Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(jorng @ 2012 02 29, 16:40)
Turejau 4 Phalaenopsius, vienas visai išdžiuvo. Net nesupratau priežasties,tiesiog atsikėliau ir radau visus lapus nukritusius

Kitus žydičius bandžiau gelbėti perstatydama į kitą vietą, tačiau nepadėjo,po kelių dienų visos žiedus pamėtė. Kas taip gali įtakoti jų džiuvimą?ir žiedų numetimą? Viskas prasidėjo kai lauke atvėso, ir pradėjom šildyti butą.

Gal tai nuo sauso oro? Tai reiškia jog tokių gėlių negalėsių auginti?  verysad.gif


be nuotraukos, spėju, kad į skrotelę pateko vanduo ir ji išpuvo.

galėjo įtakoti, ir perstatymas, ir sausas oras

kodėl ne. drėkinkite orą ir viskas bus gerai.

QUOTE(rutcka @ 2012 02 29, 17:58)
Labą dieną  4u.gif
Ateinu su klausimu  ax.gif Mano phalaenopsiui nupuvo šaknys, tad žadu bandyti jį reanimuoti, tačiau bėda tokia, kad ant žiedstiebio pas jį yra keikas, bet dar irgi be šaknų. Tad klausimas- reanimuoti neatskirus keiko, ar atskirti ir keiką taip pat dėti į reanimatorių  g.gif Ačiū už pagalbą  4u.gif


keikis be mamos vargu ar išleis šaknis. jei paliksite jį ant augalo, "mama" skirs jam visas jėgas. jei norite išsaugoti augalą, atskirkite keikį, reanimuokite tik suaugusį augalą. tiesa, keikį visada galėsite išmesti, taip kad galite bandyti ir jam padėti auginti šaknis.

QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 02 29, 18:01)
nuostabaus grozio Cimbidis wub.gif  turiu ir as toki,pries metus gausiai ir graziai zydejo,o dabar nebemoku as jo prazydint,nezinau kas nepatinka jam. verysad.gif


tai gal netinkamai prižiūrite?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 29, 20:26)

keikis be mamos vargu ar išleis šaknis. jei paliksite jį ant augalo, "mama" skirs jam visas jėgas. jei norite išsaugoti augalą, atskirkite keikį, reanimuokite tik suaugusį augalą. tiesa, keikį visada galėsite išmesti, taip kad galite bandyti ir jam padėti auginti šaknis.


Ačiū labai 4u.gif Einu "nupjauti virkštelę" smile.gif
Atsakyti
Mergaites rase apie eksperimentus su zememis, tai papasakosiu ir as savo eksperimenta- jau galvojau kad su viena orchideja teks atsisveikinti, nes saknys visos ispuvo, nukirpus liko tik trys lapai, cinamonu apibarsciau ir galvoju ka dabar su ja daryti, galvoju tikrai spec priemoniu reanimuoti jai nepirksiu, paemiau paprasciausiai ir imerkiau i stiklaineli su vandeniu,kad apsemtu, galvoju daugumaa augaliuku tiap saknis auginasi,paizuresiu kas tau bus, na ir jau kelios savaiteles kaip ji ten mirksta, aisku su pravedinimais, ir jau begale saknu sakneliu isleista, keturios kokios jau apie 1cm ilgio, kitos dar tik prasikale. Zinau kad sodinti i vaozna reikia,kai saknys apie 5cm buna, teisingai? g.gif ar cia man pasiseke su ja,ar tikrai tiap paprasta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kucci_kucci: 29 vasario 2012 - 23:08
gal padesite blush2.gif kaip galetu angliskai vadintis sitas dregmes palikymo lovelis. user posted image
manau labai geras daikciukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolyte: 01 kovo 2012 - 00:35
QUOTE(Dolyte @ 2012 03 01, 01:34)
gal padesite  blush2.gif  kaip galetu angliskai vadintis sitas dregmes palikymo lovelis. [


Humidity Tray 4u.gif
Atsakyti
gal padesite man ir patarsite ka daryti unsure.gif
mano orchideja turi du stiebus, ant ju eme auginti naujas sakeles ziedynam, taciau vienas stiebas nuo virsunes i apacia eme dziuti, geltonuoti. jau arteja prie tu nauju sakeliu. kogero jis visas nudzius, taaaaaaaaaip gaila, bet gal dar kaipnors galima pagelbeti sad.gif
stai nuoroda su nuotrauka http://www.part.lt/p...198cee66227.JPG
Atsakyti
aš asmeniškai dabar nukirpčiau tuos senus geltonuojančius žiedkočius šiek tiek aukščiau virš naujai leidžiamų žiedstiebiukų. Jei augalas sugalvojo juos augint, tai džiūvimas prieš pat juos ir sustos, o jei ne, tai nelabai ką ir padarysi 4u.gif Jei klystu labiau nusimanančios pataisykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(change @ 2012 03 01, 16:07)
bet gal dar kaipnors galima pagelbeti sad.gif


ne, tai natūralus procesas.
Atsakyti
merginos,a mano orchideja isleido ziedstebi ir zuriu letai auga ,paziurejau saknis , o jie supuve,nukirpau, pabarsciau cinamonu,paziurejau yra 2 zalios spalvos saknys,t.y. geros. dabar gali pas mane paprastai ant stalo po lempa. o ka toliau daryti?va nuotraukos
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o cia nupirkau nukainuota paphiopedium lime ir siandien pastebejau va kas ant lapeliu ka su jais daryti, kas tai????????
user posted image
user posted image
Atsakyti
Manasis Mini Mark baigė žydėt ir iš žiedstiebio galo bei šono ėmė leist vat tokius "padarėlius" - ar aš klystu ar čia nauji žiedstiebiukai (įdomiausiai atrodo tas, kuris kalasi iš ilgo pliko žiedstiebio galo, tik kol mažiukas sunku nufotografuot blink.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MeLady @ 2012 03 01, 18:25)
merginos,a mano orchideja isleido ziedstebi ir zuriu letai auga ,paziurejau saknis , o jie supuve,nukirpau, pabarsciau cinamonu,paziurejau yra 2 zalios spalvos saknys,t.y. geros. dabar gali pas mane paprastai ant stalo po lempa. o ka toliau daryti?va nuotraukos

o cia nupirkau nukainuota paphiopedium lime ir siandien pastebejau va kas ant lapeliu ka su jais daryti, kas tai????????


žiedstiebį nukirpkit, visus tuos šaknų galiukus irgi, gal net su stiebo dalimi, ir į reanimaciją.

gal perlieta buvo :mastau:nors jeigu tai apatiniai lapai / senos skrotelės lapai, tai natūraliai meta.

QUOTE(mumrikas @ 2012 03 01, 23:13)
Manasis Mini Mark baigė žydėt ir iš žiedstiebio galo bei šono ėmė leist vat tokius "padarėlius"  - ar aš klystu ar čia nauji žiedstiebiukai (įdomiausiai atrodo tas, kuris kalasi iš ilgo pliko žiedstiebio galo, tik kol mažiukas sunku nufotografuot blink.gif )


įdomu. nes kiek skaičiau, minimarko žiedstiebis po žydėjimo kerpamas, nes neleidžia iš akučių šakelių...
Atsakyti
hm, tai dabar net nebezinau, nukirpti man ta geltonaja vieta, ar tiesiog palikti taip, kaip yra? g.gif ax.gif
Atsakyti