Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2012 02 27, 11:29)
nuotrauka skolinta, tikroji situacija, kaip supratau, kažkokia kitokia mastau.gif

smile.gif taip,kraunu fotiką ir padarysiu foto drinks_cheers.gif
Atsakyti
Reikia ir man Jusu pagalbos.
Pernai orchideja labai graziai zydejo, paskui lapeliai nukrito, kotelis nudziuvo, nukirpom. Po truputi, po truputi kotelis ataugo, praleido krauti ziedelius, ir staiga nukrito du ziedeliai (sakyciau sudziuvo) doh.gif dabar ir kotelis keicia spalva is zalios i ruda unsure.gif niekas nepasikeite, nei laistymas, nei vieta... kazin kas cia jai pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 02 27, 11:47)
praleido krauti ziedelius, ir staiga nukrito du ziedeliai (sakyciau sudziuvo)  doh.gif  dabar ir kotelis keicia spalva is zalios i ruda  unsure.gif  niekas nepasikeite, nei laistymas, nei vieta... kazin kas cia jai pasidare  g.gif


apie tai kalbam visą žiemą.. pavartykit temą.
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 02 27, 11:32)
smile.gif taip,kraunu fotiką ir padarysiu foto drinks_cheers.gif

jokių šaknų nebuvo, nes čia kitos orchidėjos "vaikas" tai aš jį įsodinau į žemę ir va ką radau g.gif user posted image
Atsakyti
o kokios rūšies čia orchidėja?
Atsakyti
kad ir kokios rūšies bebūtų, aiškiai supuvo.. žemėje.. betraukiant iš žemės matomai velamenas nusitraukė ir liko plika šaknis.
ką jau kalbėt apie tai, kad negalima atskirti "vaikų" bešaknų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 27 vasario 2012 - 13:11
QUOTE(mumrikas @ 2012 02 27, 13:06)
o kokios rūšies čia orchidėja?

paprastas phalenopsis
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 27, 14:11)
kad ir kokios rūšies bebūtų, aiškiai supuvo.. žemėje.. betraukiant iš žemės matomai velamenas nusitraukė ir liko plika šaknis.


drinks_cheers.gif taip ir buvo
Papildyta:
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 02 27, 14:05)
jokių šaknų nebuvo, nes čia kitos orchidėjos "vaikas" tai aš jį įsodinau į žemę ir va ką radau g.gif

beje, i ka jus cia pasodinus,kad taip slapia? ar tik ne i durpini substrata? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 27 vasario 2012 - 13:28
QUOTE(Lerikyte @ 2012 02 27, 13:25)
drinks_cheers.gif taip ir buvo

beje, i ka jus cia pasodinus,kad taip slapia? ar tik ne i durpini substrata?  rolleyes.gif

g.gif gal,paprasciausiai įdėjau ir tiek smile.gif paliejau ryte taii ir slapia blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlyn@kė: 27 vasario 2012 - 13:29
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 02 27, 13:29)
g.gif gal,paprasciausiai įdėjau ir tiek smile.gif paliejau ryte taii ir slapia blink.gif  doh.gif

Silpna iš manęs dar orchidėjų augintoja, bet Jūs, mano nuomone, neatidžiai skaitote temą ir nežinote elementarių orchidėjų priežiūros taisyklių, Pirmame puslapyje kuo aiškiausiai merginos surašiusios ką reikia daryti, kaip prižiūrėti, daug naudingų nuorodų, tik netingėkite paskaityti 4u.gif Man užteko poros savaičių po patarimų panaudojimo, kad orchidėjos akivaizdžiai atsigautų. Orchidėja ne tokia gėlė, kurią "įkišai" į žemę ir ji sau auga laiminga..
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 02 27, 14:12)
paprastas phalenopsis


jei phalaenopsis, tai šimtu procentų tai supuvusios šaknies negyvos liekanos (galvoju gal kitokių rūšių ir kitaip būna - kai neauginu nieko kito kaip phalaenopsius ir raibuoles, tai ir nesusidūrus). Galvojau gal kokia kitokia rūšis ir gal tokių baltų plonų šaknų būna - pas phalaenopsius standartinės ar orinės, ar nomalios šaknys - storokos, žalsvos, pikšvos, bet ne baltos ir ne kaip siūleliai schmoll.gif

O kai nuo motininio augalo keikis buvo atskirtas ar turėjo nors kažkiek savo šaknų bent kelių cm ilgio ?
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2012 02 27, 13:47)
Silpna iš manęs dar orchidėjų augintoja, bet Jūs, mano nuomone, neatidžiai skaitote temą ir nežinote elementarių orchidėjų priežiūros taisyklių, Pirmame puslapyje kuo aiškiausiai merginos surašiusios ką reikia daryti, kaip prižiūrėti, daug naudingų nuorodų, tik netingėkite paskaityti 4u.gif Man užteko poros savaičių po patarimų panaudojimo, kad orchidėjos akivaizdžiai atsigautų. Orchidėja ne tokia gėlė, kurią "įkišai" į žemę ir ji sau auga laiminga..

biggrin.gif aš ir neprašau pagalbos kaip augint,turiu nemažai orchidėjų,ir jos auga,žydi ir t.t smile.gif šiuo atveju tenoriu sužinoti kas tas siūlas smile.gif todėl ir klausiu eksperčių,o ne pradedančių auginti drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(mumrikas @ 2012 02 27, 13:49)
jei phalaenopsis, tai šimtu procentų tai supuvusios šaknies negyvos liekanos (galvoju gal kitokių rūšių ir kitaip būna - kai neauginu nieko kito kaip phalaenopsius ir raibuoles, tai ir nesusidūrus). Galvojau gal kokia kitokia rūšis ir gal tokių baltų plonų šaknų būna - pas phalaenopsius standartinės ar orinės, ar nomalios šaknys - storokos, žalsvos, pikšvos, bet ne baltos ir ne kaip siūleliai schmoll.gif

O kai nuo motininio augalo keikis buvo atskirtas ar turėjo nors kažkiek savo šaknų bent kelių cm ilgio ?

tai va man ir įdomu,nes kai atskyriau keikį po poros dienų numirė šaknys, o jos ir tebuvo 1-2 cm smile.gif čia tik eksperimentas,žinau kad taip niekas nedaro na bet man įdomu,tad ir klausiu smile.gif
Atsakyti