Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(@asta @ 2012 01 26, 08:26)

Saintlina,o kokius nehibridinius sodini?    g.gif


šitas klausimas bus spyris į užpakalį nueit ir peržiūrėt sėklas biggrin.gif
Black Russian, Jabloko izumrudnoje, Malachtovja Škatulka, Zolotoj Drakon, Ivan Kupala, Emerald Evergreen.. gal dar Grape tomato..
Black Russian išbandytas ir auginu po kelis daigus kasmet. Kitus šiemet bandysiu pirmąkart.
Papildyta:
gavau iš e-sėklų Santorange. Žiūriu žiūriu ir mįsliju - ar nereik eit pas okulistą mastau.gif Nu niekaip iš paveiksliuko neatsirenku - raudoni ar oranžiniai nupaišyti blink.gif Kabėtų parduotuvėj, sakyčiau raudoni. Bet užsisakinėjau oranžinius, tai turbūt visgi su akim negerai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 26, 08:43)
šitas klausimas bus spyris į užpakalį nueit ir peržiūrėt sėklas  biggrin.gif
Black Russian, Jabloko izumrudnoje, Malachtovja Škatulka, Zolotoj Drakon, Ivan Kupala, Emerald Evergreen.. gal dar Grape tomato..
Black Russian išbandytas ir auginu po kelis daigus kasmet. Kitus šiemet bandysiu pirmąkart.


Suprasta drinks_cheers.gif
As dar ankstyvoje bandymu ir ragavimu stadijoje,uz tai klausinjeju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 26 sausio 2012 - 08:53
QUOTE(@asta @ 2012 01 26, 08:51)
As dar ankstyvoje bandymu ir ragavimu stadijoje,uz tai klausinjeju.


tai aš amžinoje nehibridų bandymų ir ragavimų stadijoje biggrin.gif tai vienus bandau, tai kitus.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 26, 08:49)
šitas klausimas bus spyris į užpakalį nueit ir peržiūrėt sėklas  biggrin.gif
Black Russian, Jabloko izumrudnoje, Malachtovja Škatulka, Zolotoj Drakon, Ivan Kupala, Emerald Evergreen.. gal dar Grape tomato..
Black Russian išbandytas ir auginu po kelis daigus kasmet. Kitus šiemet bandysiu pirmąkart.
Papildyta:
gavau iš e-sėklų Santorange. Žiūriu žiūriu ir mįsliju - ar nereik eit pas okulistą  mastau.gif  Nu niekaip iš paveiksliuko neatsirenku - raudoni ar oranžiniai nupaišyti  blink.gif  Kabėtų parduotuvėj, sakyčiau raudoni. Bet užsisakinėjau oranžinius, tai turbūt visgi su akim negerai mastau.gif

aha as ir pirkau - pagal mane oranziniai turetu but g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 26, 08:26)
As ir nemazai zemaugiu sodinu.  ax.gif

Pernai auginau Corazon,apsiejom be ligu.

Saintlina,o kokius nehibridinius sodini?    g.gif


Aš irgi Corazonais patenkinta, susirgo gal rugsejos pab. ar spalio pradžioje ax.gif
QUOTE(saintlina @ 2012 01 26, 08:49)
gavau iš e-sėklų Santorange. Žiūriu žiūriu ir mįsliju - ar nereik eit pas okulistą  mastau.gif  Nu niekaip iš paveiksliuko neatsirenku - raudoni ar oranžiniai nupaišyti  blink.gif  Kabėtų parduotuvėj, sakyčiau raudoni. Bet užsisakinėjau oranžinius, tai turbūt visgi su akim negerai mastau.gif

Oranžiniai, oranžiniai 4u.gif

Neili ir kitoms, kurioms reikia, galiu pasidalinti nehibridinėmis sėklytėmis: Black krim, Brandywine geltoni, Gigantų karalius (dideli raudoni), Japoniška avietė (rožiniai) - visi aukštaūgiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 26, 08:56)
tai aš amžinoje nehibridų bandymų ir ragavimų stadijoje  biggrin.gif tai vienus bandau, tai kitus.


Vistiek ne pirmi ir ne antri metai ragauji,tai daugiau gali ka ir pasakyt wink.gif Kogero ir gomurys isrankesnis pasidare po keliolikos bandymu smile.gif

Is tikruju tai smagu,kad yra tokios temos,kai yra su kuo pasitart ir paklaust patarimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 25, 14:59)
jediara ,issitrink az,negaliu isiust zinios.

Jau ištryniau blush2.gif
Atsakyti
Ačiū Ausrap,man tik žemaūgiai tinka,nes auginu tik lauke, ir ieškau spalvotų žemaūgių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 26, 09:04)
Kogero ir gomurys isrankesnis pasidare po keliolikos bandymu smile.gif



čia tai jau tikrai biggrin.gif O akys dar išrankesnės patapo, kasmet vis per mažai pomidorų atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 25, 21:33)
as kazkokia nestabili  lotuliukas.gif  viena diena noriu mazyciu, kita dideliu, trecia zemaugiu, o kita aukstaugiu...vnz... reikia apsispresti pagaliau smile.gif
Tiesa gal kas gali pakamentuoti Betaliuxus del ligu? JIe labai serga? As nusipirkau, o dabar susimasciau ar nebus kad susirgs ir mano brangus hibridus uzkres  g.gif

Maniškiai Betaluxai pernai augo lauke, tai susirgo vasaros vidury, nors derlius būtų buvęs gausus schmoll.gif O po to susirgi ir kiti... Tai va taip man pasitaikė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 26, 08:40)
4u.gif  aš turiu geltonų 1 pok. (neatsimenu dabar rusies),o kiti visi raudoni,gal galit pasidalinti kokiu rusiu turit? o gal galima butu tu is Estijos po 2-3 seklytes nusipirkt is jūsų  blush2.gif

mirksiukas.gif pasiderinam per a.z.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 26, 07:56)
būna, žinoma. Bet taip jau mes čia visos pastebėjom, kad sezono pradžioj nehibridai būna skanesni, minkštesni. O hibridai atsiskleidžia į vasaros pabaigą. Kai nehibridai ima atrodyti patižę, vandeningi, hibridai iki pat šalnų ir vėliau būna 'pribrendę'.
Žinoma, išimčių yra. Corazon H laaabai skanus nuo pat pradžių  wub.gif Nors ligoms jis visiškai neatsparus, vistiek sodinu jį kasmet.
Na bet yra ir daugybė ne hibridinių veislių, kurias norisi išbandyti, tai va ir bandom, ir bandom, ir bandom  biggrin.gif



QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 26, 09:57)
Maniškiai Betaluxai pernai augo lauke, tai susirgo vasaros vidury, nors derlius būtų buvęs gausus schmoll.gif O po to susirgi ir kiti... Tai va taip man pasitaikė. smile.gif

Aciu mergynos uz patirti 4u.gif Gerai, kad uzklausiau, reikes Corazonus tada itraukti i savo sarasa smile.gif. O Betaliuxiu nesodinsiu lotuliukas.gif As kantri, geriau palauksiu, negu ziuresiu kaip mano pomidorai mirsta blush2.gif Jau anais metais streso buvo ir sirdis skaudejo ziurint i juos sergancius.
Atsakyti