Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

merginos,siandien nupirkau nupiginta raibuole ir nesuprantu dabar ar jinai jau nuzydejo ar dat ruosiasi.prasau,patarkite
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 12, 18:37)
būtent taip ir laikau - permatomus įstačiusi į nepermatomus. kitaip dėl drėgmės ir šviesos vazonėliai iš vidaus apsitraukia samanomis.

Supratau. Kazka skaiciau, kad saknys pradeda lipti i vazono del sviesos trukumo ir t.t. Nenoriu pakenkti savo grazuolemis wink.gif nezinau ka daryti g.gif
Atsakyti
[quote=MeLady,2012 03 12, 21:14]
merginos,siandien nupirkau nupiginta raibuole ir nesuprantu dabar ar jinai jau nuzydejo ar dat ruosiasi.prasau,patarkite

Sveika,gaila bet raibuolė nužydėjusi. smile.gif Lauk nauju žiedų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D&R @ 2012 03 12, 20:45)
Kazka skaiciau, kad saknys pradeda lipti i vazono del sviesos trukumo ir t.t.


jus čia man naujovę pasakėt, pirmąkart girdžiu smile.gif labai įdomu, kur čia taip parašyta.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 12, 22:15)
jus čia man naujovę pasakėt, pirmąkart girdžiu smile.gif labai įdomu, kur čia taip parašyta.

kokiome puslapyje konkreciai pasakyti negaliu, bet pagooglinau ir ieskojau to ko klausiau smile.gif. Siaip ir klinikose ir t.t. kiek esu maciusi tamsiuose vazonuose ir auga,zydi ir nevysta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D&R: 12 kovo 2012 - 21:27
QUOTE(MeLady @ 2012 03 12, 20:14)
merginos,siandien nupirkau nupiginta raibuole ir nesuprantu dabar ar jinai jau nuzydejo ar dat ruosiasi.prasau,patarkite
user posted image
user posted image
user posted image

tai 18lt kainavo:)
Atsakyti
Kažkada likau namus prižiūrėt ir pamiršau apie orchidėjos egzsitavimą.. Tačiau netrumpa diena netik, kad nepakenkė, bet po to dar ir žiedai pasipylė jai gavus vandens. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeLady @ 2012 03 12, 21:14)
merginos,siandien nupirkau nupiginta raibuole ir nesuprantu dabar ar jinai jau nuzydejo ar dat ruosiasi.prasau,patarkite


Jau numetusi žiedą - galit nukirpti žiedstiebį mirksiukas.gif O kokios spalvos žiedai buvo (gal kitas žydinčias matėt) ir kokiam mieste pirkot mirksiukas.gif

QUOTE(D&R @ 2012 03 12, 21:45)
Supratau. Kazka skaiciau, kad saknys pradeda lipti i vazono del sviesos trukumo ir t.t.


Pirmą kartą apie tai girdžiu blink.gif Orinės šaknys vykdo fotosintezę, per jas gėlė pasisavina vandenį (drėgmę iš oro), bet jos auga tikrai ne todėl, kad kažko trūktų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 03 12, 23:29)
Jau numetusi žiedą - galit nukirpti žiedstiebį mirksiukas.gif O kokios spalvos žiedai buvo (gal kitas žydinčias matėt) ir kokiam mieste pirkot  mirksiukas.gif
Pirmą kartą apie tai girdžiu blink.gif Orinės šaknys vykdo fotosintezę, per jas gėlė pasisavina vandenį (drėgmę iš oro), bet jos auga tikrai ne todėl, kad kažko trūktų schmoll.gif

tai as nezinau del to ir klausiu del tu vazonu, nes skaiciau kad del sviesos trukumo ir pradeda lipti i virsu. Pati auginu tik kokius 3 metus phal, bet visada laikydavau permatomuose indeliuose. O dabar radau man prie namu tinkancius tokius rudus indelius aisku pirma nusipirkau, o paskuj tik sugalvojau paskaityti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 03 12, 22:29)
Jau numetusi žiedą - galit nukirpti žiedstiebį mirksiukas.gif O kokios spalvos žiedai buvo (gal kitas žydinčias matėt) ir kokiam mieste pirkot  mirksiukas.gif
Pirmą kartą apie tai girdžiu blink.gif Orinės šaknys vykdo fotosintezę, per jas gėlė pasisavina vandenį (drėgmę iš oro), bet jos auga tikrai ne todėl, kad kažko trūktų schmoll.gif

maciau standartinis i sita panasus
user posted image
cia Klaipedoj, Senukuose. psaemiau viena mamai,viena sau. tai dar du tenai liko.smile.gif o ka toliau daryti su jo,kaip laistyti,priziureti,aciu
Atsakyti
QUOTE(D&R @ 2012 03 12, 21:27)
kokiome puslapyje konkreciai pasakyti negaliu, bet pagooglinau ir ieskojau to ko klausiau smile.gif


man atrodo, tai visiška netiesa smile.gif
Atsakyti
sveikos. kas gali buti orchidejoms, jei jos augo pora metu graziai, ziedus krauna, lenda ziedstiebis. bet eme ir suglebo lapai lyg padziuve gerai. mama sako kad patrese kazkokiom lazdelem tai taip ir pasidare. man pasirode kad per mazai laistytos, bet palaiscius lapai neatsigavo. nors jei butu mazai laisciusi tai butu senai nudziuve. saknys grazios kiek matosi, tikrai nesupuve. gal kas apsviesit kas galetu buti
Atsakyti