Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

nu va gavau pirmas seklas jau... uzsakinejau is balticseeds ... ir ka pasirodo Tolstoj pamirsau uzsakyti doh.gif uz tai gavau dovanu Tocayo ir Toliman... Gal kas augino pastarasias? Ir turi kokiu atsiliepimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 18, 11:25)
nu va gavau pirmas seklas jau... uzsakinejau is balticseeds ... ir ka pasirodo Tolstoj pamirsau uzsakyti  doh.gif  uz tai gavau dovanu Tocayo ir Toliman... Gal kas augino pastarasias? Ir turi kokiu atsiliepimu blush2.gif

4u.gif o , kaip įdomu , o ten jie tokių kaip ir net nerodo , kad turi...ar aš nematau blush2.gif ar čia pomidorai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 18 sausio 2012 - 10:34
QUOTE(Milediki @ 2012 01 17, 23:45)
Per abu šiltnamius pasodinu apie 120 daigų ir dar lauke kokius 30.

Sveika prisiregistravusi 4u.gif
Nu jau čia gerai apsirgusi esi, gali be gėdos jausmo žengt per mūsų pomidorinį slenkstį smile.gif Ir greit pasakok kokio dydžio giminę maitini su tokiais kiekiais.

QUOTE(@asta @ 2012 01 18, 09:11)
As pernai varganus 30 i savo siltnamiuka sukisau ,privakavau pilna rusi ir dar dosniai apdalinti buvo visi kaimynai ir draugai.. 

blink.gif nesupratau.. Jūs ką, vasarą pusbadžiu sėdėjot, šviežių pomidorų gal nei vieno nesuvalgėt?.. Ir dar pasakyk, kad tai buvo visi žemaūgiai pomidorai - nugriūsiu..

QUOTE(Asese @ 2012 01 18, 10:50)
O aš auginsiu 3-4 daigus ankstyvųjų, o jie ir bus žemaūgiai  4u.gif

Aha, visiškai jų išsižadėt negalima, aš irgi keliems ankstyviems žemaūgiams mielai jiems skiriu 1kv.m. brangios šiltnamio žemelės smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 17, 21:17)
Štiš piktoji dvasia,štiš smile.gif
Viešpatie neleisk mūsų gundyti ir gelbėk nuo pikto
Amen devil.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 18, 10:29)
4u.gif o , kaip įdomu , o ten jie tokių kaip ir net nerodo , kad turi...ar aš nematau blush2.gif ar čia pomidorai blush2.gif

nu jo pomidorai... o pakuotes tokios baltos be paveiksliuku(mazytes, bet po 10seklu), ir niekur internete nerandu info g.gif Ant pakuotes tik aprasymas yra, bet taip norisi bent paveiksliuko smile.gif. Aisku, jei jau gavau teks auginti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 18 sausio 2012 - 10:44
QUOTE(tany @ 2012 01 18, 11:44)
nu jo pomidorai... o pakuotes tokios baltos be paveiksliuku(mazytes, bet po 10seklu), ir niekur internete nerandu info  g.gif  Ant pakuotes tik aprasymas yra, bet taip norisi bent paveiksliuko smile.gif. Aisku, jei jau gavau teks auginti  biggrin.gif

biggrin.gif aha , ir aš kiek paguglinau...neranda tokių...bet tai dar įdomiau -kas užaugs... thumbup.gif
Atsakyti
Ex biggrin.gif prajuokinai. Ne,valgem pilna burna. 4 valgytojai. Pradzioj supuolem valgyt Betalux`o,kai pradejo nokti St.Piere ir Corazon,Betaluxs`ai liko antram plane. Dar derejo kazkokie oranziniai,ju pavadinimo nezinau,nes mama kelis daigelius dave,o jai kaimyne dave seklu biggrin.gif Dar sodinau Heinz,visai patiko,gerai dera,skanus ir neblogai laikos.Plius vynuoginiu keli kerai. Vat ir mano siltnamio derlius. Tikrai gausus,arba cia tik man taip atrode biggrin.gif Kaip bus siemet,ateitis parodys smile.gif Kazkodel turiu nuojauta,kad ties 30 daigu neapsistosiu doh.gif Jeigu sugalvosim su vyru kaip padaryti atskira siltnamiuka mano kaktusams,tai atsirastu vietos dar kokiai 10 lotuliukas.gif

