Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveiki dar karteli 4u.gif

Nusipirkau dar viena gele, ir nezinau.. Gal jau daug kalbeta apie tai, bet nepamenu doh.gif

1. Ar galima apkirpti nudziuvusiais orines saknis?

user posted image

2. Kas cia per deme ant lapo, kodel?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 19 sausio 2012 - 09:23
O ten man atrodo, ar ant pagaliukų pūkai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 01 19, 10:55)
O ten man atrodo, ar ant pagaliukų pūkai?  g.gif

Oi, tik dabar pamaciau.. Truputis puku ant pagaliuku, bet ant stiebu nieko g.gif
Atsakyti
O ar šaknis tikrinot? Gal viduj koks pelėsis įsimetęs ir dėl to lapo problema gali būti. Tik spėju, nes manau, kad tas pūkas ant pagaliukų nieko gero. Pačiai neteko susidurti, tad mano nuomonė gali būti ir klaidinga.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 01 19, 10:23)
Nusipirkau dar viena gele, ir nezinau.. Gal jau daug kalbeta apie tai, bet nepamenu doh.gif
1. Ar galima apkirpti nudziuvusiais orines saknis?
2. Kas cia per deme ant lapo, kodel?

negyvas galima kirpti,o dėmė,gal kažkoks grybelis,nuo per didelės drėgmės.
Tie pūkai nieko blogo,nuvalai ir viskas,nuo drėgmės atsiradę,nors kartais galima ir kokį vabalą aptikti rolleyes.gif
Atsakyti
Dekui merginos thumbup.gif Pas mus labai brangios orchidejos, ir va pries pora dienu radau pas viena cigona 6 kartus pigiau nei geliu parduotuvej, paemiau sita viena pabandymui, tai jei ji isgyvens, nusiaubsiu viska is jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 01 19, 14:32)
Dekui merginos thumbup.gif Pas mus labai brangios orchidejos, ir va pries pora dienu radau pas viena cigona 6 kartus pigiau nei geliu parduotuvej, paemiau sita viena pabandymui, tai jei ji isgyvens, nusiaubsiu viska is jo biggrin.gif

ir man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 01 19, 14:32)
Dekui merginos thumbup.gif Pas mus labai brangios orchidejos, ir va pries pora dienu radau pas viena cigona 6 kartus pigiau nei geliu parduotuvej, paemiau sita viena pabandymui, tai jei ji isgyvens, nusiaubsiu viska is jo biggrin.gif



O kiek pas jus orchidėjos kainuoja?
Jei Graikijoj šilta, kodėl gi nesisiųsti augalų internetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikkuna: 19 sausio 2012 - 21:51
QUOTE(ikkuna @ 2012 01 19, 22:51)
O kiek pas jus orchidėjos kainuoja?
Jei Graikijoj šilta, kodėl gi nesisiųsti augalų internetu?

Na geliu parduotuvej 30 euru, supermarketuose pasitaiko kartais po 15 apdziuvusiu tokiu, o va pas ta cigona po 5 eurus, tai nemanau, kad pigiau rasciau kur.. Hmm, ir ziedai gerus du kartus didesni nei is geliu parduotuves, nezinau cia gerai ar blogai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 19 sausio 2012 - 22:26
Sveikos orchyciu augintojos 4u.gif

Auga pas mane 4 grazuolytes, tik jau kelinta karta pastebiu, kad mano Phalaenopsis isleidzia ziedstiebi, sukrauna pumpurus, koks vienas issiskleidzia, o kiti pagelsta ir nukrenta. Laistau mazdaug i dvi savaites karta, kai matau, kad visos saknys pilkos, ant vazono nera rasos 4u.gif
Kame problema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2012 01 20, 12:32)
Kame problema?  4u.gif

ziema - truksta saules, naturalios silumos ir dregmes ore.
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2012 01 20, 14:01)
ziema - truksta saules, naturalios silumos ir dregmes ore.

va del silumos tai tikrai gali but, nes bute nera silta verysad.gif Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti