Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 21, 21:55)

4u.gif  blush2.gif ir dar apie Ildi noriu paklausti...šį tai tikrai buvo auginusių...ar tikrai būna tokios kekės kaip nuotraukose... ax.gif



taip, tikrai. Ir laikosi tos kekes nuskintos laaabai ilgai. Bet as nebesodinu ju, pas mus kazkaip neypac skonis itiko.. Man skanus buvo, bet kiti seimos nariai rinkosi kitus pomidorus.
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 21, 23:02)
Labai skanūs raudoni Cerise. Tikrai fantastiniai, milžiniško serbento dydžio  drinks_cheers.gif Saldūs raudoni dauuug. Kiek rinkau, kiek nesurinkau - byrėjo šiltnamyje, bet juos vietoj uogų galima valgyt  mirksiukas.gif

g.gif ax.gif neturiu ir tokių...o jų sėklų yra mūsų parduotuvėse ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2012 01 21, 23:04)
taip, tikrai. Ir laikosi tos kekes nuskintos laaabai ilgai. Bet as nebesodinu ju, pas mus kazkaip neypac skonis itiko.. Man skanus buvo, bet kiti seimos nariai rinkosi kitus pomidorus.

4u.gif smile.gif o , tai aš tada šių turiu ir sodinsiu vieną ar du... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 21, 19:21)
būsiu su 03.23 diena. Ex, neskaityk  lotuliukas.gif

per vėlai pasakei, perskaičiau.. įspėjimą reikia ne sakinio pabaigoj rašyt.. unsure.gif tikrai, tokie skaičiai man akis labai gadina ir neurologiškai veikia.. doh.gif

QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 21, 20:12)
Kai toks... ir tokia... As pati paemiau 5 pokelius seklu..

blink.gif jergau.. kuriems galams? taigi pusę hektaro apsėsi su tokiu kiekiu.. doh.gif O ir sėklos nehibridinės, galima nepatingėt ir kasmet pačiai pasidaryt šviežių ax.gif

QUOTE(Upas @ 2012 01 21, 20:52)
Praeitais, metais auginau apie 130 daigų pomidorų

Labai gražus, jaukus piramidės formos šiltnamiukas smile.gif

Daigų kiekis įspūdingas blink.gif Bet, sprendžiant pagal veisles, dalis pomidorų daigų nėra aukštaūgiai, tai derliaus gausa turėtų būti normali, nekankinanti bet labai pakankama prisidaryt sulčių, konservų, padažų. Aišku, jei tu juos gamini.. turėtum, nebent viską derlių parduodi g.gif

Vilma pomidorus kažin ar verta augint šiltnamyje, vietos gaila tokiems nykštukams.. Į vazonus juos ir balkone, terasoj pastatyt. Tegu puošia.

Žodžiu, įtikinai, esi ne "kanceliarinis" augintojas, tinki temai ir kaip pomidorininkas, ir šiaip - dėl vyriško kvapo biggrin.gif
O tau čia beskaitant mūsų plepalus nekyla noras augint bent 15 veislių?.... pomidorų skonius, spalvas išbandyt.. a? bigsmile.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 21, 21:40)
Ex, e-seklų siūlomi Kmicic nėra prabangūs: tiesiog skiriasi sėklų kiekis.

A, aišku smile.gif dėkui smile.gif bet man neaktualu... man jų nereik, nors ir labai iš koto verčiantys... blush2.gif tik tokiai diskusijai man velnias liežuvį timpčiojo biggrin.gif
Atsakyti
Įdomūs pasirodė man ŠIE pomidorai. Spalva efektinga,jei ji tikrai tokia būtų g.gif bigsmile.gif

O ŠITIE,tai toks įspūdis susidaro,kad green zebra su black cherry sukryžminti biggrin.gif


Ir dar ramybės neduoda,ar nebus taip,kad lietuviai negerai išvertę apie Black cherry?Niekaip "nedašyla" man,kaip ta pati veislė gali būti ir aukšta ir krūminė blush2.gif Ar gal jei pažastukų neskabyt,tai neauga toks ilgas tas pomidoras blush2.gif
Nežinau ką čia daryt,ar siūstis black cherrių sėklas,ar LT pirkt cool.gif Aš visai nenoriu vazoninio biggrin.gif Man labai patinka kilometriniai pomidorai biggrin.gif Ir šiltnamis aukščiu jiems pritaikytas.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 01 22, 09:30)
Įdomūs pasirodė man ŠIE pomidorai. Spalva efektinga,jei ji tikrai tokia būtų g.gif  bigsmile.gif

