Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ausrap @ 2012 01 20, 17:53)
Naturoj jis visai ne toks, pernai auginau toks nei ruzavas nei rudas. O ir šiaip nieko gero, labai gilus tas žalias kotelis ir išsikėrojes viduj. smile.gif
Atkalbėjau ane?

Va čia tai violetiniai, bet ko tai nekyla ranka uzsisakyti
http://www.ebay.com/...=item4cf9fc67e0


Jap, atkalbėjai smile.gif Šaunuolė mergaitė biggrin.gif
Dar mačiau ir violetinių paprikų, bet kažkaip susiprotėjau, kad bent raudonas ir orandžines reik išmokt auginti. Paskui, kad ir vaivorykštinius pomidorus bus galima degustuot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ausrap @ 2012 01 20, 17:55)
O uzsakinejam is amerikes ebay, ar anglu? g.gif


amerikes. Evropoj nepavyko rasti, ko reikejo.
Atsakyti
ax.gif o ką dar išsirinkai iš pomidorų , papasakok...įdomu ax.gif
Atsakyti
Nu nežinau kaip čia atsitiko mastau.gif kaip pirkinių krepšelyje atsirado Betliuxų pakelis ir du paprikų pakeliai topsecret.gif manau čia maximos darbai hihihi.gif aš tai tikrai tikrai nieko nenorėjau pirkti hihihi.gif
Atsakyti
Nuvažiavau į turgelį mėsyčių, raugintų kopūstų nusipirkt, o ten parduotuvė - Žalia stotelė doh.gif Delfinai su Tolstojum įkrito į rankinę g.gif Vat ir skaityk šitą temą - prireikė jų man, nors pasiusk cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2012 01 20, 18:12)
Nuvažiavau į turgelį mėsyčių, raugintų kopūstų nusipirkt, o ten parduotuvė - Žalia stotelė doh.gif Delfinai su Tolstojum įkrito į rankinę g.gif Vat ir skaityk šitą temą - prireikė jų man, nors pasiusk cool.gif

O tai ką, prie mėsytės labai tiks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Prieš dvi dienas įsiprašiau į jūsų palatą ir pradingau blush2.gif Buvo visokių problemėlių tai nesirodžioau, o kai atėjau pas jus, tai šiandien puse dienos skaičiau ką jūs prirašėt ax.gif
na ir prirašėt nebeįmanoma net prisiminti perskaičius, bet aš čia iš gerosios pusės bigsmile.gif
Tai dabar parašysiu ką aš sėjau pernai:

Ankstyvi: Jablonka rosii
Blagoviest
Verlioka
Agata
Marmande
Super Marmande
San Marzano (pailgi)
Vidutinio: Japonskij Krab
Sibirskoje Čudo
Rozamarin
Taifūn
Tolstoj
Vėlyvi: Pedro

Žemaūgiai: Promyk
Betaliux
Polset
Rotkappchen (šitų nereikia genėti)

Dar geltonų Goldene Konigin ir smulkiavaisių (kriaušinių)Radana.

Žemaūgius sodinau į lauką. Tolstoj, Taifūn(šitų sodinau po 20 daigų) ir geltonus susodinau į vieną šiltnamį, o visus kitus į kitą

Šiemet dar nenupirkau nieko, nes turiu dar iš pernai. Laukiu vasario mėnesio pradžios. Turi pas draugę atvažiuoti pažįstamas, kuris iš Rusijos parveža visokių sėklyčių ir gėlių ir daržovių ir labai nebrangiai. Jis kaip pažįstamom atiduoda už savikainą ax.gif Tai prisiperku ko reiki ir ko nereikia. Čia matyt liga tokia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milediki: 20 sausio 2012 - 18:55
QUOTE(Lotynė @ 2012 01 20, 18:12)
Delfinai su Tolstojum įkrito į rankinę g.gif Vat ir skaityk šitą temą - prireikė jų man, nors pasiusk cool.gif


tai dar kukliai įkrito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milediki @ 2012 01 20, 18:53)


Kaip Taifūn? Plačiau papasakokit 4u.gif neapsisprendžiu, ar verta gundytis ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Nu dar vienus radau melynus, raudonus, žalius, nu vien žo neaiškūs
http://www.ebay.com/...=item43ac5d756b

***** nu nieko nereikia ir vistiek sedžiu pomidoruose.
Vis galvoju, kad dar noriu Russian purple slyvinius, bet matau, kad čia rusiškos sėklos, tai galvoju, kad gal turguj rasiu pas bobute, kuri rusiškom sėklom prekiauja.
O gal kuri auginot ir atkalbesit, kad man ju nereikia? biggrin.gif
http://www.ebay.com/...004921527844762
Atsakyti
QUOTE(Milediki @ 2012 01 20, 18:53)
                Rotkappchen (šitų nereikia genėti)


o ka kitu zemaugiu reikia blush2.gif ?
Papildyta:
Gal kas augino Ronco? Kokie butu atsiliepimai?
Atsakyti
Prisišnekėjau. Maniau, vaivorykštinių nebūna biggrin.gif
http://www.ebay.com/...#ht_2188wt_1187
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2012 01 20, 19:06)
Kaip Taifūn? Plačiau papasakokit 4u.gif  neapsisprendžiu, ar verta gundytis ar ne biggrin.gif

Man Taifūn ir Tolstoj patys mėgiamiausi. Jau eilę metų juos sodinu, o kitus vis keičiu. Jie man pernai nesirgo maru, ne taip kaip kiti kitame šiltnamyje. Jie kekiniai. Pernai labai gausus derlius buvo. Aš juos myliu kad jie nėra dideli ir juos galima konservuoti, (aš juos darau savo sultyse), o be to man jie nuskinti laikosi ilgiau (nuskinu kekėmis).

QUOTE(tany @ 2012 01 20, 19:13)
o ka kitu zemaugiu reikia blush2.gif ?
Papildyta:
Gal kas augino Ronco? Kokie butu atsiliepimai?

Rotkappchen negeniu. Krūmeliai būna tokie kompaktiški. Aš jų nerišu prie kuoliukų pasodinus, pririšu kai jau nebeatlaiko pomidoriukų svorio. Kitiems praskabau pažastėles, jie būna tokie plonesniais stiebeliais ir pradeda vartytis į šonus. Žinoma ir pririšu iš kart pasodinus.
Atsakyti