Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 24, 15:00)
uzuojauta 4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 24, 15:24)
Niepieriežyvai,parduosi pomedorų nusipirksi kitas pirštines hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

4u.gif dėkui , pomidorų draugės... gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 13:20)
4u.gif  biggrin.gif buvau šiandien Žaliąjame centre...gan daug visko yra...bet susinervinau , kad kažkur pakeliui pirštinę pamečiau verysad.gif  doh.gif ir nieko nenusipirkau...vienžo nuostoliai per sėklomis pramuštą galvą doh.gif  lotuliukas.gif


aukštyn nosį. Palygink savo pamestą pirštinę su mano sudaužytu mersedesu mirksiukas.gif Aš juk irgi į Žaliąjį centrą važiavau (ir į Scheteliga, savaime aišku).
O, chebryte, gal čia kažkas su tuo Žaliuoju negerai? g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 sausio 2012 - 18:16
QUOTE(saintlina @ 2012 01 24, 19:13)
aukštyn nosį. Palygink savo pamestą pirštinę su mano sudaužytu mersedesu  mirksiukas.gif  Aš juk irgi į Žaliąjį centrą važiavau (ir į Scheteliga, savaime aišku).
O, chebryte, gal čia kažkas su tuo Žaliuoju negerai?  g.gif  g.gif

g.gif eina sau...kažkokia keista vieta... rolleyes.gif biggrin.gif aš ir Schetelig nėjau be nuotaikos... ryt gal tada važiuosiu į Sodų gatvę...kartu ir į sėkluvos parduotuvę gal nueisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 24 sausio 2012 - 18:19
QUOTE(saintlina @ 2012 01 24, 19:13)
O, chebryte, gal čia kažkas su tuo Žaliuoju negerai?  g.gif  g.gif

tfu, tfu, tfu, gal tikrai kokia pomidornike prakeike ta parde negavus kokiu seklu g.gif lotuliukas.gif

QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 19:19)
ryt gal tada važiuosiu į Sodų gatvę...kartu ir į sėkluvos parduotuvę gal nueisiu lotuliukas.gif

nu tai sekmes, reikia gi tos pamestos pirstines karteli kazkaip nuramint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 24, 19:29)
tfu, tfu, tfu, gal tikrai kokia pomidornike prakeike ta parde negavus kokiu seklu g.gif  lotuliukas.gif
nu tai sekmes, reikia gi tos pamestos pirstines karteli kazkaip nuramint biggrin.gif

biggrin.gif prisipirksiu vėl kokių nors čudo sveta ir panašių...bet dar gali būti negavę nieko iš rusyno...pernai sakė , kad labai vėlai gavo...traukiniai kažkur buvo užstrigę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 19:31)
biggrin.gif prisipirksiu vėl kokių nors čudo sveta ir panašių...bet dar gali būti negavę nieko iš rusyno...pernai sakė , kad labai vėlai gavo...traukiniai kažkur buvo užstrigę biggrin.gif

tai jau teip, prisipirksi super duper visokiu, ale bet smagu bus kova, prisideliosi kokia 50 rusiu ir galvosi ir kas man liepe tiek prisipirkt biggrin.gif as tai va is estu ir dar ebejaus po keleta rusiu pomedoru uzsisakiau (matyt kaip koki prieda prie seklu reikia butinai nusipirkt) doh.gif baisu net skaiciuot kiek jau visko yra ir dar bus ph34r.gif nu nepagydoma as esu, tai ka dabar man daryt frusty.gif
o sakiau tik 15 veisliu sesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 18:19)
g.gif eina sau...kažkokia keista vieta... rolleyes.gif  biggrin.gif aš ir Schetelig nėjau be nuotaikos... ryt gal tada važiuosiu į Sodų gatvę...kartu ir į sėkluvos parduotuvę gal nueisiu lotuliukas.gif


ar vertas tas Schetelig tokių aukų ? ... Aš prie namų justiniškių turgelyje stende Baltic seeds sėklų šiandien radau biggrin.gif ir važiuot niekur nereikia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 24 sausio 2012 - 18:47
biggrin.gif bet jei dar kam trūksta...žaliam centre yra po 59 centus kmicis , ola polka , krakus ir dar kažkas vienas, ar du...dar yra po 99 atrodo centus kitas stendelis...ten yra irgi palyginus nemažai ,...o be nuolaidos tikrai didelis pasirinkimas... ax.gif ir hibridai čia aptarti , man rodos , visi yra ir kiti...
Papildyta:
QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 24, 19:43)
ar vertas tas Schetelig  tokių aukų ? Kas ten ypatingo ... Aš prie namų justiniškių turgelyje stende Baltic seeds sėklų šiandien radau  biggrin.gif ir važiuot niekur nereikia.

ax.gif jėga...pas mus turgelyje dar nėr sėklų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 24 sausio 2012 - 18:45
QUOTE(saintlina @ 2012 01 24, 18:13)
O, chebryte, gal čia kažkas su tuo Žaliuoju negerai?  g.gif  g.gif

Paaukokit susimetusios Humiverd'o puslitrį kur prie įėjimo ir tris kartus pomidorinę mantrelę sukalbėkit. Žvakių nereikia cool.gif

QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 24, 18:38)
as tai va is estu ir dar ebejaus po keleta rusiu pomedoru uzsisakiau

na na, pasigirk, ką išsirinkai bigsmile.gif Jau paprikų ir pipirų su merginom tų pačių prisipirkom, įdomu ar su pomidorais nebus ta pati istorija biggrin.gif

Šian Senukų konsultantai sėklas skaičiuojasi ir vienas jų bamba po nosim "***, kas čia per mone-i makeriai"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 24 sausio 2012 - 19:16
Čia kažkas Vilmos klausinėjo tai jei nepavėlavau su atsakymu, tai Senukuose mačiau
Atsakyti
Sveikos,
Kažkas iš merginų minėjo, kad daugiau nebesodins Orange pomidorų, bet nepasakė kodėl? Parašykit, kas netiko? O tai iš daugybės veislių reikia išsirinkt, kam bus lemta būt pasodintiems lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 24, 18:38)
nu nepagydoma as esu, tai ka dabar man daryt frusty.gif
o sakiau tik 15 veisliu sesiu doh.gif

ai, kuri cia pagydoma irnesakyk.gif
As sakiau pomidorus 2 veisliu sesiu, o pasirodo kokia 12 jau turiu.. del cili pergyvenau, del papriku... o dabar nezinau kuriu cia neseti, o kuriuos set mastau.gif


QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 24, 18:43)
ar vertas tas Schetelig  tokių aukų ?  ... Aš prie namų justiniškių turgelyje stende Baltic seeds sėklų šiandien radau  biggrin.gif ir važiuot niekur nereikia.


Cia Zaliasis centras kaltas biggrin.gif Schetelig'as ne prie ko schmoll.gif


QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 24, 19:03)
Šian Senukų konsultantai sėklas skaičiuojasi ir vienas jų bamba po nosim "***, kas čia per mone-i makeriai"


Ir jis susigundes pasises ir money uzderes hihihi.gif


Uzuojauta del praradimu... as i Zaliaji centra ryt nevaziuosiu, tik Schetelig'a smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 sausio 2012 - 19:24