Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Neili @ 2012 01 17, 23:17)
pernai auginau 4 veislių pomidorus, šiemet gal kokias 6 bandysiu, aišku jei iš "doros" kelio neišeisiu, nors kuo toliau tuo labiau pradedu abejoti  g.gif reik pradėt vartot priešnuodi kokį  rolleyes.gif

Iki kovo manau iš tų 6 pasidarys 16 biggrin.gif sveika prisijungus 4u.gif

QUOTE(Milediki @ 2012 01 17, 23:45)

Na atlikau išpažintį, tai ar priimsit? ax.gif

Palata didelė, ligoniai visi tilps biggrin.gif 4u.gif ypač man patinka ligoniai su konservavimo nukrypimais biggrin.gif

Sveikutės visos 4u.gif pagaliau graži žiemužė atėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kaupiuosi sėjai. smile.gif Kuo ypatingi Santorange F1? O ir kaina ypatinga arti 17 lt. g.gif O aš turbūt žemaūgių šiais metais nebeauginsiu. Iš aukštaūgių visgi daugiau gallima tikėtis smile.gif
Atsakyti
sveikos naujuose namuciuose 4u.gif
as ir is tu,kur skaito viska,o raso retai doh.gif
kol kas tik deliojuosi mintyse pomidoru veisles ir seklu pakelius perskaiciuoju,kad netycia ju staiga nepadaugetu,nenoriu seklu keliems metams i priekiiiiiiiiiiiiiiiiii doh.gif
Atsakyti
Sveikos ir naujokės ir senosios 4u.gif smagi nusimato tema biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif o , šaunu , kad yra konservavimo specų...prašysim receptų skanių ir įdomių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 18, 08:11)
Labas rytas.
Joooo as jau pernai stebejausi ,kur merginos padeda pomidoru derliu,kai tokiais kiekiais daigu augina  bigsmile.gif  As pernai varganus 30 i savo siltnamiuka sukisau ,privakavau pilna rusi ir dar dosniai apdalinti buvo visi kaimynai ir draugai  doh.gif  Pasizadejau kitiems nieko neauginti,bet.... O pomidoru veisles ir pavadinimai tai ir naktimis sapnuojasi  doh.gif


O kokios veislės taip dera, kad ir sau ir kaimynui ir konservams užtenka? g.gif

QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 18, 08:48)
Sveikos 4u.gif Kaupiuosi sėjai. smile.gif Kuo ypatingi Santorange F1? O ir kaina ypatinga arti 17 lt. g.gif O aš turbūt žemaūgių šiais metais nebeauginsiu. Iš aukštaūgių visgi daugiau gallima tikėtis  smile.gif

Bet pažiūrėkit kokie derlingi Kmicic derligi, o visgi žemaūgiai. g.gif

Man vakar parduotuvėj du pokeliai pomidorų sėklų į krepšelį įkrito. Ir dar paprasčiausioj Rimi. Tai kas bus kai aš į turgų nueisiu ar į specializuotą parduotuvę doh.gif O dar laukia kelionė į Angliją. Aš jau bijau.
Ir dar pasiskambinau į Jūsų sodai, tai irgi 3 veislės šiandien jau bus pas mane.
Cunero, Conchita ir Organza

Rimi pirkau Romus
http://www.seklos.lt/get.php?i.17355
Ir Bajaja, kuriuos auginsiu vazonuose terasoj
http://www.seklos.lt/get.php?i.17363
Atsakyti
ax.gif Čia Rimi tokių yra...aš irgi tų geltonų noriu biggrin.gif
Atsakyti
Bet pažiūrėkit kokie derlingi Kmicic derligi, o visgi žemaūgiai

Aš irgi buvau griežtai nusistačius prieš žemaūgius ,bet šitų turbut teks atsiprašyti ,ber aš laikausi ,laikausi ,net sėklų dar neturiu ,bet ar ilgai atsilaikysiu tai negarantuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 17, 23:05)
pasakyciau kiek, ale geda  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jei visu sodinciau po viena daiga -tai beveik puse tilptu i shiltnami  blush2.gif

kol laukiau duru atsidarymo - caro maro laiku temas paskaitinejau - pries kelis metus rinkausi ka auginti is niekingu 6 veisliu  doh.gif  lotuliukas.gif

Atneshiu daugiau "senoviniu pletku" is pirmesniu temu. kalbama apie daigu prieziura tai gal rasit ateiciai naudingu patarimu. Pokalbis apie daigus ir ka jiems po shaknimis kishti (vardus nutylesiu):

-Sveikutes ,tai tinka bet kokia zuvis?
-ne, reik lašišos filė, orientacinė kaina 39,99 lito už tūkstantį gramų.
-Ojei mano dar vazoneliuose ,gal ir jiems po truputi pdeti ?
-tada-reikia rūkytos voblos.
- o as va  pagalvojau apie katinus,ar jie man pro atvira langeli neisoks ir neiskasines pomidoru,nes pas mus nepriziurimu katinu begales.
-tai Tu jiems prie durų padėk, kad nereiktų kasinėti
-prie siltnamio nedesiu katinams zuvies,jie ten prikakos,o sitnamyje kartu pavalgys ir duobutese pakakos.
-sakai ir kačių kakutis tinka mastau.gif
-O jei kačių tinka, tai gal ir šuns? Kasdien po porą maišiukų to gero mano puikioji prigamina
-oi, nejuokinkit lotuliukas.gif kačių cielas dvi turiu, jei pradėsiu rinkt šitą gėrį, vyras rimtai mano galva susirūpins
-pomidorams reik fosforo..

-taigi jonvabaliai labai tiktų
-Kas liecia arklio ir vistu mesla-tai cia kaip ir su sultimis :Karves meslas-tai butu skiestos sultys,o vistu-koncentratas.

oj... lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif ir pagundas, pirmose žinutėse doh.gif geriau jau nežiūrėt g.gif

Smagu, kad naujos ligonės išlenda iš pogrindžio bigsmile.gif Vis daugiau patiarimų,naujovių smile.gif

Vis negaliu pamiršti tų Čiudų ant sėklų pakelių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 18, 08:48)
Sveikos 4u.gif Kaupiuosi sėjai. smile.gif Kuo ypatingi Santorange F1? O ir kaina ypatinga arti 17 lt. g.gif O aš turbūt žemaūgių šiais metais nebeauginsiu. Iš aukštaūgių visgi daugiau gallima tikėtis  smile.gif


Iš visų augintų smulkiavaisių pomidorų šitie man skaniausi, tokie kietoki, tik užėjus į šiltnamį kažkaip prie jų vis ranka kyla, tikri saldainiukai.
Tiesa, kai pirkau, pažiūrėjus į pakuotę, įsivaizdavau, kad bus didesni.

O žemaūgių aš irgi jau atsisakiau, gaila vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martam: 18 sausio 2012 - 09:40
QUOTE(martam @ 2012 01 18, 10:37)
O žemaūgių aš irgi jau atsisakiau, gaila vietos.

O aš auginsiu 3-4 daigus ankstyvųjų, o jie ir bus žemaūgiai 4u.gif
Atsakyti