Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

O aš trepsiu iš džiaugsmo, nes viena iš Rusijos išsiuntė man sėklų. Kelis pavadinimus užsisakiau, kitus gerus įdėjo. Nekantriai lauksiu.Baisu, kad kelyje nedingtų..nes dviejų siųsti nepasuiekė manęs ir jau nepasieks, nes išsiųsta spalio mėn.Iš gerų įdėtų kartosis tik Ivan Kupala.Kitus teks šifruoti..
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 22, 12:15)
biggrin.gif o man tai patinka kur pigiau...visgi visus pirkimus kai susumuoji... doh.gif

as ir miegstu kur pigiau wink.gif bet geros firmos. PVZ vakar suziurejau kainos Ermitaze, aisku kosmines jos man pasirode(pvz Raissa 15lt blink.gif ), dabar ziuresiu tuose spec. parduotuvese ir liginsiu(dar ir e-parduotuves). Pirksiu ten kur pigiausia, bet ne uz 60cnt schmoll.gif Man gaila savo darbo ideto...jei del seklu man prastas derlius bus. Aisku as galiu klisti, nes tik antri metai bus kai ukininkauju biggrin.gif
Tiesa anais metais pirkau kuo pigiausius, ziurejau i kaina o ne i rusi.. tai vasara pasigailejau.... tiek darbo, pastangu, meiles ir pan. idedi ... tai jau seklos ne tas produktas kur taupyti....
Atsakyti
Aš jau beveik baigiau savo pomidorų pirkimus. vakar nusipirkau planuota DELFIN sėklų. Vyras buvo šalia tai tempė mane nuo pomidorų stendų biggrin.gif Ai, dar reiks nuvažiuoti nusipirkti Loreto ir dar kažko norėjau ir psio gana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 22, 14:55)
as ir miegstu kur pigiau wink.gif bet geros firmos. PVZ vakar suziurejau kainos Ermitaze, aisku kosmines jos man pasirode(pvz Raissa 15lt  blink.gif ), dabar ziuresiu tuose spec. parduotuvese ir liginsiu(dar ir e-parduotuves). Pirksiu ten kur pigiausia, bet ne uz 60cnt  schmoll.gif  Man gaila savo darbo ideto...jei del seklu man prastas derlius bus. Aisku as galiu klisti, nes tik antri metai bus kai ukininkauju  biggrin.gif
Tiesa anais metais pirkau kuo pigiausius, ziurejau i kaina o ne i rusi.. tai vasara pasigailejau.... tiek darbo, pastangu, meiles  ir pan. idedi ... tai jau seklos ne tas produktas kur taupyti....

g.gif bet ne visada taip yra...ola polka pvz. buvo išpardavime ir nusipirkau aš už 60 centų...jei sudygs , nemanau , kad skirsis kuo nors nuo brangesnių to paties pavadinimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 01 22, 15:46)
Aš jau beveik baigiau savo pomidorų pirkimus. vakar nusipirkau planuota DELFIN sėklų. Vyras buvo šalia tai tempė mane nuo pomidorų stendų biggrin.gif Ai, dar reiks nuvažiuoti nusipirkti Loreto ir dar kažko norėjau ir psio gana smile.gif

Tai tu gal iš Alytaus? Kur dar galima Loreto kitur nusipirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 22 sausio 2012 - 15:26
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 22, 16:24)
Tai tu gal iš Alytaus? Kur dar galima Loreto kitur nusipirkt?

g.gif biggrin.gif vėl kažkoks negirdėtas...Loreto - kur apie tokį galima sužinoti... ax.gif
Atsakyti
nu ir kam jus uzrodete ta e-seklos puslapi doh.gif

jau man apie 10 rusiu reikia g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o ju seklas tik internetu galima uzsisakyti ? man kaune reikiaa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 22, 16:24)
Tai tu gal iš Alytaus? Kur dar galima Loreto kitur nusipirkt?


Aš dažnai būnu Alytuje, dabar vasario mėnesį važiuosiu, tai galvoju vietoj nusipirksiu. Jiems tik reikia el. p. užsakymą išsiųsti, ka suruoštų siuntinuką. Ten ir nuolaidų galima gauti smile.gif

Diuni, galima čia
http://www.pomidorai...e.lt/page3.html
Atsakyti
QUOTE(snaige123 @ 2012 01 22, 16:17)
o ju seklas tik internetu galima uzsisakyti ? man kaune reikiaa doh.gif

Kaune paštininkai dar dirba cool.gif

QUOTE(Neris @ 2012 01 22, 16:25)

kaip apetitnai atrodo wub.gif

Dar ir paslaugą superinę teikia. Kas negali ar neturi sąlygų daigų užsiaugint.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 22, 18:18)

Dar ir paslaugą superinę teikia. Kas negali ar neturi sąlygų daigų užsiaugint.


Kokie jie išradingi smile.gif gal ir gerai, kas nenori vargti gali daigus pirkti.

Jei kam reiks sėklų, tai galėsiu paimti 4u.gif
Atsakyti
[quote=Gaudvilė,2012 01 22, 18:18]
Kaune paštininkai dar dirba cool.gif


galvoju gal kur tiesiogiai nuejai ir nusipirkai tai norejau pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige123 @ 2012 01 22, 19:09)

galvoju gal kur tiesiogiai nuejai ir nusipirkai tai norejau pasakyti smile.gif

Sėklelėj Kaune galima rasti jų importuojamų sėklų, bet asortimentas žymiai kuklesnis. Tikrai patikima firma, gali drąsiai užsakinėti. Dar ir dovanų įdeda biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 22 sausio 2012 - 18:15