Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(tany @ 2012 01 19, 15:16)
cia veisliu ar daigu?


Veislių, dar nesėta, kiek daigų bus dar nežinia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 14:24)
Veislių, dar nesėta, kiek daigų bus dar nežinia...  ax.gif

tai cia jau pramoninis siltnamis wink.gif? Nes neisivaizduoju kaip i paprasta gali tiek tilpti, po viena daiga gi neauginsi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 19, 15:43)
tai cia jau pramoninis siltnamis wink.gif? Nes neisivaizduoju kaip i paprasta gali tiek tilpti, po viena daiga gi neauginsi  tongue.gif

rolleyes.gif biggrin.gif aš sėsiu kai kurių po vieną...nes daug ką norisi pamatyti kaip atrodys... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 01 19, 15:43)
tai cia jau pramoninis siltnamis wink.gif? Nes neisivaizduoju kaip i paprasta gali tiek tilpti, po viena daiga gi neauginsi  tongue.gif



as jau kelinti metai kai kuuriu butent po 1 ir auginu biggrin.gif nes daugiau netelpa - o paziuret/paragaut tai norisi.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2012 01 19, 10:26)

Ivet
labai ankstyvas, galimi du derliai g.gif

Čia iš tos nuorodos, gal kas auginot?
Atsakyti
Sveikos merginos,
ka tik prasukau pro Shetelig'a vilniuje. tai jau jie rikiuoja naujutelius Sutton firmos seklu stendus.
O gal kuri is jusu zino ar jau atnaujino asortimenta Sodininku parduotuveje Rygos g.?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 01 19, 11:12)
Man šios sėklos labai patinka - ypač kopūstų  thumbup.gif  Pomidorų nesu pirkus  ax.gif
Jau rami su pomidorais  smile.gif


Kokios jei ne paslaptis? Šiemet pirmą kartą sėsiu, gerų norėčiau nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 19, 13:39)
Jau bijau ką ir sakyt, nes šiltnamis ne guminis,

4u.gif sveikutės 4u.gif
čia į tą patį postą ax.gif gal galit padėt susigaudyti kiek vnt į metrą ar kaip blush2.gif
nes bus pirmi metai,jei kas šiltnamį pastatys,tai norėčiau orientuotis 4u.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sunku cia su jumis biggrin.gif Kad tik mane neuzkrestume...smile.gif planavau siemet mazint pomidoru daigu... kad tik nepadidetu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 19, 15:55)
Ivet
labai ankstyvas, galimi du derliai g.gif

Čia iš tos nuorodos, gal kas auginot?


as auginau pernai. man labai patiko. pomidorai buvo stambesni ir gausesni nei Polfast. Liko dvi seklos- sesiu biggrin.gif
kas link sunokimo greicio - vieni pirmuju, bet pas mane siaip viskas veliau buna nei pas temos rekordininkes .....
Atsakyti
Mergiotės, tepkit slides. Sėklelėje jau naujas asortimentas smile.gif Ai-nai-naaai... kokių sėklyčių ten yra.. kiek daaaaug.. kiek rūšiųųųų... bigsmile.gif Deja, joks pomidorų sėklų pakelis man prie delnų neprilipo.. blink.gif ieškojau paprikų, bet neradau ko norėjau.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 19, 16:43)
Mergiotės, tepkit slides. Sėklelėje jau naujas asortimentas smile.gif Ai-nai-naaai... kokių sėklyčių ten yra.. kiek daaaaug.. kiek rūšiųųųų... bigsmile.gif Deja, joks pomidorų sėklų pakelis man prie delnų neprilipo..  blink.gif ieškojau paprikų, bet neradau ko norėjau.

doh.gif pyyyp


p.s. Kcimiku ir chio-chio-san buvo? ax.gif

gal atsimeni ju darbo laika? t.y. ar yra pietu pertrauka kokia ar ne ir ar penktadieniais dirba blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 19 sausio 2012 - 15:48