Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(diuni @ 2012 01 19, 18:47)
biggrin.gif Ausrone , ir aš tą patį pagalvojau...

Nu reiškias gimininga siela esi biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(diuni @ 2012 01 19, 21:15)
ax.gif aš tai galvojau galvojau...dar labai Tolstoj notėjau...bet turbūt jau nebepirksiu...paliksiu kitiems metams...
Tolstojus , ar geras ax.gif  :

Žinok aš jį auginau savo pirmais pomidorų auginimo metais ir kiek pamenu, tai labai patiko, tokie daigai gražūs, storais kotais, pomidoriukai visi panašaus dydžio, tokie nei per dideli nei per maži apie 120 g. ir odelė nėr iš tų akmeninių, gan ryškios raudonos spalvos, skanūs. Aš net pažiūrėjau ar dar turiu sėklų ir radus tris labai apsidžiaugiau biggrin.gif būtinai pabandyk užsiaugint mirksiukas.gif Pernai kai veislių turėjau begales tai net nepasisėjau taip nepelnytai užmiršto pomidoro...

QUOTE(diuni @ 2012 01 20, 00:32)
ax.gif o kur tu jį augini-šiltnamyje ar lauke ax.gif rašo vidutinio vėlyvumo , tai rudeniop sunoksta rolleyes.gif

šiltnamyje apie rugpjūtį tikrai turėsi smile.gif
Atsakyti
Aušrone , dėkoju...tai tada neveltui užsiusakiau 4u.gif
Atsakyti
Tolstoj pernai pasėjus 03.08 ( prieš tai užgrūdinus sėklas), pomidorų buvo birželio pabaigoj. Jie vidutiniškai ankstyvi, o ne vidutiniškai vėlyvi 4u.gif

Na, o iš aukštaūgių, Monroe ( l.ansktyvas) ir Delfine po vieną sėklą pasisėjau 02.08, persodinau į šiltnamį berods balandį ir pomidorų sulaukiau birželio vidury 4u.gif
Atsakyti
merginos, sakykit, kaip jus susizenklinat pomidoru, kad nesumaisytumet? blush2.gif Schemas piesiates?
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 21:17)
Į šiltnamį kokį 100 daigų turėčiau sukišti. Kiti lauke planuojami. Manau, kad po 3 - 4 daigus kiekvienos veislės. 
Gal dar pas anytą keletą..

62 veislės x po 4 daigus =... ar tikrai? blink.gif

-----------------------------------
Casual,
Monroe veislė pernai man patiko. Vaisiai stamboki. Dera anksčiau už Marfas. Tik, kaip ir visus hibridus, labiau panokink, tokį beveik raudoną valgiau, tai dar nebrendyla buvo.
Atsakyti
QUOTE(liepužėlė @ 2012 01 20, 08:40)
merginos, sakykit, kaip jus susizenklinat pomidoru, kad nesumaisytumet? blush2.gif  Schemas piesiates?

Šiltnamyje prie kiekvieno daigo kišu vienkartinį peilį plastmasinį ir ant jo užrašau markeriu atspariu vandeniui pavadinimą. ax.gif
O iki šiltnamio, tai kol išpikuoju tai pavadinimai ant indelių, o kai jau persodinėju į 0,5 l stiklines tai ant kiekvienos stiklinės rašau pavadinimą.
Kažkada bandžiau i bokalą kišti iškart vienkartinius peilius, ale namuose yra du škadnikai, kurie peilius sukeitė vietomis doh.gif
Atsakyti
Man Tolstoi ir Tajfun vieni iš pačių pačiausių ax.gif Ir pomidorai ne gigantai (nes nelabai mėgstu didelius) ir gausiai labai dera,ir ligos nekabino jų thumbup.gif Tolstoj'ų rudenį dar žalutėlius išroviau iš šiltnamio ax.gif

Bet jūs šaunuolės.Aš dar nieko nesusižiūrėjau,ką sodinsiu doh.gif Bet būsiu ne prie chebros biggrin.gif ir šiais metais mažinsiu kiekį pomidorų.Nes tiek,kiek šiais metais prikonservavau,dar tris metus valgysim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 20 sausio 2012 - 09:09
QUOTE(ausrap @ 2012 01 20, 09:51)
Šiltnamyje prie kiekvieno daigo kišu vienkartinį peilį plastmasinį ir ant jo užrašau markeriu atspariu vandeniui pavadinimą. ax.gif

Aš irgi taip darau ir stiklinėse iki išsodinimo tuos peilius laikau, maniškės visa laimė jų netraukinėja biggrin.gif o prieš išpikiavimą tai pieno pakelį susikarpau, su markeriu užsirašau ir prie kiekvienos veislės su adatėle sukaišau...
Atsakyti
Aš karpau įmautes ir markeriu diskams rašau pavadinimus. Tada sąsagėlėmis prisegu ant augalo koto. Tada galiu drąsiai sodinti.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 20, 09:41)
62 veislės x po 4 daigus =... ar tikrai? blink.gif




Na ne visų schmoll.gif Vyšninių tikrai po vieną daigą užteks, jau minus 6 veislės, dar yra lauke tinkamų sodint dar minus 10, dar balkoninių turbūt 5 - 6.... ir lieka.... apie 50. Nuuuu.... tu teisi, po 4 nesukišiu g.gif g.gif Vadinas bus atranka iš tų kur pernai auginau, reiks mažinti.... Ir jau beveik žinau kokių: Don Kichot visai nesodinsiu, baltųjų gal po vieną daigą paliksiu... Ai, einu skaičiuoti.... blush2.gif

Aš pernai sodindama iš kart šniūrus rišau ir ant šniūro klijavau dažytojo juostelę. Ant jos markeriu rašiau veislę. Puikiai išsilaikė visą sezoną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 20 sausio 2012 - 09:53
Nu tik užeik čia tai virusas garantuotas doh.gif
Eisiu šiandien ir aš sėklikes persižiūrėti ir jaučių ryt varysiu kažko naujo nusipirkti ax.gif

Nu va jau bačka reiks pirkti doh.gif tokio grožio ir aš noriu sode ax.gif
Papildyta:
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 20, 10:49)
Na ne visų  schmoll.gif Vyšninių tikrai po vieną daigą užteks,

drinks_cheers.gif ir aš vyšninius jaučiu tik vieną daigą tesodinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 20, 10:49)
Na ne visų  schmoll.gif Vyšninių tikrai po vieną daigą užteks, jau minus 6 veislės, dar yra lauke tinkamų sodint dar minus 10, dar balkoninių turbūt 5 - 6.... ir lieka.... apie 50. Nuuuu.... tu teisi, po 4 nesukišiu  g.gif  g.gif Vadinas bus atranka iš tų kur pernai auginau, reiks mažinti.... Ir jau beveik žinau kokių: Don Kichot visai nesodinsiu, baltųjų gal po vieną daigą paliksiu... Ai, einu skaičiuoti.... blush2.gif

Aš pernai sodindama iš kart šniūrus rišau ir ant šniūro klijavau dažytojo juostelę. Ant jos markeriu rašiau veislę. Puikiai išsilaikė visą sezoną.

biggrin.gif jau su tuo skačiavimu...jau nežinau kiek kartų sąrašą koregavau...kol dabar jau pati jame nieko nesuprantu lotuliukas.gif eisiu iš naujo daryti doh.gif
Atsakyti