Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Peržiūrėjau penktadieni kokių turiu sėklyčių, tai 15 rušių o šeštadieni dar 2 rušys atsidūrė tašėj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2012 01 23, 10:50)
Peržiūrėjau penktadieni kokių turiu sėklyčių, tai 15 rušių o šeštadieni dar 2 rušys atsidūrė tašėj  doh.gif

Sakyčiau mažoka lyginant su kaikuriomis šitos palatos ligonėmis g.gif Manau, kad iki kovo jeigu dar atsiras tiek pat, tai labai nenustebk, jeigu dažnai čia lankysiesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 20, 16:25)
ALe bet moteros.... nu gal aš ir atsilikusi, bet jau ir violetavų pomidorų sugalvojo
http://www.ebay.com/...#ht_1792wt_1140


Aš pernai auginau tai tokie nebuvo labai violetiniai ir ant krūmo vaisių nestebuklai šiemet nesėsiu aš jų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 23, 10:57)
Sakyčiau mažoka lyginant su kaikuriomis šitos palatos ligonėmis g.gif Manau, kad iki kovo jeigu dar atsiras tiek pat, tai labai nenustebk, jeigu dažnai čia lankysiesi biggrin.gif

Aš čia jau kelinti metai ax.gif
Kažkaip apsišarvavusi esu, nes nedidelis šilnamis pas mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2012 01 23, 08:57)
Bet iš pomidorų tik ant lemon boy ir tolstojus parašyta, kad skanūs ax.gif


kažkaip nustojau kreipt dėmesį į tą užrašiuką biggrin.gif Pirmiausia žiūriu atsparumą ligoms (jei neatsparus dėmėtligei - išvis nebeimu nei vieno iš naujų). Tada derlingumą ir nelepumą. O skonis - labai subtilus reikalas.. vienam skanu, kitam visai ne. Be to, gomuriui palepinti auginsiu nemažai nehibridų. O jau hibridai, kaip žinia, skonį įgyja vėliau.. wub.gif
Apie Loreto girdėjau gerų atsiliepimų iš ten besilankiusių ir mačiusių gyvai. Taigi ir susigundžiau jais ir Nemere. Ir Lemon boy - o kaipgi be jo biggrin.gif

Beje, dar prie Cindel pažymėta 'skanūs' smile.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 01 23, 07:26)
g.gif Niu ir aš žiūriu - toks mažas asortimentas toj Alytaus parduotuvėj... biggrin.gif žiūriu , kur sėklos ...



jie irgi dar vasario menesi gaus seklu, tai gal papildys sąrašus mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Upas,2012 01 23, 00:56]
Pomidorų (dėmėtoji) bakteriozė
Ačiu už pastangas 4u.gif .Moteros,ar atsimenat pernykštį kriminala su mano pomidorais,kai buvau įdejus nuotraukas,su karpuotais kotais?Nusprendem,kad tai ne mirtina liga//Bet man neramu buvo,kodel butent taip ryškiai pas mane išreikšti tie požymiai.Atsakyma šiandien pakišo po nosim
ant stiebo pagrindo smulkios karpos
kaip tik ir buvo ankstyva ligos išraiška doh.gif
Dar ir smagiai pasijuokiau del laistymo lašininiu budu thumbup.gif
O Upui galiu pasakyti,kad stikliniam mano šiltnamį prastas vedinimas daro savo,ir pomidorai visada bus per šlapi.nes laistyti per butelius šaknis mastau.gif gal ne man schmoll.gif Nors patarimas logiškas ir vietoj....
Tik Upui ,kaip ir man,sunkoka su kalbos ir rašto ,išsireiškimo kultūra blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 23 sausio 2012 - 10:49
amarille, man kažkaip atrodo, kad tavo nuotraukose ne karpos, o nuo didelės drėgmės besikalančios šaknys buvo g.gif Ar aš ką painioju?
Atsakyti
Kaip suprantu Upas turetu pamatyti ta foto, gal tuomet nusprestu itraukti siokia tokia pataisa i aprasymus wink.gif
Beje, pas mane taip apt buvo tokiu "karpu". Na ne pas mane, o mano pomidorus biggrin.gif Specialiai viena mulciu auksciau apkaisiau - isleido saknis.
Paprasta Watsonai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 23, 11:43)
amarille, man kažkaip atrodo, kad tavo nuotraukose ne karpos, o nuo didelės drėgmės besikalančios šaknys buvo  g.gif Ar aš ką painioju?

Na, šį reiškinį visaip galima pavadinti. Bet juk nesam matę tu reiškiniu ant sveiku augalu g.gif Aš esu mačius pas tevu,kai seklos metai iš metu buvo renkamos pačių,bet augalai budavo auginami lauke ir purškiami bordo,tai sustabdydavo ligos progresavima,derliaus sulaukdavo....Aš pernai neturejau ne vieno hibridinio diego,tai ir badavau schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 23, 11:57)
Na, šį reiškinį visaip galima pavadinti. Bet juk nesam matę tu reiškiniu ant sveiku augalu g.gif  Aš esu mačius pas tevu,kai seklos metai iš metu buvo renkamos pačių,bet augalai budavo auginami lauke ir purškiami bordo,tai sustabdydavo ligos progresavima,derliaus sulaukdavo....Aš pernai neturejau ne vieno hibridinio diego,tai ir badavau schmoll.gif  lotuliukas.gif

o tai gal gali foto čia įmest su tuo reiškiniu, o tai čia tik apie sėklas ir apie sėklas, gyvų vaizdų pasiilgau biggrin.gif prie to pačio visko mačiusios ir patyrusios gal ką protingo pakomentuos mirksiukas.gif
Atsakyti
tiesą sakant, naivu tikėtis, kad esanti ir nepanaikinta problema leis auginti sveikus hibridus, kad ir kokį atsparumą turėtų. Pagerinti vėdinimą, sutvarkyti laistymą, dezinfekuoti šiltnamį nuo jau esančio užkrato tikrai galima.
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2012 01 23, 11:28)
Aš čia jau kelinti metai ax.gif
Kažkaip apsišarvavusi esu, nes nedidelis šilnamis pas mane ax.gif

Tai tada stiprūs šarvai pas tave biggrin.gif aš kad ir tokiame vidutinio dydžio šiltnamyje, kur telpa maxi 42-44 daigai po šitos temos pasiskaitymo jau matyt po du daigus kiekvienos veislės auginsiu, o gal ir po vieną kai kurių g.gif
Atsakyti