Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Praeitais, metais auginau apie 130 daigų pomidorų 15 daigų paprikų, 30 daigų agurkų.
Su pomidorais sodinau bazilikus.
120 daigų šiltnamyje 10 daigų lauke.
Veislės:
Agata - Ankstyva.
Pedro H - Vėlyva.
Vilma - naudojam vokavimui
Christal H
ir dar 3 veisles kurių pavadinimų neturiu užsirašęs, po sėjos susimaišė veislės, tad apie jas negaliu papasakoti.
Oxheart -


Keli šiltnamiai, viename laikomas raugas, kuris didina co2 kiekį. Po to juo laistomi pomidorai.
Vanduo, dilgėlių(viršūnės iki 3-4 lapelio.), kiaulpienės lapai, česnako lapai, pomidorų lapai(pažastys).

Trešiamos karvės, arklio mėšlu.
Kai turim dedam žuvies (gali būti galvos,kiti likučiai), būna labai tamsūs pomidorų lapai, ir nelenda kurkliai.
http://img854.images...dsc00029sfy.jpg
http://img546.images.../dsc00027pu.jpg

QUOTE(Ex @ 2012 01 21, 19:06)
Kalbam apie viską ir nuolat: apie sėją, grūdinimą, veisles, auginimą, genėjimą, rišimą, ligas, profilaktiką... pasiteisinusias ir nepasiteisinusias veisles... tik skaityt reikia...

O ko tu pats nieko "gyvai" nepasakoji augini, kaip augini, kur augini, kiek augini... toks įspūdis, kad pas tave praktika tik teorinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upas: 21 sausio 2012 - 20:02
QUOTE(Ingaja @ 2012 01 21, 19:41)
Dar pabandysiu paieskot vietoj  mirksiukas.gif Jei nerasiu kreipsiuosi  blush2.gif
Papildyta:

Kam tau ta armonika irnesakyk.gif

4u.gif

tiesa pasakius, jau net nezinau kur reikes turimus sutalpinti,jei MB nepagamins dar vieno siltnamio g.gif Bet Armonikos forma tai labai patiko thumbup.gif dar tokiu neturiu rolleyes.gif

Koks geris savo gamybos Kecupas, mazelis valgo ir dar praso thumbup.gif kitamet tikrai daugiau prigaminsiu, nors va pomidoru zelatinoje nera kam valgyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 21, 19:53)
nors va pomidoru zelatinoje nera kam valgyti doh.gif

Tie pas mus kaip tik pirmi zuvo hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 21, 19:53)
tiesa pasakius, jau net nezinau kur reikes turimus sutalpinti,jei MB nepagamins dar vieno siltnamio g.gif 

Apie antra siltnam ir as tyliai pasvajoju blush2.gif Bet jauciu sunu su jo arbuzais is jo mazojo siltnamiuko iskomandiruosiu kur nors lotuliukas.gif Bus man kur plestis hihihi.gif
Atsakyti
PURPLE UKRAINE, gal galite pasakyti kur pirkote? Ieškau šitos sėklos Lietuvoje. Jei ne teks siųstis iš užsienio.
QUOTE
Labukas ,pernai as panasius auginau tik mano vadinos PURPLE  UKRAINE nu man visai nieko ,patiko ,tik gal truputi ilgesni buvo,skanus derlingi,siemet taip pat auginsiu.Jei nori ,galiu seklom pasidalint ,turiu.

Merginos pasakokit ar jus auginot tokius ,kurie man prie ranku prikibo parduotuvej ,kai buvo paralyzius

ceriukai- VISNIA ŽOLTAJA- raso ankstyvi,20g,bet kekese po30-40vaisiuku
MARUSIA -žemaugiai,bet nu tokie grazuliai...vaisiai60-80g
NEVSKIJ -nu tie mazyliai tik 25-30cm ugio,bet vaisiai tai40-60g,ankstyvi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upas: 21 sausio 2012 - 20:33
Ex, e-seklų siūlomi Kmicic nėra prabangūs: tiesiog skiriasi sėklų kiekis.

W. Legutko yra 1g (2,79Lt), seklos.lt tik 0,2g (0,59Lt). Jei suvienodinam kiekį, tai pirmieji šiek tiek pigesni smile.gif Stebuklų nebelieka prasmės laukt biggrin.gif
Atsakyti
Koks fainas upo apvalus šiltnamiukas... toks parodinis smile.gif jau kaip puošmena gaunasi šalia sodo

O kmicic pernai auginau ir šiemet taip pat sėsiu nes jie super marinavimui buvo... pats tas dydis ir neištižo... tik šiemet juos bandysiu lauke po kokia priedanga sodinti nes dėl žemo ūgio gaila šiltnamio vietos kurios ir taip trūksta

Armonikos nebesodinsiu nes jie man pasirodė tik dėl grožio labiau nes baisiai daug odos tose raukšlėse... sodinkit jei vietos lieka

ir reise tomate poketbook taipogi suėjo tik darželio rudenėlio šventei nes valgyti ten nelabai ko yra tik pasižaidimas plėšant gabaliukais

Atsakyti
QUOTE(Upas @ 2012 01 21, 20:29)
PURPLE UKRAINE, gal galite pasakyti kur pirkote? Ieškau šitos sėklos Lietuvoje. Jei ne teks siųstis iš užsienio.


