Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 15:43)
Mergiotės, tepkit slides. Sėklelėje jau naujas asortimentas smile.gif Ai-nai-naaai... kokių sėklyčių ten yra.. kiek daaaaug.. kiek rūšiųųųų... bigsmile.gif Deja, joks pomidorų sėklų pakelis man prie delnų neprilipo..  blink.gif ieškojau paprikų, bet neradau ko norėjau.

pomidorų nėr, paprikų taip pat - tai nieko ir nebelieka g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 19, 16:45)
doh.gif  pyyyp
p.s. Kcimiku ir chio-chio-san buvo?  ax.gif

čio-čiosanų buvo keleto rūšių, ir dar net kažkokie didieji čio-čiosanai...
Kmicicų mačiau ŽS po pusę lito. ŽS pirkausi paprikas Kubisto H. Pabandysiu kas čia per derlius bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 19 sausio 2012 - 15:50
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 19, 16:04)
Kokios jei ne paslaptis? Šiemet pirmą kartą sėsiu, gerų norėčiau nusipirkt.

Iš labai ankstyvų - REACTOR - dailios mažos gūželės, greit netrūkinėja 4u.gif
Rauginimui - RAMCO - jie tokie saldesni, todėl gerai įrūgsta. Didelės labai galvos 4u.gif Ir valgymui iš rudens jas naudojom 4u.gif
Ilgam laikymui - KINGSTON. Drąsiai išsilaiko iki gegužės. Iš pradžių būna neskanūs, lyg kietoki - su jais reikia išlaukti, taip kaip su žieminiais obuoliais ar su Marfom smile.gif Nuo Kalėdų jau super duper skonis. Ir salotoms, ir troškiniams 4u.gif Iki to laiko mums pakako RAMCO 4u.gif

Kad būtų į pomidorų temą mirksiukas.gif : Aš dėl to pomidorų ir nekonservuoju, tik Blakstienos padažų pridarau daug smile.gif
Žiemą salotoms man daug geriau morkos ar kopūstai smile.gif
Atsakyti
gal kas man paaiskins kam reikia pomidorus pikiuoti? Kodel negalima iskart sodinti i didele talpa? Galvoju 3 ankstyvus daigus is anksciau sodinti, uz kokio nepilno menesio blush2.gif Bet del 3 daigu zaisti.... galvoju gal iskart jau i didesne ir atskyra talpa juos kisti.... bet va nezinau gal tas pikiavimas kazka duoda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 16:49)
čio-čiosanų buvo keleto rūšių, ir dar net kažkokie didieji čio-čiosanai...
Kmicicų mačiau ŽS po pusę lito. ŽS pirkausi paprikas Kubisto H. Pabandysiu kas čia per derlius bus...


nu va... reiskia yra reikalas vaziuot doh.gif jei nepirksiu- bent akis paganysiu biggrin.gif reik tiketis penktadieniais veikia...
kurioj zalioj Stotelej buvai? savanoriuose kur yra ju "palapine" tai nedirba schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 19, 17:09)
kurioj zalioj Stotelej buvai? savanoriuose kur yra ju "palapine" tai nedirba  schmoll.gif

Sėklelė veikia ir penktadieniais, kurgi ne... bobelkos jau šniūruoja sėklų pirkt..

ŽS buvau Petrašiūnuose, pakeliui užsukau. Visose ŽS bus tų Kmicicų, prikrauta sėklų - tik pirk..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 19 sausio 2012 - 16:13
o Seklele tik Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 19, 16:09)
savanoriuose kur yra ju "palapine" tai nedirba  schmoll.gif

sezoninė ten toji palapinė. Vakar prie Žaliakalnio turgaus buvau. Atrodytų pilni stendai sėklų, bet, kad nieko įdomaus. Kmicic ir Ola Polka po 0,59Lt tikrai buvo ir oranžinių paprikų Etiuda

QUOTE(liepužėlė @ 2012 01 19, 16:24)
o Seklele tik Kaune?


Taip
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 15:43)
Mergiotės, tepkit slides. Sėklelėje jau naujas asortimentas smile.gif Ai-nai-naaai... kokių sėklyčių ten yra.. kiek daaaaug.. kiek rūšiųųųų... bigsmile.gif Deja, joks pomidorų sėklų pakelis man prie delnų neprilipo..  blink.gif ieškojau paprikų, bet neradau ko norėjau.

O is juoduku nebuvo nieko gero,nepastebejai? Tik pries pora dienu ten buvau,dar be papildymo stendai buvo unsure.gif
Atsakyti
Na, kaunietės jau tepasi slides, kaip matau biggrin.gif O vilnietės? Ar jau yra kur naujas asortimentas? Gal kuri užmatėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 18:13)
Sėklelė veikia ir penktadieniais, kurgi ne... bobelkos jau šniūruoja sėklų pirkt..

ŽS buvau Petrašiūnuose, pakeliui užsukau. Visose ŽS bus tų Kmicicų, prikrauta sėklų - tik pirk..

Sveikos,ir aš jau apsilankisu vakar Seklelei,tai 9pokeliai pomidoriuku taip plilipo prie rankeliu kad jokia maldele ne padejo smile.gif ,o šiandien žalioje stoteleja atsilaikiau nieko neužkliuvo,tik gal tokie ,orandža,jeigu gerai prisimenu, blush2.gif Seklele kaune prie bazes dirba iki 16,30,penktadieniais iki 15,30 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 19, 17:39)
O is juoduku nebuvo nieko gero,nepastebejai?

Pavadinimų tikrai nesistengiau įsidėmėt, beviltiška - prifarširuotos dvi dėžutės pomidorų sėklų pakelių doh.gif Tai tik akimis permečiau. Yra ir juodukų, ir oranžinių, geltonų, raudonų, trys rūšys dryžuotų, vyšninių irgi yra..
Nugi nueik, jei jau nepirksi, tai bent akiratį praplėsi... biggrin.gif
Atsakyti