Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

4u.gif Sveikutės...apsilankiau Sodų g....rusiškų sėklų papildymo nėr...ir neaišku ar bus , nes rusai nioeko nesiūlo jiems vežti g.gif rolleyes.gif
Tai nusipirkau paprikos rusiškos dvi veisles Lastočka ir Medalis...ir dar vieną olandišką , Kėdainių gėlių išfasavimo-Jupiter... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 26 sausio 2012 - 12:51
mano tarpinis sarasiukas smile.gif (jau neberasau kad galutinis, nes vis kinta biggrin.gif )

1 10 Tocayo(pusiau determinantinis) 2+4=6
2 10 Toliman(pusiau determinantinis) 2+4=6
3 15 TOYOTO(pusiau determinantinis) 3+3=6
4 35 SULTAN(determinantinis) 3+0=3
5 RONCO(determinantinis) 0+3=3

6 35 Polfast(determinantinis) 2+0=2
7 35 TOLSTOI(interdeterminantinis)4+0=4
8 10 Fantasio(interdeterminantinis) 4+0=4
9 10 MENHIR(interdeterminantinis) 4+0=4
10 Cherrola(interdeterminantinis) 4+0=4
11 Sweet milion 4+0=4


siltnamis: 32
laukas: 14

Bet jauciu atsargu nedarysiu, sesiu kiek surasyta. Kas neisdigs patis kalti tongue.gif
Nes pagal pradini plana turejo butu 24 ir 8 biggrin.gif

P.S. Jei kokia veisle bloga saukit, galvosim ,keisim .Tiesa pamirsau corazona irasyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 26 sausio 2012 - 16:00
o ką čia tie skaičiai reiškia kairėj ir dešinėj pusėse?

Sweet million'ų daugokai, dviejų daigų po du stiebus pilnai užtenka. Va vietoj 2 s.million du Delfine pasisodinčiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 26 sausio 2012 - 16:03
QUOTE(tany @ 2012 01 26, 16:55)
mano tarpinis sarasiukas smile.gif
siltnamis: 32
laukas: 14

Nes pagal pradini plana turejo butu 24 ir 8  biggrin.gif

Sumažinsi iki nulio savo seniai nuvytusį rūtų darželį, patrumpinsi vaikų smėlio dėžę ir dar dukart tiek sukiši daigų.. rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 26, 16:01)
o ką čia tie skaičiai reiškia kairėj ir dešinėj pusėse?

Sweet million'ų daugokai, dviejų daigų po du stiebus pilnai užtenka. Va vietoj 2 s.million du Delfine pasisodinčiau  4u.gif

pirmas skaicisu eiles numeris, antras sekliciu skaicius, po to eina pavadinimai ir t.t. tada 0+0=0 pirmas skaicisu siltnami daigu, antras lauke, ir paskutinsi viso.

einu pasiskaityti apie delfinus smile.gif, o gal iskart brooklin smile.gif? labai jau grazus foto ju ir tipo delfinu patobulinimas
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2012 01 26, 16:07)
Sumažinsi iki nulio savo seniai nuvytusį rūtų darželį, patrumpinsi vaikų smėlio dėžę ir dar dukart tiek sukiši daigų.. rolleyes.gif  smile.gif

as tai lauke rasciau kur jos susodinti, bet ... bijau sodinti arti siltnamio ir arti bulviu, tai nelabai ir vietos lieka. Buvau uzsiminus vyrui kad noresiu, kad obeli iskastu, ten pomidorus teisiai i zole planavau sodinti pagal GZ, bet gavau kategoriska "NE" Sako negadisi man vaizdo sad.gif (obeli iskasiu, bet zolyte ten augs, turi darza, ten ir sodink ka nori). Darzas nedidelis, o daug visko noresis, ne tik pomidoru. Jau dabar planuoju, planuoju ir nieks netelpa smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 26, 17:15)
einu pasiskaityti apie delfinus smile.gif, o gal iskart brooklin smile.gif? labai jau grazus foto ju ir tipo delfinu patobulinimas

Kataloginės teorinės rašliavos gali neskaityt, nieko gero nesužinosi, reikia čia klaust... smile.gif
Delfinai už Brooklyn skanesni, truputį minkštesni, bet Brooklyn labiau tinka ilgesniam laikymui negu Delfinai. Štai tau ir atsakymas smile.gif

p.s. tarpusavyje jie niekuo nesiskiria, augumas tas pats, atsparumas ligoms irgi toks pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 26 sausio 2012 - 16:27
O aš norėjau padėkoti EX 4u.gif už gerą žalių pomidorų receptą. Šlamščiam net ausys klapsi ir mažoji niam niam da niam niam.
Tuo pačiu pricipu pasidariau dar ir kartu su pjaustytais agurkėliais thumbup.gif
Tai dar didesnė motyvacija sodinti, sodinti ir auginti pomidoriukus mirksiukas.gif
Niu niu niu nono.gif tai merginai, kuri supažindino su Alytiškių tinklalapiu, nes pažintis savaime aišku baigėsi sėklų užsakymu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 26, 17:25)
Niu niu niu nono.gif  tai merginai, kuri supažindino su Alytiškių tinklalapiu, nes pažintis savaime aišku baigėsi sėklų užsakymu  doh.gif  lotuliukas.gif

O tai gal kaip tik reikėtų padėkot, kad tokį gerų sėklų puslapiuką užrodė smile.gif o nuo pomidorligės vaistų nėr tongue.gif ji vis gilėja ir gilėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 26, 17:25)
4u.gif  už gerą žalių pomidorų receptą. Šlamščiam net ausys klapsi..
Tuo pačiu pricipu pasidariau dar ir kartu su pjaustytais agurkėliais  thumbup.gif

Tai dar didesnė motyvacija sodinti, sodinti ir auginti pomidoriukus  mirksiukas.gif

g.gif čia tuos su medum pomidorus darei ar paprastus pakaitintus (actas, cukrus, druska, aliejus)?.. jau nepamenu.. g.gif

Tai, kas buvo su medum daryta, pas mane jau seniai "suėjo", badas dabar... tongue.gif

Tai kiek tai motyvacijai užsirovei šįmet daigų pasisodint? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 26, 17:20)
g.gif čia tuos su medum pomidorus darei ar paprastus pakaitintus (actas, cukrus, druska, aliejus)?.. jau nepamenu.. g.gif

Tai, kas buvo su medum daryta, pas mane jau seniai "suėjo", badas dabar... tongue.gif


Prašom pakartoti receptus, nes per darbymetį vėl praleisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 01 26, 18:22)
Prašom pakartoti receptus, nes per darbymetį vėl praleisiu smile.gif

Greit nepakartosiu - reik užrašus knist, kol rasiu, tai ir darbymetis ateis.. gal kuri turi kur panosėj išsisaugojusi receptą... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 26 sausio 2012 - 17:38
Madmuazele, až pilna, negaliu išsiųst žinios verysad.gif
Atsakyti