Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2012 01 17, 23:17)
xix, kai kas vistiek kai ką atpažįsta  biggrin.gif  biggrin.gif

hah.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 17, 22:17)
Sveikutės..


sveika 4u.gif Tai jau neturėk vilčių su tom šešiom apsieiti, jei jau čia pakliuvai. Jokių šansų.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 17, 23:21)
sveika  4u.gif  Tai jau neturėk vilčių su tom šešiom apsieiti, jei jau čia pakliuvai. Jokių šansų.

tai vat del ko reikalingas priešnuodis pomidorligei smile.gif , bet manau dar nei viena neatrado biggrin.gif , tai tada užsiimu vietą ligonių palatos kampelyje ax.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif
Ar priimsit dar vieną pomidorų ligonę į savo palatą ax.gif
Jūsų temą skaitau dar nuo pernai pavasario. Radau labai daug visokių įdėjų ir patarimų.
Turiu du šliltnamius, auginu virš 15 veislių pomidorų. Per abu šiltnamius pasodinu apie 120 daigų ir dar lauke kokius 30. Prisidarau visko ir sulčių ir padažų ir dar visokio velnio. Esu neišgydoma konservatorė blush2.gif Konservuoju ne tik pomidorus, bet viską ką užsiauginu darže ax.gif

Na atlikau išpažintį, tai ar priimsit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 17, 22:59)
Tik sakiau, kad pati tep padariau, tai maximoj pro sėklų stendą labai ramiai praėjau. Ten nieko įdomaus. Va kas kita čia...


Aš irgi turiu gerą priešnuodį ligai biggrin.gif Sustojau kažkada seniai Maximoj prie sėklų, MB priėjo ir paklausė: ,,Tikiesi, kad mama Maxima nustebins?“ Psio, ramu, maisto važiuoju, žinau, kad sėklose nieko įdomaus nerasiu blush2.gif
P.S. Labas vakaras, parašau čia kartą per tris mėnesius, bet skaitau nuolat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milediki @ 2012 01 17, 23:45)
Labas vakarėlis 4u.gif
Ar priimsit dar vieną pomidorų ligonę į savo palatą ax.gif
Jūsų temą skaitau dar nuo pernai pavasario. Radau labai daug visokių įdėjų ir patarimų.
Turiu du šliltnamius, auginu virš 15 veislių pomidorų. Per abu šiltnamius pasodinu apie 120 daigų ir dar lauke kokius 30. Prisidarau visko ir sulčių ir padažų ir dar visokio velnio. Esu neišgydoma konservatorė blush2.gif Konservuoju ne tik pomidorus, bet viską ką užsiauginu darže ax.gif

Na atlikau išpažintį, tai ar priimsit? ax.gif


oho kokia ištverminga tylėtoja bigsmile.gif

įspūdingi kiekiai pomidorų rolleyes.gif Bus labai įdomu išgirsti ir apie auginamas veisles, ir apie auginimą, ir apie konservavimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 17, 22:33)
tai vat del ko reikalingas priešnuodis pomidorligei  smile.gif , bet manau dar nei viena neatrado  biggrin.gif , tai tada užsiimu vietą ligonių palatos kampelyje  ax.gif

Tempk šen savo raskladuškę,visos tilps smile.gif

QUOTE(Milediki @ 2012 01 17, 22:45)
Labas vakarėlis 4u.gif
Ar priimsit dar vieną pomidorų ligonę į savo palatą ax.gif
Jūsų temą skaitau dar nuo pernai pavasario. Radau labai daug visokių įdėjų ir patarimų.
Turiu du šliltnamius, auginu virš 15 veislių pomidorų. Per abu šiltnamius pasodinu apie 120 daigų ir dar lauke kokius 30. Prisidarau visko ir sulčių ir padažų ir dar visokio velnio. Esu neišgydoma konservatorė blush2.gif Konservuoju ne tik pomidorus, bet viską ką užsiauginu darže ax.gif

Na atlikau išpažintį, tai ar priimsit? ax.gif

Kaip sako mano anūkytė:ateik pupa smile.gif

QUOTE(Laumikė @ 2012 01 17, 23:00)
Aš irgi turiu gerą priešnuodį ligai  biggrin.gif Sustojau kažkada seniai Maximoj prie sėklų, MB priėjo ir paklausė: ,,Tikiesi, kad mama Maxima nustebins?“ Psio, ramu, maisto važiuoju, žinau, kad sėklose nieko įdomaus nerasiu  blush2.gif

Pas mane tas neveikia,aš MB pasiunčiu prie mašinų pričindalų ,o pati tyliai nusiplaunu prie sėklų stendų biggrin.gif blush-anim-cl.gif Kartais ir motulė maxima sugeba nustebinti
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 17, 23:02)
oho kokia ištverminga tylėtoja  bigsmile.gif

įspūdingi kiekiai pomidorų  rolleyes.gif  Bus labai įdomu išgirsti ir apie auginamas veisles, ir apie auginimą, ir apie konservavimą  smile.gif

Reikės pasistengti, bet jau ne šį vakarą.
Šiandien pasitikrinau kokių veislių sėklų dar turiu ir kokių reikės, bet skaitant jus, galvoju prisipirksiu dešimt metų į priekį doh.gif lotuliukas.gif
Susidėjus su jumis jaučių įsitaisysiu visai nepagydomą ligą blush2.gif lotuliukas.gif Dar pernai jus skaitydama kažkaip laikiausi, o va šiemet skaičiau skaičiau ir nebeištvėriau doh.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milediki @ 2012 01 18, 00:07)
... o va šiemet skaičiau skaičiau ir nebeištvėriau  doh.gif ax.gif  lotuliukas.gif

Ir gerai, kad neištvėrei. Kuo daugiau - tuo smagiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 17, 23:10)
Ir gerai, kad neištvėrei. Kuo daugiau - tuo smagiau  4u.gif

Ačiukas 4u.gif
Tai tada ir linksminsiuos toliau su jumis ax.gif

Lady Dy auginu ir pupas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milediki: 17 sausio 2012 - 23:15
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 17, 21:17)
Štiš piktoji dvasia,štiš smile.gif
Viešpatie neleisk mūsų gundyti ir gelbėk nuo pikto
Amen devil.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Joooo as jau pernai stebejausi ,kur merginos padeda pomidoru derliu,kai tokiais kiekiais daigu augina bigsmile.gif As pernai varganus 30 i savo siltnamiuka sukisau ,privakavau pilna rusi ir dar dosniai apdalinti buvo visi kaimynai ir draugai doh.gif Pasizadejau kitiems nieko neauginti,bet.... O pomidoru veisles ir pavadinimai tai ir naktimis sapnuojasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 18 sausio 2012 - 08:34