O ŠITIE,tai toks įspūdis susidaro,kad green zebra su black cherry sukryžminti biggrin.gif
Ir dar ramybės neduoda,ar nebus taip,kad lietuviai negerai išvertę apie Black cherry?Niekaip "nedašyla" man,kaip ta pati veislė gali būti ir aukšta ir krūminė blush2.gif Ar gal jei pažastukų neskabyt,tai neauga toks ilgas tas pomidoras  blush2.gif
Nežinau ką čia daryt,ar siūstis black cherrių sėklas,ar LT pirkt cool.gif Aš visai nenoriu vazoninio biggrin.gif Man labai patinka kilometriniai pomidorai biggrin.gif Ir šiltnamis aukščiu jiems pritaikytas.

Pirk iš e seklos
http://www.e-seklos....lack_cherry?p=9
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 22, 08:36)


Geras biggrin.gif nemačiau kad yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 01 22, 09:30)
O ŠITIE,tai toks įspūdis susidaro,kad green zebra su black cherry sukryžminti biggrin.gif

Man kyla įtarimas, kad tokius dryžuotus vyšninius pomidorus turiu, tik juos gavau įvardintus kaip Brown Berry g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 22, 07:02)
blink.gif jergau.. kuriems galams? taigi pusę hektaro apsėsi su tokiu kiekiu..  doh.gif O ir sėklos nehibridinės, galima nepatingėt ir kasmet pačiai pasidaryt šviežių ax.gif
Labai gražus, jaukus piramidės formos šiltnamiukas smile.gif


Kokia kaina,toks ir kiekis doh.gif Tai kai kiekvienai po pakeli, tai mazai ir liks. Mama ant dienu atvaziuos, tai dalinsimes seklytem g.gif Dar vienas anytai smile.gif
Atsakyti
o man kazkaip atvirksciai veikia kaina... kai per pigiai tai ir nesinori imti, atrodo kad brangesni gal kokybes geresnes blush2.gif
aisq dar zalia sitam uki, patirtis su laiku ateis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 22, 13:00)
o man kazkaip atvirksciai veikia kaina... kai per pigiai tai ir nesinori imti, atrodo kad brangesni gal kokybes geresnes  blush2.gif
aisq dar zalia sitam uki, patirtis su laiku ateis rolleyes.gif

biggrin.gif o man tai patinka kur pigiau...visgi visus pirkimus kai susumuoji... doh.gif
Atsakyti
o tai koks skirtumas pirkti 1 ar 5 pakuotes, kai summa summarum kaina gaunasi ta pati.

Čia gal kiekis svarbiau. Jei pabandymui, juk užtenka ir mažesnės pakuotės.
Atsakyti
QUOTE(Upas @ 2012 01 21, 19:34)
O kokios sėklos daugiau nesirinktumėte? Kurios nepasiteisino?

Tikrai nebesirinkčiau Oranže, Jaučiaširdžių, Ivet, Bruklino...

QUOTE(diuni @ 2012 01 21, 22:49)
ax.gif o aš buvau apsibraukus kovo pradžią 1,3 ir 10...tai gal dabar galvoju bus 10,16 ir 25 g.gif

pabandyk dalį pasisėt anksciau, o kitus veliau...tada galesi palyginti ju augima tarpusavyje, ar turi itakos ankstyvumas ir kokioms veislėms...
pernai as taip dariau ir išvada buvo tokia, kad labai daug kas priklauso nuo pačios veislės, ar ji ankstyva, vėlyva, žemaūgė, aukštaūgė ir pan.

QUOTE(Alekto @ 2012 01 22, 09:30)
Nežinau ką čia daryt,ar siūstis black cherrių sėklas,ar LT pirkt cool.gif Aš visai nenoriu vazoninio biggrin.gif Man labai patinka kilometriniai pomidorai biggrin.gif Ir šiltnamis aukščiu jiems pritaikytas.

black cherry ir pas mus jau Lietuvoj lenkiško fasavimo sėklomis prekiauja ir kaina labai nedidelė mirksiukas.gif Shetelige tikrai turėtų jau būti.
Atsakyti