Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(užsklanda @ 2012 01 25, 09:37)
gal ir klystu  ,  bet atrodo praeita savaite dar juos maciau....prekyboje,
gal isdalino  , kuomet nedaug liko g.gif

g.gif aš tai nemačiau tokių ten man rodos...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 25, 08:35)
ax.gif o kažin kodėl jų nėr prekyboj...čia gal nauji , duoda pabandymui biggrin.gif



jie dar ne visą asortimentą rodo. Vasario pradžioj žada dvigubinti kiekius. Sakė, kad bus daug naujų pomidorų mirksiukas.gif Tai gal čia tuos naujuosius ir įdeda.
Atsakyti
Kas čia sakė, kad sodų g., Vilniuje Sėklų parduotuvė?
Kurioj vietoj?
Šiandien toj pusėj būsiu, būt užšokti pažiūrėti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrap: 25 sausio 2012 - 08:55
QUOTE(ausrap @ 2012 01 25, 08:55)
Kas čia sakė, kad sodų g., Vilniuje Sėklų parduotuvė?
Kurioj vietoj?
Šiandien toj pusėj būsiu, būt užšokti pažiūrėti. ax.gif



Vilniuje:
“SODO, DARŽO PREKĖS”, Sodų g. 6,

tel. 8647 50011.

Pati niekad nebuvau, nors būtų įdomu apsilankyt (ten Eurogėlių prekių yra ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 25, 09:08)
Vilniuje:   
            “SODO, DARŽO PREKĖS”,  Sodų g. 6,

            tel. 8647 50011.

Pati niekad nebuvau, nors būtų įdomu apsilankyt (ten Eurogėlių prekių yra  ax.gif ).

Nu šiandien nuvažiuosiu, prazonduosiu ko yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 24, 18:13)
aukštyn nosį. Palygink savo pamestą pirštinę su mano sudaužytu mersedesu  mirksiukas.gif  Aš juk irgi į Žaliąjį centrą važiavau (ir į Scheteliga, savaime aišku).
O, chebryte, gal čia kažkas su tuo Žaliuoju negerai?  g.gif  g.gif

Viskas aišku ir pirštinė ir mersedesas ne žali buvo smile.gif

QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 24, 19:19)
Sveikos,
Kažkas iš merginų minėjo, kad daugiau nebesodins Orange pomidorų, bet nepasakė kodėl? Parašykit, kas netiko? O tai iš daugybės veislių reikia išsirinkt, kam bus lemta būt pasodintiems  lotuliukas.gif

Kadangi aš pati nevalgau,tai apie skonį tik iš kitų lūpų galiu pasakyti,maniškiams patiko,sakė gan skanūs,neaukštaūgiai,bet derlingi buvo,šiemet pora daigų auginsiu.

Tikrai nesėsiu San Marzano,kieti tuščiaviduriai ir gedo įdomiai, iš vidaus,perpjauni ir matai kad genda,o iš išorės atrodė normalus sveikas pomedoras
Atsakyti
Gal kuri kur matėt "Vilties"? Pasirodo nesertifikuotas ir niekur neberandu pardavime. O gal kas turit ir nesėsit?
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 24, 21:19)
Sveikos,
Kažkas iš merginų minėjo, kad daugiau nebesodins Orange pomidorų, bet nepasakė kodėl? Parašykit, kas netiko? O tai iš daugybės veislių reikia išsirinkt, kam bus lemta būt pasodintiems  lotuliukas.gif

O man jie pirmieji deret pradejo .Birzelio 8 d. nuskyniau pirmaji pomidora.Nebuvo labai gausus derlius.Skonis neblogas .
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2012 01 25, 11:01)
Gal kuri kur matėt "Vilties"? Pasirodo nesertifikuotas ir niekur neberandu pardavime. O gal kas turit ir nesėsit?

Kad yra jos. g.gif As pirkau Urme,maciau ir Zalioje stoteleje.
Atsakyti
Vakar visą Panevėžį apvažiavau, niekur nėr "Vilties". ŽS sako - nėr ir nebebus. Griebkit jei kas randat, bus deficitas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2012 01 25, 12:33)
Vakar visą Panevėžį apvažiavau, niekur nėr "Vilties". ŽS sako - nėr ir nebebus. Griebkit jei kas randat, bus deficitas... lotuliukas.gif

Kaip ir paprikos "Volga" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 25 sausio 2012 - 12:35
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 25, 08:30)
ai, ką ten girtis, kad esu nepagydomas ligonis cool.gif keletą rušių vyšninių (Sugary ir Sunsugar) ir dar Tomat ''Samotsvet Luchistхi'' F1, Funtik F1, Mandarinka, Rhapsody F1, Gulliver blush2.gif o paprikų tai irgi krūva visokių prisisakiau doh.gif (dar ir ant šitų liga jau apima) biggrin.gif

o, smagios antro šiltnamio įkurtuvės laukia thumbup.gif

QUOTE(atigisa @ 2012 01 25, 11:33)
Vakar visą Panevėžį apvažiavau, niekur nėr "Vilties". ŽS sako - nėr ir nebebus. Griebkit jei kas randat, bus deficitas... lotuliukas.gif

tikrai neauginsiu, ir tikrai nepirksiu, bet kad yra, tai pati šian savo akimis mačiau. Tačiau Kaune 4u.gif

Ai, tiesa, Delfine H ( 10 sėklų, beicuotos) - 6,49Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 25 sausio 2012 - 12:56