Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saulyte525 @ 2012 01 21, 15:50)

aciu. Bet kaip man baisu, kad tin nenumarinciau as tu seklu smile.gif. Juaciu grudinsiu tik anstyvuosius
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 21, 12:41)

Labai patiko sitas pasakojimas, tikrai galima pasimokyti kaip reikia lauke auginant pomidorus isvengti maro...

Beje, dar patiko vienas, is tu nurodytu apie seklu daiginimo laika...visiskai pritariu tam, ka pasakojo...siemet tikrai pomidorus daiginsiu ne anksciau kovo vidurio, o zemaugius i lauka sodinimui dar veliau. Pernai buvau pasisejus vasari Rafus ir polfasta, tai visi kiti veliau paseti juos aplenke augumu ir derliaus ankstyvumu, nes daigai augdami vasario men gavo daug maziau sviesos, negu tie, kurie buvo paseti kovo vidury. Cia as kalbu apie tokias paprastas salygas, kai vienintelis sviesos saltinis yra langas.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 21, 17:00)
aciu. Bet kaip man baisu, kad tin nenumarinciau as tu seklu smile.gif. Juaciu grudinsiu tik anstyvuosius

čia dar niekis, yra kiek žiauresnis grūdinimo būdas biggrin.gif

Sniego prikasė MB į šiltnamį. Kvepia morkomis ir apelsinais flirt.gif
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 21, 17:48)
siemet tikrai pomidorus daiginsiu ne anksciau kovo vidurio, o zemaugius i lauka sodinimui dar veliau.

oo, pasirodo ne viena aš čia būsiu su 03.23 diena. Ex, neskaityk lotuliukas.gif
Atsakyti
Na esu kažkada sakęs, ankstyvas veislias reikia sodinti vėliau, tik mėnesius sumaišiau blogai paaiškinau. O vėlyvąsias galima sodinti anksčiau. Jos ilgiau vegetuoja.

O jei kas tai patvirtintu, būtu smagu.

Čia daugiau kalbama apie veisles, kurios geros ir t.t.
O kokios sėklos daugiau nesirinktumėte? Kurios nepasiteisino?
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 21, 17:48)
Labai patiko sitas pasakojimas, tikrai galima pasimokyti kaip reikia lauke auginant pomidorus isvengti maro...

Beje, dar patiko vienas, is tu nurodytu apie seklu daiginimo laika...visiskai pritariu tam, ka pasakojo...siemet tikrai pomidorus daiginsiu ne anksciau kovo vidurio, o zemaugius i lauka sodinimui dar veliau. Pernai buvau pasisejus vasari Rafus ir polfasta, tai visi kiti veliau paseti juos aplenke augumu ir derliaus ankstyvumu, nes daigai augdami vasario men gavo daug maziau sviesos, negu tie, kurie buvo paseti kovo vidury. Cia as kalbu apie tokias paprastas salygas, kai vienintelis sviesos saltinis yra langas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upas: 21 sausio 2012 - 18:44
QUOTE(Upas @ 2012 01 21, 19:34)
Čia daugiau kalbama apie veisles, kurios geros ir t.t.
O kokios sėklos daugiau nesirinktumėte? Kurios nepasiteisino?

Kalbam apie viską ir nuolat: apie sėją, grūdinimą, veisles, auginimą, genėjimą, rišimą, ligas, profilaktiką... pasiteisinusias ir nepasiteisinusias veisles... tik skaityt reikia...

O ko tu pats nieko "gyvai" nepasakoji augini, kaip augini, kur augini, kiek augini... toks įspūdis, kad pas tave praktika tik teorinė.
Atsakyti
Nu va apsilankiau pas mus kaime Zaliojoj stotelej, Kmicico ne kvapo ten mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 01 21, 19:08)
Nu va apsilankiau pas mus kaime Zaliojoj stotelej, Kmicico ne kvapo ten  mastau.gif

Kai toks susidomejimas, ir tokia kaina,tai viska ispirko. As pati paemiau 5 pokelius seklu, kad nebutu per mazai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 21, 19:12)
Kai toks susidomejimas, ir tokia kaina,tai viska ispirko. As pati paemiau 5 pokelius seklu, kad nebutu per mazai lotuliukas.gif

Nedraugiska taip, daba reiks man perleist pakiuka tongue.gif
Papildyta:
Kas ieskojo santorange cia yra
http://www.e-seklos....i_santorange_f1
Mano kaimyne is manes seklu pasidare, nors ir hibridas, matysim kas jai siemet uzaugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 01 21, 19:28)
Nedraugiska taip, daba reiks man perleist pakiuka  tongue.gif
Papildyta:
Kas ieskojo santorange cia yra
http://www.e-seklos....i_santorange_f1
Mano kaimyne is manes seklu pasidare, nors ir hibridas, matysim kas jai siemet uzaugs  g.gif

Galiu bigsmile.gif Rasykit az, susitarsim mirksiukas.gif

siandien dar perziurejau Loretos sodu pertekliaus foto, ir kaip man uzsireike Armonikos seklu doh.gif lotuliukas.gif ir kodel neuzsisakiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 21, 19:37)
Galiu bigsmile.gif  Rasykit az, susitarsim mirksiukas.gif

Dar pabandysiu paieskot vietoj mirksiukas.gif Jei nerasiu kreipsiuosi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 21, 19:37)
Armonikos seklu doh.gif  lotuliukas.gif ir kodel neuzsisakiau g.gif

Kam tau ta armonika irnesakyk.gif
Atsakyti
***** nu nieko nereikia ir vistiek sedžiu pomidoruose.
Vis galvoju, kad dar noriu Russian purple slyvinius, bet matau, kad čia rusiškos sėklos, tai galvoju, kad gal turguj rasiu pas bobute, kuri rusiškom sėklom prekiauja.
O gal kuri auginot ir atkalbesit, kad man ju nereikia? biggrin.gif
http://www.ebay.com/...004921527844762
[/quote]

Labukas ,pernai as panasius auginau tik mano vadinos PURPLE UKRAINE nu man visai nieko ,patiko ,tik gal truputi ilgesni buvo,skanus derlingi,siemet taip pat auginsiu.Jei nori ,galiu seklom pasidalint ,turiu.

Merginos pasakokit ar jus auginot tokius ,kurie man prie ranku prikibo parduotuvej ,kai buvo paralyzius

ceriukai- VISNIA ŽOLTAJA- raso ankstyvi,20g,bet kekese po30-40vaisiuku
MARUSIA -žemaugiai,bet nu tokie grazuliai...vaisiai60-80g
NEVSKIJ -nu tie mazyliai tik 25-30cm ugio,bet vaisiai tai40-60g,ankstyvi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 21 sausio 2012 - 19:48
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 21, 19:41)
***** nu nieko nereikia ir vistiek sedžiu pomidoruose.
Vis galvoju, kad dar noriu Russian purple slyvinius, bet matau, kad čia rusiškos sėklos, tai galvoju, kad gal turguj rasiu pas bobute, kuri rusiškom sėklom prekiauja.
O gal kuri auginot ir atkalbesit, kad man ju nereikia? biggrin.gif
http://www.ebay.com/...004921527844762

Nu panasus pas mane buvo black plum ax.gif Galiu pasakyt tik kad skanus bigsmile.gif
Atsakyti