Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Aš tai visą laiką sodinu po du daigus į šiltnamį tos pačios veislės, nes šiltnamis apie 42 daigai, o norų aibė blush2.gif , tai galvoju šiemet gal retesnių po vieną sodinti, įdomu ar nenukentėtų nuo to jų derlingumas?
Atsakyti
user posted image

kaip jums tai,uztektu ir vieno visiems metams,bet cia ne mums ar ne... mums augalu daug reik ,nu ir pomidoru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 24 sausio 2012 - 13:01
Mačiau kažkur parduot pomidorų medį, tik aišku ne tokio dydžio wink.gif, o šitam dar ir kopečių reikėtų
Atsakyti
4u.gif biggrin.gif buvau šiandien Žaliąjame centre...gan daug visko yra...bet susinervinau , kad kažkur pakeliui pirštinę pamečiau verysad.gif doh.gif ir nieko nenusipirkau...vienžo nuostoliai per sėklomis pramuštą galvą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 13:20)
4u.gif  biggrin.gif buvau šiandien Žaliąjame centre...gan daug visko yra...bet susinervinau , kad kažkur pakeliui pirštinę pamečiau verysad.gif  doh.gif ir nieko nenusipirkau...vienžo nuostoliai per sėklomis pramuštą galvą doh.gif  lotuliukas.gif


uzuojauta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 13:20)
4u.gif  biggrin.gif buvau šiandien Žaliąjame centre...gan daug visko yra...bet susinervinau , kad kažkur pakeliui pirštinę pamečiau verysad.gif  doh.gif ir nieko nenusipirkau...vienžo nuostoliai per sėklomis pramuštą galvą doh.gif  lotuliukas.gif

Niepieriežyvai,parduosi pomedorų nusipirksi kitas pirštines hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Didelis dekui, Loreta (Regila) už sėklas, per 1-ą dieną atkeliavo 4u.gif 4u.gif

džiaugiuosi, kad rusiškus gigantus auginsiu, bandysiu Тяжоловес Сибири , Gigantas, Иван Купала

dėkui už dovanėlę wub.gif (aš išsiunčiau vakar)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 24 sausio 2012 - 14:34
QUOTE(diuni @ 2012 01 23, 20:30)
ax.gif įkišiu savo trigrašį biggrin.gif žalias muilas geriau augalams...jis sukurtas tam specialiai , be to yra košės pavidalo , lengviau naudoti...ir nėr brangus...aš jau kelis metus vieną kibirėlį naudoju ir dar yra...
http://www.senukai.l...49534324_4.html

rolleyes.gif nors dabar pagooglinau , rodo kainą iki 15 litų...tikrai anksčiau tiek nekainavo rolleyes.gif  unsure.gif

Šiandien Kauno Senukuose žiūrėjau - 11,99Lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 24, 12:59)
user posted image

kaip jums tai,uztektu ir vieno visiems metams,bet cia ne mums ar ne... mums augalu daug  reik ,nu ir pomidoru

vo cia tai vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 24, 16:37)
Šiandien Kauno Senukuose žiūrėjau - 11,99Lt wink.gif

Man įdomi pasirodė agrocheminių medžiagų paskirtis : Vazdžių naikinimui, skalbimui, valymui g.gif Ar tikrai jis tinka gintis nuo pomidorų maro blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 24, 16:01)
Man įdomi pasirodė agrocheminių medžiagų paskirtis : Vazdžių naikinimui, skalbimui, valymui  g.gif Ar tikrai jis tinka gintis nuo pomidorų maro blink.gif

na, čia tik pusė recepto. Su maru kovoti padeda soda, o kalio muilas kaip limpančioji medžiaga. Geriau tirpalas prikimba prie lapų ir ne taip greit nuteka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 23, 19:20)

užrodykit man, kur jūs matėt žemaūgius black cherry?


Šiandien pirkau ŽS,Kaune.
Atsakyti