Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(snaige123 @ 2012 01 22, 18:09)
galvoju gal kur tiesiogiai nuejai ir nusipirkai tai norejau pasakyti smile.gif

Sėklelėj, Schetelig'e, Semo firmos sėklų Žalioj stotelėj. Dar Vaišvydavos IKI netoli kasų mažoj parduotuvėlej mačiau.

Dar sodininkų mugėse "Sėklelė" atsiveža wink.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 22, 19:14)
Sėklelėj Kaune galima rasti jų importuojamų sėklų, bet asortimentas žymiai kuklesnis. Tikrai patikima firma, gali drąsiai užsakinėti. Dar ir dovanų įdeda  biggrin.gif



QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 22, 19:16)
Sėklelėj, Schetelig'e, Semo firmos sėklų Žalioj stotelėj. Dar Vaišvydavos IKI netoli kasų mažoj parduotuvėlej mačiau.

Dar sodininkų mugėse "Sėklelė" atsiveža wink.gif




aciukas 4u.gif norisi kazkaip iskart pasiimti o ne laukti kol atsius smile.gif gal beskaitinejant prie stendo dar ko nors prireiks isbandyti uzauginti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 22, 12:18)
o tai koks skirtumas pirkti 1 ar 5 pakuotes, kai summa summarum kaina gaunasi ta pati.

Čia gal kiekis svarbiau. Jei pabandymui, juk užtenka ir mažesnės pakuotės.


tas jau taip g.gif bet kartai buna taip, kad nematai kiekio,bet tik kaina lotuliukas.gif


Del seklu kokybes, jei jau nori geresnes veisles,o dar ir hibrido tai jau savaime suprantama, kad turi sumoketi daugiau. Beje Delfine H, MokiVezi, kainavo apie 11lt g.gif
Pries pora metu pirkau Zloty Ozarovski, vietoj pomidoru isdygo kazkokia zole smile.gif Jei butu uzauges koks nors pmidoras, dar butu gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 22, 12:25)

black cherry ir pas mus jau Lietuvoj lenkiško fasavimo sėklomis prekiauja ir kaina labai nedidelė mirksiukas.gif Shetelige tikrai turėtų jau būti.


Schetelige labai nedidelių kainų esu mačius tik esant 75% nukainavimams biggrin.gif
Bet aš jų sėklas mėgstu ir mielai ten perku cool.gif
Papildyta:
QUOTE(snaige123 @ 2012 01 22, 18:28)
norisi kazkaip  iskart pasiimti o ne laukti kol atsius  smile.gif  gal beskaitinejant prie stendo dar ko nors prireiks isbandyti  uzauginti lotuliukas.gif


o man patinka, kai nereik kaži kur važiuoti, o pristato į namus smile.gif
Tuo labaiu, kad nuvažiuoti dabar nebeaišku, kada begalėsiu.. auto nukentėjo daugiau, nei buvau manius.. Kokias tris savaites tikrai neturėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 22, 18:30)
tas jau taip g.gif bet kartai buna taip, kad nematai kiekio,bet tik kaina lotuliukas.gif
Del seklu kokybes, jei jau nori geresnes veisles,o dar ir hibrido tai jau savaime suprantama, kad turi sumoketi daugiau. Beje Delfine H, MokiVezi, kainavo apie 11lt g.gif
Pries pora metu pirkau Zloty Ozarovski, vietoj pomidoru isdygo kazkokia zole smile.gif  Jei butu uzauges koks nors pmidoras, dar butu gerai g.gif

Kas dėl Delfine hibrido, tai beicuotos brangesnės. Antroj pusėj parašyta mirksiukas.gif
( Tik jei jau nori atidžiai patyrinėt pakuotes, reikia eiti be vyro arba jį nusiųst į kitą skyrių bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 19:35)
.. auto nukentėjo daugiau, nei buvau manius.. Kokias tris savaites tikrai neturėsiu  doh.gif


Užuojauta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 22, 18:35)
Kas dėl Delfine hibrido, tai beicuotos brangesnės. Antroj pusėj parašyta  mirksiukas.gif
( Tik jei jau nori atidžiai patyrinėt pakuotes, reikia eiti be vyro arba jį nusiųst į kitą skyrių  bigsmile.gif )

Gali buti, nes nepirkau,nusprendziau,kad jau uzteks.
O vakar taip ir buvo, vyras prie GKP ploksciu, as i darzo skyriu blush2.gif Kainas,asortimenta apziurejau, uz maisiuko zemes ir namo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 18:35)
Schetelige labai nedidelių kainų esu mačius tik esant 75% nukainavimams  biggrin.gif

Tuo labaiu, kad nuvažiuoti dabar nebeaišku, kada begalėsiu.. auto nukentėjo daugiau, nei buvau manius.. Kokias tris savaites tikrai neturėsiu  doh.gif


O kazi kada cia tokie nukainavimai buna? g.gif
Vaje... 4u.gif Ot zemuoges doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 22, 19:33)
O kazi kada cia tokie nukainavimai buna? g.gif



pvz, spalio antroj pusėj tulpių, hiacintų ir narcizų svogūnėliams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 19:37)
pvz, spalio antroj pusėj tulpių, hiacintų ir narcizų svogūnėliams  biggrin.gif

irnesakyk.gif ai, sitiems...
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 01 22, 18:25)

Ar realiai kas nors pas juos jau bandėt užsakyti? Ar tai patikima man rūpi?
Ir negundykit mūsų daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2012 01 22, 20:58)
Ar realiai kas nors pas juos jau bandėt užsakyti? Ar tai patikima man rūpi?
Ir negundykit mūsų daugiau  lotuliukas.gif


taip. Ir pernai užsakinėjom. Ir šiemet užsisakiau (kaip tik turiu jau gauti). Maloniai bendrauja, paskambina, jei ko neturi. Jie irgi dar gaus sėklų papildymą vasarį mirksiukas.gif
Atsakyti