Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(gegu @ 2012 02 27, 11:50)
o tai mergaites kokioms orchems tinka smulkesnis subtraktas?pakolkas apsistojau tik ties phal.. ir tai namuose vietos nebera gelems sad.gif
lerikyte del vyno kamsciu tai prisijuokiau  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Mazam vazoniuke reikia deti smulku, o dideliam stambu. Smulkus ilgiau slaiko dregme mirksiukas.gif Ir dar priklauso nuo orchideju rusies, tarkim as masdevallias tik i smulku sodinu arba kiminus.
Beje, mergaites, nepadidinkit vazonu. As ir vel paskaitoj atsedejau, kad orchidejos megzta mazus vazonus mirksiukas.gif Per didelis vazonai daznai buna saknu nupuvimo priezastis.
Atsakyti
QUOTE(gegu @ 2012 02 27, 21:50)

o tai mergaites kokioms orchems tinka smulkesnis subtraktas?pakolkas apsistojau tik ties phal.. ir tai namuose vietos nebera gelems sad.gif
lerikyte del vyno kamsciu tai prisijuokiau  thumbup.gif  lotuliukas.gif



As smulku naudojau persodindama liezuves ir raibuoles 4u.gif
Atsakyti
Nieko juokinga lerikyte nepasakė schmoll.gif Vyno kamščiai kuo puikiausiai tinka substratams gaminti.
Atsakyti
QUOTE(gegu @ 2012 02 27, 21:50)

lerikyte del vyno kamsciu tai prisijuokiau  thumbup.gif  lotuliukas.gif

aš čia baikų neskaldau, jei ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2012 02 27, 21:55)
Beje, mergaites, nepadidinkit vazonu. As ir vel paskaitoj atsedejau, kad orchidejos megzta mazus vazonus  mirksiukas.gif  Per didelis vazonai daznai buna saknu nupuvimo priezastis.


Bet juk mazesni vazonikai ir kompaktiskiau netgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2012 02 27, 20:58)
Nieko juokinga lerikyte nepasakė  schmoll.gif  Vyno kamščiai kuo puikiausiai tinka substratams gaminti.

o man juokinga tongue.gif, nes ir taupu ir orginalu ir niekada nebuciau pagalvojusi wink.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2012 02 27, 20:58)
aš čia baikų neskaldau, jei ką  mirksiukas.gif

reiks pradeti dazniau vyneli vartoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gegu @ 2012 02 27, 20:50)
del persodinimo ora palyginau, pas mus jau silta. Beje jei reikia persodinti orche tai nieko nepadarysi, metu laikas jau nesvarbu smile.gif.

beje jei kazkas klausia del saknu supuvusiu, tai mano klausimas kitoks, mano gelyciu saknys visai nepuna wink.gif tiesiog reikejo persodinti orche ir viskas, o taip gavosi kad zemiu nebeturejau...

kazkuri raset, kad nera ebay tinkamu yra va sita esu turejusi ir stambus buvo http://www.ebay.co.u...=item1e6b5d2730
reiks vel pirkti smile.gif

o tai mergaites kokioms orchems tinka smulkesnis subtraktas?pakolkas apsistojau tik ties phal.. ir tai namuose vietos nebera gelems sad.gif
lerikyte del vyno kamsciu tai prisijuokiau  thumbup.gif  lotuliukas.gif


sitas smulkus
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2012 02 27, 15:57)
o ar jums labai reikia,kad ji augtų? nes jei būtumėt norėjus,būtumėt darius kaip reikia, o jei taip drąstiškai eksperimentuojat, vadinas netaip svarbu išsaugot augalą ?  g.gif o ar augs priklaustys nuo to,ką TOLIAU darysit

aisku smile.gif ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 02 27, 20:53)
o kas čia juokingo? smile.gif supjaustytus vyno kamsčius naudoja kaip tik substrato oro pralaidumui padidinti, nes, pakartosiu, falenopsiai yra epifitai, jų šaknys turi kvepuoti. žemės/durpės aplipina šaknis ir neduoda joms oro, durpės lėtai džiūsta, drėgmė užsilieka, įsimeta puvinys.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2012 02 27, 20:58)
aš čia baikų neskaldau, jei ką  mirksiukas.gif

smile.gif smile.gif viskasrimtai ir ne kitaip blink.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gegu @ 2012 02 28, 01:21)

reiks pradeti dazniau vyneli vartoti  mirksiukas.gif

skanaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites noriu pasidziaugti gelyte auginasi tris vaikiukus. Pirmasis buvo matyti jau su dviem lapukais ir trecias lenda, bet persodinus ja aptikau dar du mazulycius keikiukus thumbup.gif Bijau nenumarinti ju unsure.gif Ir dar is ziestiebiu akuciu isauge lapukai. Norejau juos kirpti, kad gelytei jegu daugeu butu, bet matyti kad tu lapuku viduri ne nezinau cibukai kozkokie blush2.gif biggrin.gif Nu dar stebesiu nekirpsiu to ziestiebio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guste87 @ 2012 02 28, 02:03)
sitas smulkus

nera super stambus wink.gif

aprile kaip faina ir as noreciau vaikiuku smile.gif, bet manosios orches lapus kaip paselusios augina, bet pakeiciau trasas bus matyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gegu @ 2012 02 28, 21:53)
nera super stambus wink.gif

aprile kaip faina ir as noreciau vaikiuku smile.gif, bet manosios orches lapus kaip paselusios augina, bet pakeiciau trasas bus matyt wink.gif

As ja gavau nepriziureta perdziuvusi visa. Su ketureis ziestiebeis blink.gif Nu is kur jegu tiek pas ja dar tris vaikiukai doh.gif Kirpau tuos ziestiebius su ziedais unsure.gif Mergaites ar galit atsakyti ar verta man dar laikyti du ziestiebius su lapukais ant ju g.gif gal ten irgi keikiukai ot butu pokstai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2012 02 28, 23:02)
As ja gavau nepriziureta perdziuvusi visa. Su ketureis ziestiebeis blink.gif Nu is kur jegu tiek pas ja dar tris vaikiukai doh.gif Kirpau tuos ziestiebius su ziedais  unsure.gif Mergaites ar galit atsakyti ar verta man dar laikyti du ziestiebius su lapukais ant ju g.gif gal ten irgi keikiukai ot butu pokstai lotuliukas.gif

mestelk nuotrauką,bus aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti