Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sakykite ar Cambria reikia persodinti i didesni vazona, ar ji labiau megsta ankštumą? Šiandien nusipirkau nuzydejusia, galvoju reikia persodinti, o turiu tiek toki pati kaip dabar ji pasodinta, tiek siek tiek didesni vazoniuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 01 20, 18:01)
Sakykite ar Cambria reikia persodinti

ar jau leidžia naujas baltas šaknis, nebetelpa į vazoną?
Ir kodėl visos norit persodinti žiemą, kai augalai po žydėjimų ilsisi??
Atsakyti
ikkuna, vat kaip mano Mini Markas šią akimirką atrodo - viena "šaka" nužydėjo ir nudžiuvo, o antra netgi labai gražiai laikosi - galiukas ilgėja ir naujus žedeliukus skleidžia thumbup.gif

matosi, kad du apatiniai lapukai "gofruoti", o vat viršutiniai tai gražūs - tvirti ir ilgėja, auga thumbup.gif

user posted image

čia prieš langą fotkinau, tai kažkaip pasilieję žiedukai gavosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
mumrikas, man nepatinka lapai, gali būti su šaknimis ne kas.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 01 21, 01:38)
mumrikas, man nepatinka lapai, gali būti su šaknimis ne kas.


taviškės ar maniškės? Maniškės tai su pirštu pakapsčius matosi žalios normalios šaknys, o kaip taviškės, kurios giliau?
Atsakyti
taviškės lapai ne stangrūs, o gal taip foto atrodo iš kompo., nekreipk dėmesio. Aš neturiu minimarko.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 01 21, 00:38)
mumrikas, man nepatinka lapai, gali būti su šaknimis ne kas.


Ir aš į lapus atkreipiau dėmesį. Manasis MM, nors ir pakentėjęs dėl šaknų, tačiau lapai stangrūs ir galai nesiriečia į vidų. Tikrai, kažin, ką reiškia, kai lapai į vidų sukasi g.gif

Meri, nebegavai nusipirkti Marko?
Atsakyti
Žinokit apžiūrėjau vos ne pradidinamą stiklą ir apčiupinėjau iš visų pusių - lapai kieti kieti, net "treška" - na visisškai identiškai kieti kaip kitų turimų išskyrus pati apatinį gofruotą, bet tas toks "papezęs" nuo pat pirkimo buvo, tai galvoju, kad vieną dieną Mini Markas jį ir pames ax.gif Matyt nekokia iš manęs fotografė blush2.gif

O mano visų orchių lapai į vidų pasireitę - matyt nagai į save riesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 01 21, 00:57)
ar jau leidžia naujas baltas šaknis, nebetelpa į vazoną?
Ir kodėl visos norit persodinti žiemą, kai augalai po žydėjimų ilsisi??


na, as asmeniskai noriu persodinti todel, kad po zydejimo, plius pirkta nukainuota, maza kas ten viduje darosi... Vis tiek juk poilsis, nepersodinesiu juk kai zydeti prades (jei prades...) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 01 21, 10:15)
Meri, nebegavai nusipirkti Marko?

nevažiavau ieškot, bus tų markų, tačiau, užsisakiau įdomesnių orchidėjų ax.gif
Atsakyti
Sveikos orchidėjų mylėtojos 4u.gif
Prieš savaitę persodinau orchidėją, nes buvo perlaistyta ir dauguma šaknų jau buvo supuvusios. Iš pradžių po persodinimo jos nelaisčiau, bet šiandien pamačiau, kad lapai jau glemba, tai paliejau kaip priklauso. Bet po persodinimo ant lapų pradėjo darytis visokie negerumai, vienas lapas jau pradėjo gelsti. Ar jai jau artėja pabaiga? verysad.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Tos juodos dėmės gal koks bakterinis puvinys g.gif
Bijau komentuot...
Atsakyti