Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(tany @ 2012 01 25, 19:33)
as kazkokia nestabili  lotuliukas.gif  viena diena noriu mazyciu, kita dideliu, trecia zemaugiu, o kita aukstaugiu...vnz... reikia apsispresti pagaliau smile.gif
Tiesa gal kas gali pakamentuoti Betaliuxus del ligu? JIe labai serga? As nusipirkau, o dabar susimasciau ar nebus kad susirgs ir mano brangus hibridus uzkres  g.gif


tu pabandyk apgalvot, kokių reikia. Mes vienais metais daug vyšninių prisodinom, paskui nebuvo kur dėt tiek blusų doh.gif Mums pilnai užtenka kokių trijų vyšninukų. Žemaūgius šiltnamyje sodint vietos gaila. Nors aš sodinu lankiniam šiltnamy prie pat plėvelės, kad vietą išnaudot.
Sodinu kažkiek nehibridų po vieną-du daigus dėl skonio derliaus pradžiai. Ir didžioji dauguma pas mane hibridų, normalaus dydžio vaisiais, atsparių ligoms ir pakančių neidealioms augimo sąlygoms.
Betalux pas mane sirgo pirmieji. Bet šiaip kažkaip pastebėjau, kad žemaūgiai pas mane visad suserga pirmieji g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 25, 19:53)
Betalux pas mane sirgo pirmieji. Bet šiaip kažkaip pastebėjau, kad žemaūgiai pas mane visad suserga pirmieji  g.gif

o jie sirgdami kitu neuzkrecia g.gif ? Gal tada ju isvis nesodinti rolleyes.gif

o del visniniu, mano vaikai labai megsta... ir kiek buvau konservavus(nedaug, dabar gailiusi) mm kaip skanu dabar smile.gif
Bet kadangi reikes siemet sodint visokiu tai vietos daug jiems neliks, kokie 4-6 daigai is ~30
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 25 sausio 2012 - 20:00
QUOTE(tany @ 2012 01 25, 19:57)
o jie sirgdami kitu neuzkrecia g.gif ? Gal tada ju isvis nesodinti  rolleyes.gif



Jei jau įsimeta kokia cholera, tai šiaip ar taip griebia visus jai neatsparius. Jei nebus Betalux, vistiek kaži ar bus taip, jog kiti visai nesirgs.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 25, 19:05)
aciu  4u.gif ir as panasiai pirkau kad nera didelio zemaugiu pasirinkimo, pagalvojau geda cia su savo 6 rusim sedet pas jus , tai reik vytis nors iki 10  ax.gif

drinks_cheers.gif nepabek... turesiu su kuo pasisneketi nors lotuliukas.gif As is estu zemaugiu prisisakiau-ne raudonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2012 01 25, 19:37)
Skaitineju tokius ''Pertsevidny''
http://www.seemnemaa...x.php?GID=12059

įdomu jei kas auginot davė tą 30 kg nuo krūmo derlių?


Auginau prieš porą metų Pertsevidnyj pomidorus, augo gerai, derėjo gerai, bet 30 kg nuo vieno krūmo tikrai nebuvo. Čia gal kokia klaida aprašyme įsivėlus, gal iš kvadratinio metro (kuriame auga kokie 3-4 pomidorų krūmai) ir galima pririnkti 30 kg. Galiu klysti, bet kiek teko domėtis , o ir auginimo praktika tą sako, tai vienas gerai derantis pomidoro krūmas duoda maždaug 10 kg derlių.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 25, 22:38)
drinks_cheers.gif  nepabek... turesiu su kuo pasisneketi nors lotuliukas.gif As is estu zemaugiu prisisakiau-ne raudonu smile.gif

Mane pamiršai verysad.gif Pas mane nemažai žemaūgių yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 25, 19:53)
.
Sodinu kažkiek nehibridų po vieną-du daigus dėl skonio derliaus pradžiai.

o tai nebuna ansktyvu hibridu g.gif ? KOdel butinai nehibridinu reikia pradziai sodinti?
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 25, 21:41)
Mane pamiršai  verysad.gif Pas mane nemažai žemaūgių yra  mirksiukas.gif


group.gif dziugu, kad musu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 25, 22:57)
group.gif dziugu, kad musu daugiau.

pas mane ir bus nemazai zemaugiu arba pusiau wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 25, 22:41)
o tai nebuna ansktyvu hibridu  g.gif ? KOdel butinai nehibridinu reikia pradziai sodinti?


būna, žinoma. Bet taip jau mes čia visos pastebėjom, kad sezono pradžioj nehibridai būna skanesni, minkštesni. O hibridai atsiskleidžia į vasaros pabaigą. Kai nehibridai ima atrodyti patižę, vandeningi, hibridai iki pat šalnų ir vėliau būna 'pribrendę'.
Žinoma, išimčių yra. Corazon H laaabai skanus nuo pat pradžių wub.gif Nors ligoms jis visiškai neatsparus, vistiek sodinu jį kasmet.
Na bet yra ir daugybė ne hibridinių veislių, kurias norisi išbandyti, tai va ir bandom, ir bandom, ir bandom biggrin.gif
Atsakyti
As ir nemazai zemaugiu sodinu. ax.gif

Pernai auginau Corazon,apsiejom be ligu.

Saintlina,o kokius nehibridinius sodini? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 26 sausio 2012 - 08:31
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 25, 23:57)
group.gif dziugu, kad musu daugiau.

4u.gif aš turiu geltonų 1 pok. (neatsimenu dabar rusies),o kiti visi raudoni,gal galit pasidalinti kokiu rusiu turit? o gal galima butu tu is Estijos po 2-3 seklytes nusipirkt is jūsų blush2.gif
Atsakyti