Seklos parsiustos is UK


Armonikos nebesodinsiu nes jie man pasirodė tik dėl grožio labiau nes baisiai daug odos tose raukšlėse... sodinkit jei vietos lieka

ir reise tomate poketbook taipogi suėjo tik darželio rudenėlio šventei nes valgyti ten nelabai ko yra tik pasižaidimas plėšant gabaliukais

o kodel nesodint po 1 daiga del "fasono"vis ne tokie kaip kiti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 21 sausio 2012 - 20:51
Tai va ir rašau kad jei vietos yra bet kai pas mane tik trisdešimčiai daigų o veislių vien jau daugiau apdovanojai tai nors persiplėšk toms vietos neliks o ir naujosios tik po daiga tetilps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 21, 20:12)
Kai toks susidomejimas, ir tokia kaina,tai viska ispirko. As pati paemiau 5 pokelius seklu, kad nebutu per mazai lotuliukas.gif

lotuliukas.gif 4u.gif va čia tai kiekiai...
Papildyta:
QUOTE(Upas @ 2012 01 21, 20:52)
Praeitais, metais auginau apie 130 daigų pomidorų 15 daigų paprikų, 30 daigų agurkų.
Su pomidorais sodinau bazilikus.
120 daigų šiltnamyje 10 daigų lauke.
Veislės:
Agata - Ankstyva.
Pedro H - Vėlyva.
Vilma - naudojam vokavimui
Christal H
ir dar 3 veisles kurių pavadinimų neturiu užsirašęs, po sėjos susimaišė veislės, tad apie jas negaliu papasakoti.
Oxheart -
Keli šiltnamiai, viename laikomas raugas, kuris didina co2 kiekį. Po to juo laistomi pomidorai.
Vanduo, dilgėlių(viršūnės iki 3-4 lapelio.), kiaulpienės lapai, česnako lapai, pomidorų lapai(pažastys).

Trešiamos karvės, arklio mėšlu.
Kai turim dedam  žuvies (gali būti galvos,kiti likučiai), būna labai tamsūs pomidorų lapai, ir nelenda kurkliai.
http://img854.images...dsc00029sfy.jpg
http://img546.images.../dsc00027pu.jpg

4u.gif daug tikrai daigų...o tai Vilma , gi jis nykštukinis pomidoras , ką ten vokuojat ax.gif
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 21, 18:48)
Labai patiko sitas pasakojimas, tikrai galima pasimokyti kaip reikia lauke auginant pomidorus isvengti maro...

Beje, dar patiko vienas, is tu nurodytu apie seklu daiginimo laika...visiskai pritariu tam, ka pasakojo...siemet tikrai pomidorus daiginsiu ne anksciau kovo vidurio, o zemaugius i lauka sodinimui dar veliau. Pernai buvau pasisejus vasari Rafus ir polfasta, tai visi kiti veliau paseti juos aplenke augumu ir derliaus ankstyvumu, nes daigai augdami vasario men gavo daug maziau sviesos, negu tie, kurie buvo paseti kovo vidury. Cia as kalbu apie tokias paprastas salygas, kai vienintelis sviesos saltinis yra langas.

ax.gif o aš buvau apsibraukus kovo pradžią 1,3 ir 10...tai gal dabar galvoju bus 10,16 ir 25 g.gif
Papildyta:
blush2.gif mergaitės , kažkaip mano galvelė neatgamina... biggrin.gif ar auginet tokius ir ar yra sėklų pas mus jų pirkti...
http://www.plantgene...erry-Premium-F1
tokie gražūs...ir skaičiau , kad jie vieniskaniausių ir saldžiausių biggrin.gif
Papildyta:
4u.gif blush2.gif ir dar apie Ildi noriu paklausti...šį tai tikrai buvo auginusių...ar tikrai būna tokios kekės kaip nuotraukose... ax.gif
Atsakyti



ax.gif o aš buvau apsibraukus kovo pradžią 1,3 ir 10...tai gal dabar galvoju bus 10,16 ir 25 g.gif
Papildyta:
blush2.gif mergaitės , kažkaip mano galvelė neatgamina... biggrin.gif ar auginet tokius ir ar yra sėklų pas mus jų pirkti...
http://www.plantgene...erry-Premium-F1
tokie gražūs...ir skaičiau , kad jie vieniskaniausių ir saldžiausių biggrin.gif
Papildyta:
4u.gif blush2.gif ir dar apie Ildi noriu paklausti...šį tai tikrai buvo auginusių...ar tikrai būna tokios kekės kaip nuotraukose... ax.gif
[/quote

AI AI KOKIE GROZIAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif niu ir man gražūs...tarsi raudonos vynuogės ar , bendrai , gal raudoni serbentai milžiniško dydžio doh.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 21 sausio 2012 - 22:00
QUOTE(diuni @ 2012 01 21, 22:56)
wub.gif niu ir man gražūs...tarsi raudonos vynuogės ar , bendrai , gal raudoni serbentai milžiniško dydžio doh.gif  biggrin.gif

Labai skanūs raudoni Cerise. Tikrai fantastiniai, milžiniško serbento dydžio drinks_cheers.gif Saldūs raudoni dauuug. Kiek rinkau, kiek nesurinkau - byrėjo šiltnamyje, bet juos vietoj uogų galima valgyt mirksiukas.gif
Atsakyti