Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(change @ 2012 03 02, 08:56)
hm, tai dabar net nebezinau, nukirpti man ta geltonaja vieta, ar tiesiog palikti taip, kaip yra?  g.gif  ax.gif


jokio skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 02, 09:01)
įdomu. nes kiek skaičiau, minimarko žiedstiebis po žydėjimo kerpamas, nes neleidžia iš akučių šakelių...


vat ir man įdomu g.gif keisčiausias toks pat darinys ant paties senojo žiedstiebio galo - ilgas plikas kotas ir kažkas iš jo galo lenda - jei tai nauji žiedai, tai nuo svorio ims lenktis žemyn blink.gif Teks laukt ir žiūrėt kątas mano Mini Markas "išgimdys" biggrin.gif
Atsakyti
tuomet paliksiu ir ziuresiu kaip cia toliau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 03 02, 00:13)
Manasis Mini Mark baigė žydėt ir iš žiedstiebio galo bei šono ėmė leist vat tokius "padarėlius"  - ar aš klystu ar čia nauji žiedstiebiukai (įdomiausiai atrodo tas, kuris kalasi iš ilgo pliko žiedstiebio galo, tik kol mažiukas sunku nufotografuot blink.gif )


pas mane buvo-nesulaukiau nieko schmoll.gif
QUOTE(change @ 2012 03 02, 09:56)
hm, tai dabar net nebezinau, nukirpti man ta geltonaja vieta, ar tiesiog palikti taip, kaip yra?  g.gif  ax.gif

as kirpciau,nes net vaizdas negrazus bus smile.gif kirpk kike auksciau nuo besikalancio ziedstiebio pratesimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2012 03 06, 22:10)
pas mane buvo-nesulaukiau nieko  schmoll.gif


o ką reiškia nieko, nudžiuvo? Kiekvienas augantis "kažkas' turi vis tiek pavirst į "kažką" arba nudžiūt g.gif Kol kas iš galiuko augantis "darinys" ilgėja pamažu, o iš šono išlindęs jau kokių 3 cm ilgio šakele pavirto ir sparčiai auga toliau - teoriškai labai panašu į naują žiedstiebį su pumpurais g.gif

O Mini Mark keikius kaip ir kur linkę augintis g.gif

Čia tai dar ne kriminalas, o vakar orchidėjininkų forume mačiau nuorodą į rusų forumą, kur vienam žmogui raibuolė ant žiedstiebio keikį užaugino blink.gif Ir su visom nuotraukom, kad iš tikrųjų bigsmile.gif
Atsakyti
Mane jau puola neviltis,,,kelios mano orchidejos visai nenori zydeti,visai nesiruosia leisti ziedstiebiu...jau neviltis puola,nezinau ka ir daryti,,, unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2012 03 07, 08:23)
Mane jau puola neviltis,,,kelios mano orchidejos visai nenori zydeti,visai nesiruosia leisti ziedstiebiu...jau neviltis puola,nezinau ka ir daryti,,, unsure.gif

laukti mirksiukas.gif turiu viena, kuri nezydi jau kokius... 5 ar 6 metus. Lyg ir isbandziau rekomenduojamas priemones, bet dabar jau palikau ramybeje - nenori, tegu nezydi irnesakyk.gif
Atsakyti
Viena orchideja (pacia pirmaja) gavau dovanu jei gerai pamenu pries 5metus gimtadienio proga. Zydejo labai graziu violetiniu ziedu, jis baige zydeti po pusmecio - ziema, ir poto gele tik leido milziniskus lapus iki kitos ziemos... Maniau, kad viskas nebezydes, nes kazkokiame saite paskaiciau, kad tipo "suvyrisket" jos gali ir nebezydet, ot galvoju, ne man augint tokias grazuoles... Bet ir lapai nieko smile.gif praejo dar pusmetis (lygiai 2metai nuo pirmojo ziedo) ir tada ji pradejo leisti stieba... salia antra... ant tu stiebu po 6-8 sakas ir ant tu saku kruvas ziedu - ramsciau is visu pusiu, risau prie lango rankenos, bet vistiek griuvo nuo svorio lotuliukas.gif ir dar dabar turiu ja ir zydi dabar reguliariai, tai jei nezydi nesijaudinkit - kadanors prazydes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2012 03 07, 08:23)
Mane jau puola neviltis,,,kelios mano orchidejos visai nenori zydeti,visai nesiruosia leisti ziedstiebiu...jau neviltis puola,nezinau ka ir daryti,,, unsure.gif


o rekomendacijas, kaip pražydinti falenopsį, pirmame puslapyje visas taikėt?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 07, 09:52)
o rekomendacijas, kaip pražydinti falenopsį, pirmame puslapyje visas taikėt?

Ismeginau jau viskas,,,telieka laukti kogero ir ziuret y galingus zalius lapus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 02, 10:01)
žiedstiebį nukirpkit, visus tuos šaknų galiukus irgi, gal net su stiebo dalimi, ir į reanimaciją.

gal perlieta buvo :mastau:nors jeigu tai apatiniai lapai / senos skrotelės lapai, tai natūraliai meta.
įdomu. nes kiek skaičiau, minimarko žiedstiebis po žydėjimo kerpamas, nes neleidžia iš akučių šakelių...


oi aš irgi savo minimarko nukirpau tik nužydėjusią dalį ir išleido ant seno žiedkočio šakute ir žydėjo thumbup.gif taigi tikrai ne tiesa, kad neleidžia iš šakučių akelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2012 03 07, 09:14)
Ismeginau jau viskas,,,telieka laukti kogero ir ziuret y galingus zalius lapus unsure.gif

Gal kartais azotinėm trąšom per daug lepinat? Aš savo vieną pertręšus buvau, lapai bujojo, kai nustojau po kiek laiko pradėjo žiedus krauti g.gif
Atsakyti