Labai aukstu sodinti nenoriu,nes siltnamis nera aukstas,o skabyt pilnas ziedu virsunes gaila doh.gif blush2.gif

Tiesa,noriu pasakyti pagiriamaji zodi pomidorams "Viltis" bent musu seimynai jie labai patiko ax.gif

Kokia nuomone apie FLORADADE? Verti demesio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2012 01 18, 10:13)
*Ir dar pasiskambinau į Jūsų sodai, tai irgi 3 veislės šiandien jau bus pas mane.
Cunero, Conchita ir Organza
**Rimi pirkau Romus
http://www.seklos.lt/get.php?i.17355
Ir Bajaja, kuriuos auginsiu vazonuose terasoj
http://www.seklos.lt/get.php?i.17363

*Dėl Organzos tai jie čia užsimetę kainą kaip turi būti, nete radau per pus pigiau http://www.tomatenmi...h...;p2=381&c=e
**va ta išvaizda ant pokelio ir paperka dauguma žmonių biggrin.gif

QUOTE(Asese @ 2012 01 18, 10:50)
O aš auginsiu 3-4 daigus ankstyvųjų, o jie ir bus žemaūgiai  4u.gif

o aš tai labai norėčiau atrasit kokį aukštaūgį arba pusiauaukštaūgį labai ankstyvą, nes laabai nenoriu šiltnamyje žemaūgių...bet nieko ankstyvesnio už Betaluxus nežinau...nors kita vertus visi kiti ankstyvi pradėjo sirpt po 1-2 sav....
Sakau, gal reikia pabandyt šiemet geriau nupurkšt su tais pamirkytais spygliuočių ūgliukais, kažaks rašė, kad taip paankstina nokimą g.gif tik nepamenu tikslaus recepto g.gif gal kas turi užsirašę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 18 sausio 2012 - 11:13
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 17, 21:17)
Štiš piktoji dvasia,štiš smile.gif

einu einu, tik Tany truputį padėsiu ir skrendu lauk flirt.gif

QUOTE(tany @ 2012 01 18, 10:44)
nu jo pomidorai... o pakuotes tokios baltos be paveiksliuku(mazytes, bet po 10seklu), ir niekur internete nerandu info  g.gif  Ant pakuotes tik aprasymas yra, bet taip norisi bent paveiksliuko smile.gif. Aisku, jei jau gavau teks auginti  biggrin.gif

Pilni veislių aprašymai:
1. Tocayo
2. Toliman

Drąsiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 18, 11:14)
einu einu, tik Tany truputį padėsiu ir skrendu lauk  flirt.gif
Pilni veislių aprašymai:
1. Tocayo
2. Toliman

Drąsiau  4u.gif

oo, aciu labai, einu skaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 18, 12:10)
...bet nieko ankstyvesnio už Betaluxus nežinau...nors kita vertus visi kiti ankstyvi pradėjo sirpt po 1-2 sav....

tai va, kad tų ankstyvųjų labiausiai ir laukiu, jie skanūs bet kokie, svarbu išsirpę 4u.gif
Neatsižadėk, Aušrone, ir tu žemukų mirksiukas.gif Aukštaūgiai vistiek visi yra ilgesnės vegetacijos, o tos dvi savaitės vasaros pradžioj oi kaip svarbios rolleyes.gif

Atsisakysim mažiukų, tai galėsim dvi savaites ekraną laižyt doh.gif - kai pradės Ex, Gaudvilė, Casual savo pirmuosius rodyt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 18 sausio 2012 - 11:59
QUOTE(Asese @ 2012 01 18, 12:56)
Atsisakysim mažiukų, tai galėsim dvi savaites ekraną laižyt  doh.gif  - kai pradės Ex, Gaudvilė, Casual savo pirmuosius rodyt  wub.gif


manes neskaiciuok, as prie ekrano laizytoju lotuliukas.gif Pas mane pradeda sirpti kai Ex jau kibirus prikonservuotu turi biggrin.gif


bet va tavo shiltnamio nuotraukas iki dabar atsimenu........ rolleyes.gif
Atsakyti