Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Studijuoju veisles ir atsparuma ligoms...Ar demetlige dažna liga,ar daugiau mano šiltnamio džiaugsmas? Paskutinej nuorodoj daug atsparių jai veislių...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 22, 21:19)
Ar demetlige dažna liga?


o taip... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 22, 13:55)
Tiesa anais metais pirkau kuo pigiausius, ziurejau i kaina o ne i rusi.. tai vasara pasigailejau.... tiek darbo, pastangu, meiles  ir pan. idedi ... tai jau seklos ne tas produktas kur taupyti....

Pernai pagrinde mano sėklos buvo supirktos maximoj ir ne pačios brangiausios,tik 5 veislių buvo pirktos iš kitur,bet jos sudarė nedidelę dalį auginamų pomedorų

O kur kainas rasti tose pomidorai.apie.lt
Atsakyti
Pomidorų (dėmėtoji) bakteriozė (Pseudomonas syringae pv. tomato)
Požymiai. Ant lapų susidaro juodai rudos storos dėmės, geltonais atkraščiais, lapai vėliau nuvysta.
Nuvytę lapai ir viršūnės nukarusios, ant stiebo pagrindo smulkios karpos.
Stiebo indų kūlelių audiniai parudavę. Ant vaisių smulkios arba didesnės
rudos dėmės su tamsiai ţaliais atkraščiais.
Ligą skatina vėsus oras ir lietaus formos laistymas. Bakterijų yra ant
daugelio rūšių augalų, ir ant piktţolių.
Prevencija:
Laistyti lašinių būdu, neleidţiant susidaryti rasai ant pomidorų lapų šiltnamyje.
Laiku pašalinti augalų liekanas.
Dezinfekuoti šiltnamį, jų tarpe ir ţemės.
Purkšti vario preparatais (Championas, Kocide, Funguranas, vario oksichloridas) ir Bioseptu.

Pakeiskite laistymo būda, daugiau vėdinkite, rečiau laistykite.
http://www.youtube.c...feature=related
Galima naudoti 5l vandens tara, padarant skylutes kamštyje ir jį įkasus į žeme.
Principas bus lašelinio laistymo.
Laistymas 1-2 kartus į savaite, priklauso nuo oro.
Mulčiuoti pomidorus.
Galite vienoje pusėje mulčiuoti, kitoje ne ir pastebėsite ar kas pasikeitė. Mulčiuojant reikia dar rečiau laistyti. 1 kart į savaite.
Ar pomidorai neauga pavėsį? Ryte arba vakare?
QUOTE(amarrile @ 2012 01 22, 21:19)
Studijuoju veisles ir atsparuma ligoms...Ar demetlige dažna liga,ar daugiau mano šiltnamio džiaugsmas? Paskutinej nuorodoj daug atsparių jai veislių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upas: 22 sausio 2012 - 23:59
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 22, 22:06)

O kur kainas rasti tose pomidorai.apie.lt


aš parašiau ir atsiuntė kainoraštį mirksiukas.gif Galiu persiųsti, jei nori, tik e-mailą parašyk.
Atsakyti
g.gif Niu ir aš žiūriu - toks mažas asortimentas toj Alytaus parduotuvėj... biggrin.gif žiūriu , kur sėklos ...
Upas , tu kokį žodelį įdėk savo į tą konspektą ax.gif ...aš tai nelabai jau suprantu ką tunori pasakyti ar paklausti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 23 sausio 2012 - 07:30
QUOTE(Upas @ 2012 01 23, 00:56)
Ar pomidorai neauga pavėsį? Ryte arba vakare?

Ar pagiringas rašai, ar ne lietuvis esi? Prieš rašydamas mintyse suformuluok klausimą suprantamai, po to jau rašyk - bus lengviau bendraut.
....jei čia išvis pas tave klausimas, gal teiginys....
Atsakyti
QUOTE(Upas @ 2012 01 22, 23:56)
Ar pomidorai neauga pavėsį? Ryte arba vakare?

Taip ir norisi atsakyti,kad geriausiai auga naktįįįįįį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu iš klausimų niekaip nepatikėsi kad pats augini kažką hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 01 22, 17:25)
Aš dažnai būnu Alytuje, dabar vasario mėnesį važiuosiu, tai galvoju vietoj nusipirksiu. Jiems tik reikia el. p. užsakymą išsiųsti, ka suruoštų siuntinuką. Ten ir nuolaidų galima gauti smile.gif

O aš jau maniau, kad jie kur kitur savo sėklomis pradėjo prekiaut smile.gif

QUOTE(Neris @ 2012 01 22, 19:01)
Jei kam reiks sėklų, tai galėsiu paimti 4u.gif

Aš tai susitariau su kita forumiete, bet tavo pasiūlymu manau kitoms tikrai verta pasinaudot smile.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 19:35)
Schetelige labai nedidelių kainų esu mačius tik esant 75% nukainavimams  biggrin.gif
Bet aš jų sėklas mėgstu ir mielai ten perku  cool.gif

Tai jeigu tai Sperli firmo sėklos, tai tikiu, kad jos brangesnės, bet tie black cherriai yra visai kito fasuotojo (lenkų), o pas mus yra toks ale Sheteligas, kur daug visokiausių firmų sėklomis prekiauja ir iš Sheteligo jie gauna nemažai prekių, tai tuos Blackus už 2,9 lt pirkau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 01 22, 22:19)
Ar demetlige dažna liga,ar daugiau mano šiltnamio džiaugsmas?

Man atrodo, kad pati dažniausia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 23 sausio 2012 - 08:37
Ledi-di, dėl Jabloko sėklyčių jau apsigalvojai, nebereik, ane? Nes mirtina tyla - taip ir nesulaukiau nei a/ž, nei pašto balandžių, nei kokio kitokio eS'O'eS.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 23 sausio 2012 - 09:00
QUOTE(saintlina @ 2012 01 23, 07:22)
aš parašiau ir atsiuntė kainoraštį  mirksiukas.gif  Galiu persiųsti, jei nori, tik e-mailą parašyk.


Bet iš pomidorų tik ant lemon boy ir tolstojus parašyta, kad skanūs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 23, 08:54)
Ledi-di, dėl Jabloko sėklyčių jau apsigalvojai, nebereik, ane? Nes mirtina tyla - taip ir nesulaukiau nei a/ž, nei pašto balandžių, nei kokio kitokio eS'O'eS.... smile.gif

Turėtų pašto balandis ryt poryt pas tave atskrist,beveik dvi savaites procedūrinausi,tai paštas buvo misija neįmanoma blush-anim-cl.gif Teko rimtai stuburą lopytis,kaip kitaip apie pomedorus tupinėsiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti