Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2012 01 20, 15:49)
lotuliukas.gif
tavo - originalas, ŽS - padielka biggrin.gif  Nenusimink, aš dar ne tiek už kokį šlamštą esu permokėjusi, kartais sumokėjusi normaliai, bet taip ir pamiršusi prekę pasiimt... lotuliukas.gif

siaubas, ryt kompo as nejungsiu, nes jau per dvi days siaubas kiek prisisakiau - pamirstu ir vel uzsisakau pavyzdziui.... snd ryte vos akis pramerkus uzsisakiau is balticseeds, vsio sakau kompui ryt laisva diena schmoll.gif
Atsakyti
ax.gif tai žmonėms , užsiimantiems sėklomis , irgi reik uždirbti...verslas yra verslas...man iš viso juokinga buvo vienąsyk...kai savo moliūgus sunaudojau , pirkau turguj iš ukininko...gražus toks , lenkiška veislė , vadinama krokodilu , originalaus pavadinimo nežinau...vienžo atpjovė man to moliūgo, žiūriu sėklos gražios...prašau , neimkit to vidaus , duokit su viskuom...ne sako , vidus nepriklauso...tai sakau duokit kelias sėklas tik tada...ne , sako , neduosiu...nu ir nedavė... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 20, 16:51)
siaubas, ryt kompo as nejungsiu, nes jau per dvi days siaubas kiek prisisakiau - pamirstu ir vel uzsisakau pavyzdziui.... snd ryte vos akis pramerkus uzsisakiau is balticseeds, vsio sakau kompui ryt laisva diena schmoll.gif

biggrin.gif tai dar , matyt , mažai namie jų turi...visas sukaupsi ir bus ramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 20, 15:56)
vienžo atpjovė man to moliūgo, žiūriu sėklos gražios...prašau , neimkit to vidaus , duokit su viskuom...ne sako , vidus nepriklauso...tai sakau duokit kelias sėklas tik tada...ne , sako , neduosiu...nu ir nedavė... lotuliukas.gif

taigi moliūgų sėklos vyrams potenciją kelia, niu cool.gif Kam tau ta potencija.. vyriška, a? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 20, 17:02)
taigi moliūgų sėklos vyrams potenciją kelia, niu  cool.gif Kam tau ta potencija.. vyriška, a?  biggrin.gif

biggrin.gif tai va tai va...
ištiesų , įsigilinus , sėklų verslas klestėti turi neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 20 sausio 2012 - 16:08
Tiesa, kas dėl užsienio ir lietuvių pakuotojų, tai pirmenybę visada teikiu užsienio. Pernai vienu ir tuo pačiu pavadinimu sėjau ridikėlius, užsieniečių buvo kaip paveikslėlyje parodyta, o lietuviškose buvo labai daug primaišyta ir visiškai kitokios formos.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 20, 17:18)
Tiesa, kas dėl užsienio ir lietuvių pakuotojų, tai pirmenybę visada teikiu užsienio.

Reiškia užsklandos Kmicicai bus geresni, daigesni, ankstyvesni.. 4u.gif
Užsklanda, vasarą nepatingėk pomidorinių nuotraukyčių į temą atnešt smile.gif
Atsakyti
ALe bet moteros.... nu gal aš ir atsilikusi, bet jau ir violetavų pomidorų sugalvojo
http://www.ebay.com/...#ht_1792wt_1140
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 01 20, 17:25)
ALe bet moteros.... nu gal aš ir atsilikusi, bet jau ir violetavų pomidorų sugalvojo
http://www.ebay.com/...#ht_1792wt_1140

Va va aš ir į šituos vėpsojau... blink.gif blink.gif blink.gif Ale pasidėjau savo pomidorų sėklų paką šalia, tai vis pačiupinu, kad neužsimirščiau.... ax.gif ax.gif Bet kaži ar neprisireiks dar ir šitų. Dzhine iki kada norus atsiųst reiktų? Primink doh.gif
Ir iki pilnos laimės čerių fronte trūksta green grape sėklyčių. Gal kuri turit? Galėčiau pirkti arba keisti į kokias nors, Jei ne, tai reiks užsakinėt, kad nesisapnuotų naktim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 20, 16:34)
Va va aš ir į šituos vėpsojau...  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Ale pasidėjau savo pomidorų sėklų paką šalia, tai vis pačiupinu, kad neužsimirščiau....  ax.gif  ax.gif  Bet kaži ar neprisireiks dar ir šitų. Dzhine iki kada norus atsiųst reiktų? Primink  doh.gif
Ir iki pilnos laimės čerių fronte trūksta green grape sėklyčių. Gal kuri turit? Galėčiau pirkti arba keisti į kokias nors, Jei ne, tai reiks užsakinėt, kad nesisapnuotų naktim  doh.gif



Iki sio vakaro devintos.
Atsakyti
Susidariau ilgiausią sąrašiuką, dabar tik išsirinkti beliks ir dar namuose turimas sėklas peržiūrėti g.gif
Kažkas čia rašė, kad Don Kichoto neaugins. Man irgi jie kažkoks nesusipratimas, susigundžiau anais metai jų forma, bet skonio tai visai neturi schmoll.gif

Pažiūrėkit kaip pafotoshopinta biggrin.gif Ar čia teisybė gali būti? g.gif
http://www.ebay.com/...=item33705faf95
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 01 20, 17:12)
Pažiūrėkit kaip pafotoshopinta  biggrin.gif Ar čia teisybė gali būti? g.gif
http://www.ebay.com/...=item33705faf95

Gali, čia juk pomidorų medis, tik tokį patį vaizdą norint turėt, sąlygas tam reikia tinkamas suteikt. Na, ir ne per vienus metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 20, 16:30)
Sunervinai.. doh.gif  kaip aš ten bekapstydama pakelius pramargalinau.. nieko aš ten riebaus nemačiau g.gif apžabalėjau visai matyt.. huh.gif

biggrin.gif
va su pavadinimu sunkiai.... Perec sladkij F1, Ruskyj razmier, XXL , - daugiau jokio pavadinimo nera...

siamse20, o tai ko seklelej green grape nepirkai???? blink.gif as dar varciau juos siandien, ir tuo paciu is pardavejos legendas klausiausi apie "viena pirkeja", kuri buvo vakar ir Utionok pomidorus gyre lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o tai tie green grape jau tokie skanus ar siaip del sportinio intereso???
Atsakyti