Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(diuni @ 2012 01 19, 17:51)
smile.gif Sėkluva tikrai netas...ji prekiauja tik savo sėklomis , yra ji ir Vilniuje halės turguje...jokių kitokių ten sėklų , ne jų fasuotų , nėr...

Prie Kalvarijų turgaus Kalvarijų 66 - firminė Sėkluvos parduotuvė ax.gif

QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 19, 17:58)
Mano misija pomidoru atzvelgiu baigta, jau nupirkau siandien Sweet Million thumbup.gif  Schetelige,jau gavo papildyma tongue.gif  Tikiuosi jau daugiau pakeliu su seklom neprisiklijuos prie ranku lotuliukas.gif Nes ir taip jau buvau numacius, kad sweet milion bus paskutiniai bigsmile.gif

Ką gero Scheteligas siūlo? Ar daug naujovių? g.gif Jaučiu ryt važiuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2012 01 19, 19:27)
Prie Kalvarijų turgaus Kalvarijų 66 - firminė Sėkluvos parduotuvė ax.gif
Ką gero Scheteligas siūlo? Ar daug naujovių? g.gif Jaučiu ryt važiuosiu smile.gif

Tiesa pasakius,i naujoves per daug ziuret neturejau laiko, MB labai jau skubino. Man svarbiausia buvo,kad rasciau Sweet Milion doh.gif tai pora minuciu ten tik buvau doh.gif
Atsakyti
ax.gif aš tai galvojau galvojau...dar labai Tolstoj notėjau...bet turbūt jau nebepirksiu...paliksiu kitiems metams...jau ir taip galvelė susisukus , kiek ir ko sodinti... blush2.gif doh.gif
blush2.gif o kaip tas Tolstojus , ar geras ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 19 sausio 2012 - 20:23
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 20:23)
Jei prilipo, tai jau nebe 60..  doh.gif biggrin.gif visas naujoves reiks išbandyt, negi paliksi.. kitiems metams bus dar kitokių veislių rolleyes.gif  Po kiek daigų kiekvienos veislės auginsi? po tris būtų gal gana... g.gif


Į šiltnamį kokį 100 daigų turėčiau sukišti. Kiti lauke planuojami. Manau, kad po 3 - 4 daigus kiekvienos veislės. Dar yra balkoninių keletas veislių, vadinasi jie į vietą šiltnamyje nepretenduoja... Gal dar pas anytą keletą, nes jai šiltnamis sakė jau per didelis pasidarė... Kaip nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 19, 20:15)
o kaip tas Tolstojus , ar geras ax.gif  blush2.gif

man tai visai tiko ir patiko, bet gi žinai kaip su skonio reikalais būna biggrin.gif
Atsakyti
Nu ryt ir as eisiu Kmicicu ieskot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 19, 21:15)
ax.gif aš tai galvojau galvojau...dar labai Tolstoj notėjau...bet turbūt jau nebepirksiu...paliksiu kitiems metams...jau ir taip galvelė susisukus , kiek ir ko sodinti... blush2.gif  doh.gif
blush2.gif o kaip tas Tolstojus , ar geras ax.gif  blush2.gif



man patinka. sodinu kas metai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 16:13)
ŽS buvau Petrašiūnuose, pakeliui užsukau. Visose ŽS bus tų Kmicicų, prikrauta sėklų - tik pirk..

tikrai taip, mačiau Vilniaus ŽS Pašilų.

žiekitės, kaip Sweet Million augina, bačkos dydžio vazone
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 19, 21:15)
žiekitės, kaip Sweet Million augina, bačkos dydžio vazone


Ale tikrai rupena dyyyydelis,kad net į puslapį netelpa hihihi.gif
Atsakyti
Na ir as cia lankysiuosi dazniau...tik su savais, zemaugiais pomidorais doh.gif lotuliukas.gif
Pernai geriausiai derejo Kmicic ir Siberian Superior smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 19, 21:58)
man patinka. sodinu kas metai ax.gif

ax.gif o kur tu jį augini-šiltnamyje ar lauke ax.gif rašo vidutinio vėlyvumo , tai rudeniop sunoksta rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif vsio...užsisakiau Tolstoi ir sultan...žiūrėsiu , kokių dar dovanų pridės biggrin.gif vsio...paskutinis pirkimas buvo... cool.gif
Atsakyti