Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 24, 20:19)
Sveikos,
Kažkas iš merginų minėjo, kad daugiau nebesodins Orange pomidorų, bet nepasakė kodėl? Parašykit, kas netiko? O tai iš daugybės veislių reikia išsirinkt, kam bus lemta būt pasodintiems  lotuliukas.gif

man tai jie patiko,tikrai sesiu...augalas vaisiu nelaike,pilnas prilipes,vargsas gulejo praktiskai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 24, 20:53)
man tai jie patiko,tikrai sesiu...augalas vaisiu nelaike,pilnas prilipes,vargsas gulejo praktiskai ax.gif

ax.gif o ar buvo skanūs...man kažkaip menasi , kad kažkam skonis nepatiko...jie kokie -saldūs ar su rūgštele , ar tokie neintensyvaus visai skonio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 24, 18:43)
ar vertas tas Schetelig  tokių aukų ?  ... Aš prie namų justiniškių turgelyje stende Baltic seeds sėklų šiandien radau  biggrin.gif ir važiuot niekur nereikia.


ai, dėl Baltic seeds sėklų nei į turgelį ait nereik irnesakyk.gif Užsakai ir į namus atneša biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 24, 19:23)
Cia Zaliasis centras kaltas  biggrin.gif Schetelig'as ne prie ko schmoll.gif
as i Zaliaji centra ryt nevaziuosiu, tik Schetelig'a smile.gif


laikas jau Scheteligui internetinę prekybą pradėt būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 01 24, 11:45)
sveikos pomidorninkes 4u.gif

prisiduodu ax.gif
ana diena nusipirkau is maximos betalux ir golden cheriu,po 99ct, dar is sesers laukiu laiskiuko, gyvena anglijoj,paprasiau kad kokiu idomesniu paziuretu, tai siom dienom turetu ateiti, kolkas turiu 18 rusiu pomidoru, nebegaliu sulaukti sejos biggrin.gif

Merginos as esu megejas sodininkas, patarkita, kada pomidorus geriausia seti? g.gif As seju kovo men ar teisingai?
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 21:00)
ax.gif o ar buvo skanūs...man kažkaip menasi , kad kažkam skonis nepatiko...jie kokie -saldūs ar su rūgštele , ar tokie neintensyvaus visai skonio ax.gif

pas mane uzrasuos toks irasas: "svelnaus skonio,siek tiek odele kietoka"
Atsakyti
Konkrečias datas neįmanoma nustatyti smile.gif, nes tai priklauso ir nuo šiltnamio tipo (šildomas, nea) ir nuo noro paskui juos išnešus dangstyti ir t.t,nes jei anksti labai sėsit, turesit anksti ir išnešinėt, pridengti kai šalnos bus, aš sėju kovo 8 d čia tokia taisyklė iš tetos perimta, kuri irgi "sirgo" pomidorais, bet manau savaite dar vėliau būtų idealu, norint poto nesukti sau galvos dėl daigų nušalimo.
Atsakyti
Ir aš gavau dovanų iš Balticseeds Tocayo H ir Toliman H hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 24, 20:03)
pasigirk, ką išsirinkai  bigsmile.gif Jau paprikų ir pipirų su merginom tų pačių prisipirkom, įdomu ar su pomidorais nebus ta pati istorija biggrin.gif

ai, ką ten girtis, kad esu nepagydomas ligonis cool.gif keletą rušių vyšninių (Sugary ir Sunsugar) ir dar Tomat ''Samotsvet Luchistхi'' F1, Funtik F1, Mandarinka, Rhapsody F1, Gulliver blush2.gif o paprikų tai irgi krūva visokių prisisakiau doh.gif (dar ir ant šitų liga jau apima) biggrin.gif

QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 24, 20:19)
Kažkas iš merginų minėjo, kad daugiau nebesodins Orange pomidorų, bet nepasakė kodėl? Parašykit, kas netiko? O tai iš daugybės veislių reikia išsirinkt, kam bus lemta būt pasodintiems  lotuliukas.gif


QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 24, 20:53)
man tai jie patiko,tikrai sesiu...augalas vaisiu nelaike,pilnas prilipes,vargsas gulejo praktiskai ax.gif


QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 21:00)
ax.gif o ar buvo skanūs...man kažkaip menasi , kad kažkam skonis nepatiko...jie kokie -saldūs ar su rūgštele , ar tokie neintensyvaus visai skonio ax.gif

Man netiko jų skonis, tokie labai vandeningi pasirodė su kietoka odele, nei saldūs nei rūgštūs net nežinau kaip tą skonį apibūdinti (gal beskoniai g.gif ) ir labai mažas atsparumas ligoms, pas mane jie patys pirmieji susirgo. Kas liečia produktyvumą, tai nežinau, pas mane jų tiek daug, kad gultų ant žemės nebuvo g.gif plius dar žemaūgis... ir šiaip niekas iš šeimynos nors ir labai gražios oranžinės spalvos pomidorų nenorėjo valgyti...

QUOTE(vilka11 @ 2012 01 24, 22:06)
Merginos as esu megejas sodininkas, patarkita, kada pomidorus geriausia seti? g.gif As seju kovo men ar teisingai?

Teisingai, gali visą kovą sėt ir bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 25, 08:20)
Ir aš gavau dovanų iš Balticseeds Tocayo H ir Toliman H  hihihi.gif


Ir aš tuos pačius gavau priedo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 25, 08:20)
Ir aš gavau dovanų iš Balticseeds Tocayo H ir Toliman H  hihihi.gif

as irgi lygiai tokiu paciu:) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2012 01 25, 09:33)
Ir aš tuos pačius gavau priedo biggrin.gif

ax.gif o kažin kodėl jų nėr prekyboj...čia gal nauji , duoda pabandymui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 25, 09:34)
as irgi lygiai tokiu paciu:) lotuliukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif auginsim visos vadinasi šituos biggrin.gif
Atsakyti
gal ir klystu , bet atrodo praeita savaite dar juos maciau....prekyboje,
gal isdalino , kuomet nedaug liko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 25 sausio 2012 - 08:37