papildomai pagal likusį kiekį keletą pomidorų užmarinuot.
Pabandymui ir paragavimui pasidarykit nedidelį kiekį, ne anksčiau kaip po dviejų savaičių ragaukit. Jei patiks, rudens pabaigoje, kurie pomidorai jau nebesuspės šiltnamiuose prinokt, tuos galėsit užsimarinuot... tiks ir visai nykštukiniai pomidoriukai smile.gif

Dlia osobyh: ... smile.gif
SMULKIŲ POMIDORIUKŲ, ar VYŠNINUKŲ NEPJAUSTYTI......
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 26, 18:09)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif neeee, ne apie šitą... čia uogienė... ten buvo žali, cieli arba perpus pjauti, kaitinti iki virimo pomidorai, nepamenu sudėties to birzgalo... g.gif matyt teks užrašus iš archyvo parsitempt...

šitas? bigsmile.gif

Abejų receptų pateikimo laikas skiriasi tik 10dienų lotuliukas.gif Rimtai į kokią kaupyklą reikia dėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 26 sausio 2012 - 18:21
O man nerealus atradimas Ex misraine su zaliais pomidorais bigsmile.gif thumbup.gif Atsidarau stiklainiuka ir visa viena suvalgau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 26, 19:14)
įdedu visą originalą su ypatingu EX stiliumi  bigsmile.gif

lotuliukas.gif vajetau... doh.gif čia aš taip pliurpiau?.. blush2.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 26, 19:15)

Agaaaa bigsmile.gif ot miklios sodo detektyvės thumbup.gif

Bet dar prie viso to marmalo ant galo (kad nekaitint) įdėkit medaus po šaukštelį... Nors medų, berods, iki 70 laipsnių galima ir pakaitint.
Atsakyti
AušrinėsMama ir Ex...dėkui... wub.gif nusikopinau ir užvardinau Ex receptas...kad nesumaišyt blush2.gif

Aš pernai dariau su svogūnais žalius pomidorus...šiaip tai labai geras konservas išėjo...pomidorai tokie tvirti , svogūnas irgi, gražiai atrodo...bet labai jau aštru...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 26 sausio 2012 - 18:44
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 26, 17:34)
Madmuazele, až pilna, negaliu išsiųst žinios  verysad.gif

Jau istryniau ax.gif
Atsakyti