Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 16:43)
joks pomidorų sėklų pakelis man prie delnų neprilipo..  blink.gif


gal su delnais kazkas negerai? g.gif

o Zalia stotele prie zaliakalnio turgaus irgi koks kioskas ar normali parduotuve? turgaus pusej dairytis reik ar priesais?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 17:54)
Pavadinimų tikrai nesistengiau įsidėmėt, beviltiška - prifarširuotos dvi dėžutės pomidorų sėklų pakelių doh.gif  Tai tik akimis permečiau. Yra ir juodukų, ir oranžinių, geltonų, raudonų, trys rūšys dryžuotų, vyšninių irgi yra..
Nugi nueik, jei jau nepirksi, tai bent akiratį praplėsi... biggrin.gif

oi kaip aš norėčiau toj Sėklelėj pabuvot, tiesiog šiaip, kaip į kokią parodą užeit, ir studijuot, studijuot, visus pokelius kaip kokiam luvre paveikslus biggrin.gif lotuliukas.gif [COLOR=yellow]nu visiškai nupušau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 19 sausio 2012 - 17:00
QUOTE(Casual @ 2012 01 19, 17:57)
turgaus pusej dairytis reik ar priesais?

Parduotuvė beveik priešais turgų, ant kampo sankryžoj.
Atsakyti


Ex, aciu 4u.gif 4u.gif


QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 19, 17:59)
oi kaip aš norėčiau toj Sėklelėj pabuvot, ir studijuot, studijuot, visus pokelius kaip kokiam luvre paveikslus biggrin.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 16:54)
Pavadinimų tikrai nesistengiau įsidėmėt, beviltiška - prifarširuotos dvi dėžutės pomidorų sėklų pakelių doh.gif  Tai tik akimis permečiau. Yra ir juodukų, ir oranžinių, geltonų, raudonų, trys rūšys dryžuotų, vyšninių irgi yra..
Nugi nueik, jei jau nepirksi, tai bent akiratį praplėsi... biggrin.gif


Butinai uzeisiu,jei sakai,kad kazkas yra. Aciu 4u.gif

Sekleles el. katalogas,pasidairymui

http://sekluva.lt/we...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 19 sausio 2012 - 17:37
QUOTE(@asta @ 2012 01 19, 18:31)
Butinai uzeisiu,jei sakai,kad kazkas yra. Aciu  4u.gif

Sekleles el. katalogas,pasidairymui

http://sekluva.lt/we...

Sėklelė ir sėkluva tai ne tas pats. Sėkluvos pagrindinis filialas Vievyje. Ką tik iš Sėklelės. Bet ne taip sėkmingai, kaip Ex. Man prilipo prie delnų Šokoladny ir Šerhan. Dar paprika Piton ir keletas bakalžanų sėklų pakelių....
Kas ieškojo Tumbling Tom raudonų, tai Sėklelėj yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 19 sausio 2012 - 17:42
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 17:41)
Sėklelė ir sėkluva tai ne tas pats. Sėkluvos pagrindinis filialas Vievyje. Ką tik iš Sėklelės. Bet ne taip sėkmingai, kaip Ex. Man prilipo prie delnų Šokoladny ir Šerhan. Dar paprika Piton ir keletas bakalžanų sėklų pakelių....
Kas ieškojo Tumbling Tom raudonų, tai Sėklelėj yra.

Seklelej man sita pati kataloga dave,popieriniam variante rolleyes.gif Ar mes ne apie ta pacia Seklele kalbam? Prie Sauletekio,Kaune g.gif Joje juk prekiauja Sekluvos produkcija,ir ne tik unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 19 sausio 2012 - 17:46
QUOTE(AUSRONE @ 2012 01 19, 17:59)
oi kaip aš norėčiau toj Sėklelėj pabuvot, tiesiog šiaip, kaip į kokią parodą užeit, ir studijuot, studijuot, visus pokelius kaip kokiam luvre paveikslus biggrin.gif  lotuliukas.gif [COLOR=yellow]nu visiškai nupušau cool.gif

biggrin.gif Ausrone , ir aš tą patį pagalvojau...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 19, 18:44)
Seklelej man sita pati kataloga dave,popieriniam variante  rolleyes.gif  Ar mes ne apie ta pacia Seklele kalbam? Prie Sauletekio,Kaune  g.gif

Prie Saulėtekio Kaune yra Sėklelės filialas, kioskelis, o pagrindinė buveinė Taikos pr. 92 - 618 kab.
http://www.info.lt/i...s-limas/2066791
Prekiauja jie ir Sėkluvos produkcija, bet didžioji dalis ten rusiškos sėklos turbūt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 19 sausio 2012 - 17:50
smile.gif Sėkluva tikrai netas...ji prekiauja tik savo sėklomis , yra ji ir Vilniuje halės turguje...jokių kitokių ten sėklų , ne jų fasuotų , nėr...
Atsakyti
Mano misija pomidoru atzvelgiu baigta, jau nupirkau siandien Sweet Million thumbup.gif Schetelige,jau gavo papildyma tongue.gif Tikiuosi jau daugiau pakeliu su seklom neprisiklijuos prie ranku lotuliukas.gif Nes ir taip jau buvau numacius, kad sweet milion bus paskutiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 14:39)
veislių (ką tik persiskaičiavau) tai virš 60...  blush2.gif


QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 18:41)
Man prilipo prie delnų..

Jei prilipo, tai jau nebe 60.. doh.gif biggrin.gif visas naujoves reiks išbandyt, negi paliksi.. kitiems metams bus dar kitokių veislių rolleyes.gif Po kiek daigų kiekvienos veislės auginsi? po tris būtų gal gana... g.gif
Atsakyti