Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Informuojame bigsmile.gif Mokysimės orchidėjų persodinimo meno 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau savo naminius žiedukus:
user posted image
user posted image
user posted image

P. S. Ne čia pataikiau su savo žiedais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orfeja: 07 kovo 2012 - 13:11
Laba diena, turiu tokia bedele, vargsele phal. susisirgo, konkreciai neapsisprendziu ka daryt, noriu issaugot gelyte ir noreciau tikrai zinanciu patarimu smile.gif tai vat, buvo gerokai papuvusios saknys gelyte buvo apleista, todel pastebeta labai velai,apsiemiau as ja globot, ispjausciau nemazai saknu, nezinau ka daryti del tu lapu, jie minksti (visi), gelsta, ant vieno deme, yra du ziedkociai ant kuriu sukrauti pumpurai,zinau kad del lapu buvo kaltos papuvusios saknys, bet ka daryti dabar, zodziu pasimeciau sioj vietoj smile.gif aciu uz pagalba smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Cheri88 @ 2012 03 07, 12:58)
vargsele phal. susisirgo, bet ka daryti dabar, zodziu pasimeciau sioj vietoj smile.gif aciu uz pagalba smile.gif


mano akimis ta dėmė yra nudegimas nuo saulės. jei galite, padarykite kokybišką nuotrauką iš arčiau.
lapai nugleibo dėl nupuvusių šaknų, o šaknys nupuvo, nes buvo pasodinta žemėse, kas falenopsiams, kaip auganitiems ant medžių augalams, nepriklauso.
nukirpkite žiedstiebius, gerai nuplaukite šaknis, nusipirkite ekstra substratą, pasodinkite į peršviečiamą vazoną, kurį įstatykite į neperšviečiamą, sudarykite drėgną ir šiltą aplinką, turėtų atsigauti, masės pakankamai turi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 07 kovo 2012 - 13:09
siandien gavau VANDOS AUGALIUKU,merginos,kaip ja priziureti.pagulejo jinas pas mane 2 val inde su vandeniu(vandeny buvo tik saknys) o dabar pastaciau i vaza be vandens.kaip ja laistyti reikia?aciu
Atsakyti
QUOTE(MeLady @ 2012 03 07, 13:04)
siandien gavau VANDOS AUGALIUKU,merginos,kaip ja priziureti.pagulejo jinas pas mane 2 val inde su vandeniu(vandeny buvo tik saknys)  o dabar pastaciau i vaza be vandens.kaip ja laistyti reikia?aciu


o jus pati ieškojote informacijos? pvz guglėje suvedus "kaip laistyti vanda"...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 07, 13:03)
mano akimis ta dėmė yra nudegimas nuo saulės. jei galite, padarykite kokybišką nuotrauką iš arčiau.
lapai nugleibo dėl nupuvusių šaknų, o šaknys nupuvo, nes buvo pasodinta žemėse, kas falenopsiams, kaip auganitiems ant medžių augalams, nepriklauso.
nukirpkite žiedstiebius, gerai nuplaukite šaknis, nusipirkite ekstra substratą, pasodinkite į peršviečiamą vazoną, kurį įstatykite į neperšviečiamą, sudarykite drėgną ir šiltą aplinką, turėtų atsigauti, masės pakankamai turi smile.gif



stai is arciau:..... tai ji toki ir palikti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cheri88 @ 2012 03 07, 13:11)
stai is arciau:..... tai ji toki ir palikti?


taip, greičiausiai tai nudegimas nuo saulės. aš palikčiau, nes gėlė pati numes lapą, jei jis jai taps nereikalingas.

gal kas turės kitą nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2012 03 07, 11:43)
oi aš irgi savo minimarko nukirpau tik nužydėjusią dalį ir išleido ant seno žiedkočio šakute ir žydėjo thumbup.gif taigi tikrai ne tiesa, kad neleidžia iš šakučių akelių 4u.gif


oi taisausi, nesamone parašiau iš akelių šakučių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2012 03 07, 13:55)
oi taisausi, nesamone parašiau iš akelių šakučių 4u.gif


manau, nieks nepastebėjo hihihi.gif
gal gėriau būtų "iš akučių šakelių" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 07 kovo 2012 - 13:56
Siandien nusipirkau kiminu, noriu juos uzdeti ant virsaus vazonelio, nes labai issauseja virsutines saknys. Tik nezinau kiek ju deti blush2.gif Nusipirkau maza indeli - 20 gramu. Ar man ji visa sudeti i viena vazoneli?
Atsakyti
Laba 4u.gif Mergytes, kada pradesit persodinti orchidejas, kada galima jas pradeti judinti po ziemos? Mano karaliskoji orchideja virsta jau lauk is vazono, turi viena vaikuti ir labai daug oriniu saknu 4u.gif
Atsakyti