Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 20, 19:10)
Nu nežinau kaip čia atsitiko mastau.gif kaip pirkinių krepšelyje atsirado Betliuxų pakelis ir du paprikų pakeliai topsecret.gif manau čia maximos darbai hihihi.gif aš tai tikrai tikrai nieko nenorėjau pirkti hihihi.gif

ax.gif o kokių pipirų yra maximose...kažkaip nedaeinu iki tos parduotuvės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 20, 22:11)
ax.gif o kokių pipirų yra maximose...kažkaip nedaeinu iki tos parduotuvės biggrin.gif

Dviejų XX Maximoje (Šiauliuose)nėra nei vieno sėklų pakučio. doh.gif Paklausus atsakė, kad tik vasarį užsivež ar kažkas panašaus.
Atsakyti
Green grape reikia dėl sportinio intereso. O kodėl Sėklelėj juos pražiūrėjau, tai ir pati nežinau. Bet jau pomidorų palatos kolegės pagelbės. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nereiks naktimis sapnuoti.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 20, 20:13)
o ka kitu zemaugiu reikia blush2.gif ?
Papildyta:
Gal kas augino Ronco? Kokie butu atsiliepimai?


Auginau Ronco, jie vid. aukščio, gausiai dera, tvirti. Man jie patiko. Labai gerai tiko marinuoti savo sultyse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milediki @ 2012 01 20, 19:40)
Man Taifūn ir Tolstoj patys mėgiamiausi. Jau eilę metų juos sodinu, o kitus vis keičiu...

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milediki @ 2012 01 20, 19:40)
Kitiems praskabau pažastėles, jie būna tokie plonesniais stiebeliais ir pradeda vartytis į šonus. Žinoma ir pririšu iš kart pasodinus.

g.gif visai pasimeciau smile.gif. planavau zemaugiu neliesti... bet juos bent maziau gal reikia skabyti. Kitaip nebus derliaus, gi neauga i virsu, tai kaip suprantu i sonus turi daugintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 01 20, 20:25)
Auginau Ronco, jie vid. aukščio, gausiai dera, tvirti. Man jie patiko. Labai gerai tiko marinuoti savo sultyse smile.gif

nu kadangi nusipirkau reikes bandyti, tik galvoju ar pirkt dar man Tolstoj ar ne, nes dydziu tai panasaus i Ronco pasirodo (kai uzsisakinejau tikejausi visniniu is Ronco blush2.gif , kazkaip is paveiskliuko pasirode maziukai). Ir dar radau, kad tie Ronco laukiniai, bet manau nieko neatsitiks jei i siltnami juos sodinsiu, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 20, 22:00)
Ir dar radau, kad tie Ronco laukiniai, bet manau nieko neatsitiks jei i siltnami juos sodinsiu, ar ne?


nebent derės geriau ir sirgs mažiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Lolita, negaliu išsiųsti až. Matyt dėžutė pilna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 20, 21:34)
g.gif  visai pasimeciau smile.gif. planavau zemaugiu neliesti...  bet juos bent maziau gal reikia skabyti. Kitaip nebus derliaus, gi neauga i virsu, tai kaip suprantu i sonus turi daugintis blush2.gif


reiktų bent iš apačios paskabyt.. o šiaip aš ir žemaūgius paskabau, nes kai labai daug šakų, ir derlius susmulkėja ir šiaip tuos šiuptuvus suvaldyt sunku darosi doh.gif Žodžiu, iš apačios būtinai paskabykit, o toliau matysit pagal situaciją.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 20, 22:15)
nebent derės geriau ir sirgs mažiau  mirksiukas.gif

tai gerai smile.gif. Nu as jau baigiau plano koregavima , tikiuosi daugiau nebereikes keisti tongue.gif Eisiu kita savaite dasipirksiu ko dar neturiu (Betaliux,Fantasio, Tolstoi,Cherrola,Raissa, dar pagalvosiu del Sweet Million) ir viskas lauksiu ramiai pavasario smile.gif. Kol kas gaunasi 28-30 daigu siltnami, visai nedaug manau paliginus su jumis biggrin.gif
Lauke dar auginsiu apie 10, ziuresim kas gausis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2012 01 20, 22:19)
reiktų bent iš apačios paskabyt.. o šiaip aš ir žemaūgius paskabau, nes kai labai daug šakų, ir derlius susmulkėja ir šiaip tuos šiuptuvus suvaldyt sunku darosi  doh.gif  Žodžiu, iš apačios būtinai paskabykit, o toliau matysit pagal situaciją.

aciu...taip ir darysiu smile.gif
Atsakyti
priminkit prašau, kodėl dėl kmicic vyksta pamišimas? biggrin.gif

šiandien schatellige buvau pirmoji iš naujai atnešamų sėklų paėmusi Chocolate cherry - pernai žiauriai buvo skanūs biggrin.gif na ir Black Russian ėmiau essen.gif:
jau dabar net seilės burnoj renkas biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar, nusikalsiu šioje temoje ištardama (na ok, suspausdindama) nederantį žodį - AGURKAS
parekomenduokit prašau gerą skanią veislę. suprantu, kad briedovai klausiu, na, bet jūs supratot. reikia kad derėtų daug, būtų gero tradicinio klasikinio skonio, augtų nemilžinai, o normalūs, vidutiniai, nedidukai, taškūs.

agurkų temos niekad nesu mačiusi čia kur nors aukštai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 20 sausio 2012 - 23:16