Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos, gal patarsit kaip geriau ar lieti orchideja ar mirkiti ja vandenyje? Radau informacijos, kad reikia ja lieti, o kai kur parasyta kad mirkyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivile85: 21 sausio 2012 - 15:48
QUOTE(zivile85 @ 2012 01 21, 16:38)
Sveikos, gal patarsit kaip geriau ar lieti orchideja ar mirkiti ja vandenyje? Radau informacijos, kad reikia ja lieti, o kai kur parasyta kad mirkyti.


As mirkau, kartais po mirkymo perlieju dar vandeniu su trasomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 01 21, 16:42)
As mirkau, kartais po mirkymo perlieju dar vandeniu su trasomis 4u.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif gal galit patart jei orchideja turi trumpas saknis kaip geriau lieti ar mirkyti.
Atsakyti
4u.gif gavau gimtadieniui orchideja labai grazia wub.gif salotiniai zaliais ziedais thumbup.gif deja...ji pas mane tik savaite o jau numete kelis ziedus ir jos stiebai pradejo gelsti unsure.gif kas jau galejo nutikt? g.gif ar as jau ja gavau "ligota" g.gif ir kaip man ja gelbeti???
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Augalas adaptuojasi.
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2012 01 22, 16:09)
4u.gif gavau gimtadieniui orchideja labai grazia wub.gif salotiniai zaliais ziedais thumbup.gif deja...ji pas mane tik savaite o jau numete kelis ziedus ir jos stiebai pradejo gelsti unsure.gif kas jau galejo nutikt? g.gif ar as jau ja gavau "ligota" g.gif ir kaip man ja gelbeti???
Aciu 4u.gif

taip daznai buna kai gelyte sustresuoja 4u.gif bent jau man taip daznai buna ax.gif
Atsakyti
user posted image
Mano mžylius užpuolė skydmariai,kokie vaistai išgelbėtų šituos jaunučius dendrobius?
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2012 01 22, 23:40)
Mano mžylius užpuolė skydmariai,kokie vaistai išgelbėtų šituos jaunučius dendrobius?

plaut po šiltu vandeniu su ūkiniu arba spec. žaliuoju muilu, stengiantis, kad nebėgtų muilinas vanduo į vazoną, iš chemijos - actara. Ausų krapštukais išvalyti tarpulapius praskiestu spiritu ar degtine.
Deja, teks žiedus nuskabyt, nes bus aplipusi žiedų apačia.
Pačius vazonus ir vietą kur stovi dezinfekuoti, pastatyti karantinui. Kažkur skaičiau, kad patinėliai skraido, bet gal ir klystu, todėl atsarga gėdos nedaro.
Po savaitės plovimą pakartoti.
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2012 01 22, 18:35)
taip daznai buna kai gelyte sustresuoja 4u.gif bent jau man taip daznai buna ax.gif

tai jai tada spec prieziuros neskirt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2012 01 23, 12:35)
tai jai tada spec prieziuros neskirt? g.gif

o kas ta "spec priežiūra"?
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2012 01 22, 15:09)
4u.gif gavau gimtadieniui orchideja labai grazia wub.gif salotiniai zaliais ziedais thumbup.gif deja...ji pas mane tik savaite o jau numete kelis ziedus ir jos stiebai pradejo gelsti unsure.gif kas jau galejo nutikt? g.gif ar as jau ja gavau "ligota" g.gif ir kaip man ja gelbeti???
Aciu 4u.gif

Čia phalaenopsis? galėjo tiesiog sušalti. Stiebai, turit omėny žiedstiebius? jeigu geltonuoja, tai žiedus tikrai numes. Lapai žali? jeigu ir lapai pradėjo geltonuot, tai tada reikia "ypatingos priežiūros"
Atsakyti
QUOTE(Sanolija @ 2012 01 23, 18:19)
Čia phalaenopsis? galėjo tiesiog sušalti. Stiebai, turit omėny žiedstiebius? jeigu geltonuoja, tai žiedus tikrai numes. Lapai žali? jeigu ir lapai pradėjo geltonuot, tai tada reikia "ypatingos priežiūros"

na ikeliu foto kad butu aiskiau 4u.gif
tik ziedstiebiai geltonuoja ax.gif labai zali
Atsakyti